Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2. 60 Dakika "GATA Dağ Bisikleti Yarışı"

Berkaycım bu arada şimdi ben takımdan herkese ulaşamıyorum onun için sen kapıya geçen seferki gibi başkentspor bisiklet takımı olarak genel bir isim yazdırabilirmisin .....
Öncekinde o şekilde girilmişti...

Şimdiden teşekkürler....

Scudo
@lussman

Eğer öncekinde sorun çıkmadıysa yazdırırım tabi ki..

@fatih ulusoy

Fatih kardeşim inan bizlerde çok isterdik biraz daha teknik yapabilmeyi ancak ilk kez yarışacak arkadaşlar olacak aramızda o yüzden onlara da pek eziyet çektirmek istemedik..
Umarım kazasız belasız tamamlarız yarışı..

• Beğen
Tepkiler: lussman
O gün hava güzel olucak tahminlere göre o da yarışın artısı ve daha da güzel ve çekişmeli geçeceğinin habercisidir...

Yarışa katılan herkese gönülden başarılar....

Centilmence bir yarış olsun

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
@d.berkay

peki berkay 2 tur atan da yarışı hemen bitirmiş sayılıyor diğeri devam ederken kime öncelik tanıyacan bu konuda...

Düzeltme yapalım: Yarışı 60 dk sonunda Bülent Abi ve Ferhat Abi' den kim Önce bitirirse fındıklı 2 (iki) adet Ülker Rodeo benden...

Berkay senin ödülün nedir?

• Beğen
@bulent_atlas

Abi seni meşru yollardan yenemeyeceklerini anlayanlar gayrimeşru yollara yöneliyor artık.

Benim de meşru olan cok güzel bir silahım var. Yarışda butun moralini sıfırlayacak :)

@bulent_atlas

Senin yerin ayrı Bülent çim o yüzden kendini diğerleriyle aynı teraziye koyma senin yerin bambaşka.....

:Skull-175 :Skull-175
:p :p :p

Evet Mustafa, saat 20:00'de makarna partisi..SDS Bisiklet'te..Yarıştan önceki gece

• Beğen
Bülent nerdesin sesin çıkmıyor ?

Yoksa pedal mı çeviriyorsun.....?

@heng

İso sanırım anlaması gerek anladı olayı ;) tabi ki ilk şart 60'lık yarışı tamamlamak! Zaten 2 tur atıp 60dk'yı bitiren en az 5 tur yemiş olur;)
Benim baştanda dediğim gibi ödülüm bir adet Enerji Jeli :)

Yeniden merhabalar!
Maalesef ekonomik sıkıntılardan dolayı fazlaca destekleyici bulamadık. Biz de gücümüzün yettiğince sporcu arkadaşlarımızı desteklemek istiyoruz.

İşte sporcularımıza vereceğimiz hediyeler:

Yarışta 5 ayrı kategori düzenlenecektir.

ÖDÜLLER

A. Genç Erkekler: 16- 18 Yaş arası
  1. Bisiklet forması, bisiklet taytı (kısa), bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.
  2. Bisiklet forması, bisiklet çorabı paça bandı ve kadro koruma.
  3. Bisiklet Taytı (kısa) bisiklet çorabı paça bandı ve kadro koruma.

B. 23 Yaş Altı Erkekler: 19-23 Yaş arası
  1. Bisiklet forması, bisiklet taytı (kısa), bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.
  2. Bisiklet forması, bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.
  3. Bisiklet taytı (kısa) bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.

C. Büyük Erkekler: 24-29 Yaş arası
  1. Loffer marka hafif rüzğarlık, bisiklet forması, bisiklet taytı (kısa), bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.
  3. Bisiklet taytı (kısa) bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.

D. 30 Yaş üstü Erkekler: (master)
  3. Bisiklet taytı (kısa), bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.

E. Bayan Kategorisi
  3. Bisiklet taytı (kısa), bisiklet çorabı, paça bandı ve kadro koruma.

DİĞER HEDİYELER:
  • Not: Her kategoride dereceye giren arkadaşlarımıza 2009 yılı içerisinde SDS Bisiklet Mağazası'ndan yapacakları 1000 TL'lik alışverişde;
  1. %20
  2. %15
  3. %10 iskonto çeki hediye edilecektir.

• Bununla beraber, daha önce de duyurduğumuz gibi, 2. ve 8. turu ilk tamamlayan arkadaşlarımız, WTB marka dış lastik hediye edilecektir.

DESTEKLEYENLER:
  • Redbull ve Ormey içecek temin edecek olup,
  • Sini Baklava Ve Börekleri sporcularımızın kaybettiği enerjiyi yeniden kazandıracaktır.
  • Yine Alp Ses bizleri müzikleri ile çoşturacak.

• Sıradışı Sporlar Derneği de tam kadro teknik desteği ile orada olacak.

• Beğen
Ödüller çok anlamlı ve güzel umarım ödül alacak bir derece yapabilirim...
Teşekkürler SDS Bisiklet ve Ogün & Serkan.....

@lussman
yok be abi eşya taşırken cereyanda kaldım sanırım gripi kapmışım.kampa girdim kendimi toplamaya çalışıyorum. :(

• Beğen
birde sponsorlardan ricam lütfen promosyonları yarışmacılara da saklayın. Misafirler götürüyo biz avcumuzu yalıyoz. Terli oluyor avuçda tadı çok kötü oluyor :)

Valla haklısın bülent abi :D Geçen yarışta biz hiç bişey yiyip içememiştik :D Seyirciler bütün kahveleri börekleri bitirmişlerdi :) Bakalım olmadı yarıştan önce zulalarız biraz :p

• Beğen
Tepkiler: bulent_atlas
Geri