Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift Günlüğünüz

Yarışın 14. etabında zincirim attığı için 20 saniye kadar süre kaybettim. Sonrasında moralim bozuldu ve konsantrasyonumu kaybettim. Bu kadar oldu. Lakin tüm rota ve total tırmanış etabındaki sürelerimi kısalttım. Daha iyi olabilirdi. Bir dahaki yarışa umarım.

1644519652324.png

(link)
1644519620629.png

Scudo
Samet Watopia bölgesinde Road to Sky diye bir harita var. Onu bir yap bakalım sonuçların nasıl çıkacak.
Power rakamları zPower olduğu için yüksek çıkar. Baksana 25 km sürüşte bile 260 avg çıkmış. Normalde o avg ile hız ortalaması 40 km/s üzeri çıkar.

Power rakamları zPower olduğu için yüksek çıkar. Baksana 25 km sürüşte bile 260 avg çıkmış. Normalde o avg ile hız ortalaması 40 km/s üzeri çıkar.
Birde adam 130 140 nabızlarla 200W üstü basıyor. İmreniyorum yeminle. 🤪

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Samet Watopia bölgesinde Road to Sky diye bir harita var. Onu bir yap bakalım sonuçların nasıl çıkacak.

Abi bu sonuçlar düz bir trainer kullandığım için sanırım. Normalde 35 40 km hızla gidiyorum ama garip bir şekilde düşük gösteriyor.

Enfektenin 4.günü . Pedal bile çeviremiyorsun.

(link)
hiç zorlama. covid in bir süre kalp rahatsızlığı yaptığına dair birçok araştırma var. 1 ay nabızı yükseltmeyerek tedbir almalı.
bu da bugünden. şu telefonu kapatabilme lüksüm de olsa çok güzel olacak
Ekran görüntüsü 2022-02-16 125312.png

hiç zorlama. covid in bir süre kalp rahatsızlığı yaptığına dair birçok araştırma var. 1 ay nabızı yükseltmeyerek tedbir almalı.
bu da bugünden. şu telefonu kapatabilme lüksüm de olsa çok güzel olacak
283116 dosyayı görüntüle

Çok teşekkür ederim bu uyarı için. Biraz iyi oldum, toparlanıyorum sandım. Çok sağ olun.

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Geri