Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2. 60 Dakika "GATA Dağ Bisikleti Yarışı"

Scudo
bu sürpriz ödül genel klasman harici verilecektir. Yol yarışlarında sprint ve dağ kapı puanları gibi düşündük.
yani yarış içinde 2. ve 8. turda önde gidenler farklı olabilir ,yarış lideri de farklı olabilir (aynı da olabilir). Böylece daha rekabetçi bir hava yaşanması sağlanacak. Böylece " Yok ben ilk turlarda önde idim,lastiğim patladı,şiştim,kesildim" vs gibi dertli arkadaşlarda ödülle eve dönmüş olacak.

@PALA

bu kadar hiddetlenmenize gerek yok...

elbette biliyorum yaptığımız yarışın ssüprizlerle dolu olduğunu ben illa Yasin YAMAN ın 1. olacağını söylemedim "herkes 1 adım geri gitsin" diye espri yaptık...

Zaten kategori kategori sizin kategornizdeki insanlarla yarışacaksınız ben gençler arasındaki çekişmenin olacağından bahsediyorum...Genel klasmanda sizin 1. gelmeniz bi ihtimal...

@heng

"herkes 1 adım geri gitsin" yerine, "ben bir adım geri gideyim" dersin, işte o vakit komiklik sayarız.
Bütün, herkes, bazıları gibi (belgisiz sıfatlar) genel kavramları kullanarak yapmak istediğin sempatiyi yok eder.

• Beğen
Tepkiler: adm coach
bu ne ciddiye anlamadım gitti. İnsanlar birbirine espri yapmaktan bu kadar çekindiği başka forum görmedim ben. 2-3 sayfa Ferhat'la dalaştık o kadar şakalaştık güldük geçtik. Yasin'in iyi bir yarışçı olması, Ankara'ya yarışmaya gelmesi çok güzel. Yasin geliyor bir sıra çekilinde de kötü birşey yok. Eğlenmeye bakmak lazım. Durduk yere gerilmemek lazım. İnsanları da germemek lazım. İnsanların mimiklerini görmeden yazılarına direk negatif yaklaşmamak lazım.

Ferhat bey. Bakın bir haftadır eşya taşıyorum antrenman felan yapamadım. Sana bundan büyük avans olmaz. Şimdi teknik arızaydı şuydu buydu çekme. Barış Topçu ile yarışacam diyip hedef değiştirme. :) Beni bırak Adem hoca'nın çeneden kurtulamazsın valla.

Ogün bey bu rekabet için de bir özel ödül koymanız mümkün mü? Tadelle'ye bile fitim. Adı olsun en azından....

@ysnymn

Ben alanyada, yarışa katılan sporcuları gördükten sonra ( onlarca yabancı )dedimki onlarda insan bizde sadece onlar daha fazla antrenman yapıyor okadar, sponsorluk falan filan tabikde artı şeyler ama siz çıkıp ilk önce kendinizi aşıp geçiceksiniz arkadaşlar sonra yukarılara ilerliceksiniz. heng arkadşım bana jest yapmış böyle yazmış ama sonuçta bu sizin beni geçemiceniz yada koşulmamış bir şey için fazla anlam ifade etmez.

"Pes etme, kendin ol,çünkü hayat başka birisi olmak için çok kısa"

iyi geceler

@bulent_atlas

Bülent abi sizin ödül benden :D
Ferhat abi ile senden kim daha önce bitirirse yarışı benden bir adet jel kazanır :D Hatta jelin aromasınıda size bırakıyorum :p

Öyle yok, bitişte önde olan alır jeli.. Yarıştan önce isterseniz ayrıca görüşelim :D:D:D

Bülentçim seni unuttum zannetme yanımda sopada getiriyorum sen beni geçtiğin an jantın arasına sokup seni etkisiz hale getirmek için ....:D :D :D

Unutmadan ben de 3 gündür incekte şantiyedeyim işler yoğun anlayacağın ama bu antrenman yapmama engel değil tabiki evde çeviriyorum.....

Kesicem iflahını senin ehuehuehu.......:boese157: :boese157: :boese157:

@d.berkay

Berkay enerji jelinin dışında başka şeyler istesek olmazmı acaba yani mesela benim sid world cup a ihtiyacım var onu verseniz hayır demem..:eek: :eek:

@lussman

Sid world cup artık Kemal'in :) geç kaldın.. Abi ayrıca gelenlerin isimlerini tek tek yazarsanız sevinirim...
@ysnymn

Valla benim teklif sadece Ferhat abi ile Bülent abi için geçerli :) Sen Ogün abiyle görüş :D

@ysnymn

Yasin bu duşuncelerini gercekten taktir ediyorum. Başarısızlıklarının sebebini yok imkan yok, yok şu bu yok gibi bahanelere bağlıyan sporcular gibi düşünmemen cok güzel. Cok iyi yerlere gideceğine eminim.

Yarışda görüşmek üzere.

@lussman
bunu yapabilmen için 2 şansın var. A Başlangıç noktasında hemen yapman lazım B 2 tur bekleyip sana tur bindirdiğimde yapman lazım :) Planlamanı ona göre yaparsan memnun olurum.
Bu arada Burak gibi gençleri de bu topic de görmek ayrıca mutluluk verici.

Güzel bi yarış olcak gibi ancak keske biraz daha teknik olsaydı yinede organizasyon icin sizlere tesekkür ediyorum ve devamını diliyorum..

@bulent_atlas

Tamam o zaman start verilirken dikkatli ol herkes starta kalktığında sen olduğun yerde duruyorsan bilki o benim yüzümdendir.....

Geri