Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Zwift Günlüğünüz

Ya onu bırak da bu gerizekalı zwift mil gösterip duruyor Km yerine. telefon uygulamasında km. Web üzerinde ayarlar km ama hala mil gösteriyor.
Dikkat etmemiştim şimdi baktım pc den mil tabletten web sitesine girince km gösteriyo. Bölge abd seçiliymiş ona rağmen km gösteriyor. Pc de bölgeyi avrupaya değiştirip bakmak lazım

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Scudo
Dikkat etmemiştim şimdi baktım pc den mil tabletten web sitesine girince km gösteriyo. Bölge abd seçiliymiş ona rağmen km gösteriyor. Pc de bölgeyi avrupaya değiştirip bakmak lazım
onlara da mil gösteriyor.

• Beğen
Ekran görüntüsü 2021-10-30 124424.jpg
Rouvy de 'akşam çok yedim' sürüşü

• Beğen
(link)

1635961101729.png1635961143567.png

(link)

1635961194831.png1635961230220.png

• Beğen
Uzun bir aradan sonra (işe gidip gelme hariç) bisiklete virtuel yarış ile geri döndüm. Kondisyon yerlerde geziyor :koptum: Maks nabız 206 gördüm :ssrtcbya: Acilen düzenli antrenmanlara geri dönmem gerek :komik:

(link)

Screenshot 2021-11-03 at 20-46-48 NCF Host Cup 2021 - Runde 2 - Herrer (C) Virtual Ride Strava.png

Aşağıda sürüşü paylaştım, sürüş ayarları max olarak ayarlı. %1-3 normalden daha sert sanki? Sizde de aynı şekilde mi acaba? Benim kondisyonum şuan zayıf ama %2lik yerde bu kadar zorlanmam tuhaf geldi.
(link)

• Beğen
Aşağıda sürüşü paylaştım, sürüş ayarları max olarak ayarlı. %1-3 normalden daha sert sanki? Sizde de aynı şekilde mi acaba? Benim kondisyonum şuan zayıf ama %2lik yerde bu kadar zorlanmam tuhaf geldi.
(link)
Zwift'te akıllı trainer bağlanınca ayarlarda sertlik ayarı çıkıyor. Onun default hali ortada. Sen onu köküne kadar çektiysen tabi %3 de sert gelir. Birde Hami koca yıl 758 km bisiklet sürmüşsün. O açıdan da biraz öyle gelmesi normal bence. Hani ne desem; Şu aşağıdaki verilerden karşılaştır.

1636132932110.png

@Adil ÜNALDI Sorunun benden kaynaklı olduğunu kabul etmiştim ama %1-3 de bir anda o kadar sert olması şaşırtıcı. O sertlik ayarını ise ben hissiyat olarak gerçeklik ayarı mantığında düşündüğüm için max yapmıştım. Yoksa gerçekte kısa mesafede olan yerde %1-3 bu kadar yıpratmaz diye düşünüyorum. Dediğiniz şekilde ayarlayacağım.

• Beğen
@Adil ÜNALDI Sorunun benden kaynaklı olduğunu kabul etmiştim ama %1-3 de bir anda o kadar sert olması şaşırtıcı. O sertlik ayarını ise ben hissiyat olarak gerçeklik ayarı mantığında düşündüğüm için max yapmıştım. Yoksa gerçekte kısa mesafede olan yerde %1-3 bu kadar yıpratmaz diye düşünüyorum. Dediğiniz şekilde ayarlayacağım.
doğru mantıkla düşünmüşsün. o ayar ortadaysa eğimleri yarım hissedersin, sondaysa yüzde 3 ü yüzde 3 olarak hissedersin. zwift te patika yol, beton parke yol, normal yol hepsi farklı zorlukta oluyor. hepsinin 3 ü farklı oluyor gerçekte olduğu gibi. öyle bir yere denk geldiysen onu hissetmiş olabilirsin. ama 758 km konusuna katılıyorum 😀

mesajları birleştirdi. o zaman bunlar da bugünün rouvy sürüşü olsun
Ekran görüntüsü 2021-11-07 172723.png

Ekran görüntüsü 2021-11-07 172822.png

Son düzenleme:
Garmin connect üzerinden Stravaya aktarınca watt ve kazanılan irtifa değerleri şaşırmış durumda.

(link)

Screenshot 2021-11-09 at 19-41-31 Morning Ride Ride Strava.pngScreenshot 2021-11-09 at 19-41-09 Garmin Connect.png

Zwift üzerinde sürüş yapıyorum ama Garmin Connect stravaya atınca sanal değilde gerçekten orada sürüş yapmışım gibi gösteriyor. Sebebi ne olabilir ?

Az kalsın KOM alıyormuşum :koptum: :koptum:

(link)

Screenshot 2021-11-10 at 21-38-04 Afternoon Ride Ride Strava.png

Zwift üzerinde sürüş yapıyorum ama Garmin Connect stravaya atınca sanal değilde gerçekten orada sürüş yapmışım gibi gösteriyor. Sebebi ne olabilir ?

Az kalsın KOM alıyormuşum :koptum: :koptum:

(link)

276993 dosyayı görüntüle
Garmini neden araya sokuyorsun ki? Zwift hesabını Strava ya bağla sürüşü bitir dediğinde otomatik zwift kayıt edip stravaya atıyor.

Geri