Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

2. 60 Dakika "GATA Dağ Bisikleti Yarışı"

Scudo
Seyircilere Mehmet Yıldırım ismini de yazarsanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar
yarın girişte herhangi bir sıkıntı olmaması için isimleri girişe vereceğiz yinede sıkıntı yaşayan arkadaşlar olursa telefon numaram 05062720839 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz
görüşmek üzere...

GÜLHANE BİSİKLET TOPLULUĞU

• Beğen
Tepkiler: SRS_! ve d.berkay
Akıllarda kalacak bir yarış olacak. Seyirci ve yarışan sayısı çok yüksek, alışık olmadığımız bir görüntü bizi karşılayacak. 80 civarı yarışmacı ve 300 civarı seyirci katılımı bekleniyor. Umarız her şey yolunda gider.

Organizasyona teşekkürler. Yarın görüşmek üzere.. :)

abi bu federasyon yarışları için lisans fln gerekiyomu

abi yarış için kask şart mı
ltfn araymn
05387605260

Yarış için kask tabi ki şart.. Hatta neredeyse yarışın tek şartı bu...

• Beğen
Tepkiler: SRS_!
Vatani hizmetini GATA'da yapan bir BF üyesi olarak bende yarış günü aranızda olacağım. :D Hava bugün burada çok güzel, havada bir parça bile bulut yok ve sıcaklık, rüzgar, nem, vs.. tüm değişkenler tam anlamıyla mükemmel bir yarış ortamı sunuyor. Tüm yarışmacılara başarılar ve "teknik sorunlara karşı" bol şans diliyorum..

P.Çvş. Emre Taşcan
Şafak:28 :cool:

• Beğen
Tepkiler: d.berkay
Son dakika da haber aldım onun için kusura bakmayın..
Seyirci olarak aşağıdakileride eklerseniz sevinirim....

Himmet Mucuk
Perihan Mucuk
Mustafa Burak Mucuk
Ali Şehreman
Aysun Şehreman

Teşekkür ederim .....

@lussman

Ferhat abi, dün listeyi gatalı arkadaşlara teslim ettik.. Önceki sayfada Serkan arkadaşımızın telefon numarası var, ona mesj atıp veya arayarak ismini yazdırırsan sevinirim..

Tarık SDS'yi ara da benim fox pompayı getirsinler :) Madur kalma oralarda..

Mükemmel bir Ankara gününde yarış tamamlandı. Kişisel olarak tur başlangıcındaki malum çıkış beni çok yıprattı ama herşeye rağmen çok eğlenceli bir yarıştı.

Ankara dışından gelmiş olan herkese de çok teşekkür ederiz.

Elitler ilk 3:
1 - Abdülkadir Kelleci
2 - Yavuz Kilim
3 - Yasin Yaman

Zaten fotoğraflar ve toplu sonuçlar için yeni bir başlık açılacaktır. Tüm Ankara yarışlarında sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

İlk yarışımı tamamlamış olmaktan ve bu zevkli mücadelede aranızda bulunmuş olmaktan çok mutluyum, herkese çok teşekkür ediyorum...

• Beğen
arkadaşlar finiş sonrası yere düşmüş otopark yolunda bir GÖĞÜS BANDI buldum.
kim kaybetmişse bana özelden markasını yazarsa sevinirim,kendisine ulaştırırım.

Organizyon gerçekten çok güzeldi emeği geçen herkese çok teşekkürler.SDS bisiklet gerçekten Adı gibi sıradışı bir organizasyona daha imza attı ve birçok ilke de imza atmış oldu...

Nice güzel organizasyonlara umarım hep böyle güzel olur.....

• Beğen
organizazyon ve parkur cok güzeldi teşekkürler ankara ve sds başka bir yarışda görüşmek üzere

• Beğen
Merhabalar. Yarışan, yarış alanında bizleri yanlız bırakmayan, emekleri ile malzemeleri ile bizlere destek veren herkese çok teşekkürler. Elbette yapılan yanlışlar ve yapılmayan eksikler vardı: umuyoruz gelecekte düzenlemeyi planladıgımız diğer organizasyonlarda çok daha iyi olacagız.
yarış alanında bir arkadaş bana alyen anahtar takımı verdi sanırım bulmuş. Sahibi SDS'ye ugrarsa alabilir. saygılar

Geri