Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

3 milyon avro miras kalsa hangi piskeleti alırdın?

santa cruz çift süspansiyon alırdım. dağlık yerde ev alırdım. parasıyla oraya parkur yaptırırdım.
başkaları kullanması içinde bisikletlilere orayı açardım.
ama girişi paralı yapardım. :D e malum devir ticaret devri

Scudo
@dodobir
peki dostum . ağırlık takıntısı bana saçma geliyor zaten. profesyonel olsak elbet gramlar çok önemli ama zevk için biniyoruz , kendi çapımızda spor yapıyoruz . 250 gram fark için 2000 tl vermek bu zmanda akıl karı değil

@dodobir
peki dostum . ağırlık takıntısı bana saçma geliyor zaten. profesyonel olsak elbet gramlar çok önemli ama zevk için biniyoruz , kendi çapımızda spor yapıyoruz . 250 gram fark için 2000 tl vermek bu zmanda akıl karı değil
@chnkrmz
çok paracısın lan sen :D

• Beğen
Tepkiler: dodobir
Adriana Lima'nın şu kapıdan girme ihtimali, o paranın bana kalma ihtimalinden daha çok olduğu için atış serbest. :)

Zinciri de dahil her bir yeri karbondan yapılmış Tandem bir bisiklet alırdım evvela. Önüne de Robert Förstemann'ı oturtup o dağ senin bu geçit benim tüm Avrupayı dolaşırdım. O kadar para veriyoruz, birde pedal mı çevirelim?

kendime bisiklet yolları yaptırırdım.. bisikletin tipi markası felan önemsiz

aga neden 3 :) yol, city ve mtb alınır, birde eski tip vosvos panelvan 10 numara beş yıldız gezilir, ülke ve dünya

@Sadettin Z.
eheheheheheh söför tutma fikri guzel :D

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
Ben çelik kadrolu altus setten dönmem :) Kilosu önemli değilse de, 15 kilo üstü olacaksa 16 olsun. Tek renk olsun, bisikletin hiçbir yerinde tek harf dahi yazmasın, Şimano yazıları falan çok temizce silinsin.
"3 milyon avro miras kalsa hangi piskeleti alırdın?" Sorusu gereği yalnızca bunları yazıyor, gerisini yazmıyorum. Ama bisikletim kesinlikle bu olurdu. Ha en fazla iki adet olurdu, birisi mtb diğeri şehir bisikleti. Yol bisikletine de gerek yok.
Gerçi şunu da ekleyeyim: Hani o kadar parayla artık şehir merkezinde oturmazdım sanırım. Merkezde oturmayacağıma göre tek bisiklet, yâni mtb yeterli gelirdi :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Ne peskeleti direk yurtdışında lüküs bir ''malikane'' alır keyfime bakardım :hrkbuya::huhuu: şaka bi yana heralde bende bi s-works venge alırdım @Berke nin attığı fotodaki renk efsane bianchi nin o özel turkuazımsı rengi gibi buda s-works hardalımı :D

Hollanda konsolosluguna gider "vatandaslik icin ne kadar para istiyorsunuz kardesim" derdim. Vatandas olduktan sonra sirkeciye gider salcano xrs 030 alirdim. Cunku grupseti tiagra:)
Veya carrarolarada bakardim, cunku onlar da tiagra, sanirim nakit olunca biraz indirim de yaparlar :)
Sonra gelir burada dis lastik onerisi isterdim.

@chnkrmz
Bi arastir bakalim, su santa cruz'un evlilik cagina gelmis bi kizi falan var mi? Alacam lan o kizi sana :D

• Beğen
Tepkiler: MakRo
@Kuzey Ege abi valla sana hayır duası ederim. dükkanı açınca yanında çırak olarak çalışırım :D

@Kuzey Ege
@Kuzey Ege
ahahahaha bak bu espiri çok sağlamdı ab :D bende foruma "Ferrarimi porche mi ? " diye konu açardım maksat kıllık olsun ehehehe :D

• Beğen
Tepkiler: ibrahim tosun
Kendime iş kurma babında bisikletçi açar, içine işinin ehli elemanları doldurur, onlardan iş öğrenir aynı zamanda da mağazaya gelen pahalı bisikletleri deneyip içinden en beğendiğimi kullanırdım.

• Beğen
@mariokaldato
yoo gerçekten söylüyorum, espri yaptığımı da nereden çıkarttın?
Çok severim salkanoyu, özellikle satış sonrası hizmeti çok iyi. mini etekli bağyanlar arayıp da "memnun musunuz, sizce eksik yönlerimiz nedir" falan diyorlar. çok sağlam!
:)

@Kuzey Ege
:D :D :D demek 3g den görüntülü hizmette varmış :D

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Gelir durumumu garantileyecek yatirim/iş durumunu hallederdim.
Arkasindan yaşam tarzimi değiştirirdim :)
Şöyle lüx bir karavan, altinda spor arabasi, arkasinda coluk cocuk ve benim bisikletlerin asildigi bir tasiyici!

caravan2.jpg

Neyse hayal arasi bitti gercek dunyaya donelim :p

Elektrikli bir bisiklet ve bir tır dolusu da yedek batarya alır ben önde tır arkada şarj bitme derdi olmadan gezerdim.

• Beğen
Özel bir firmadan alttaki triatlon gibi yol bisikleti yapmalarını isterdim :)

https://i.hizliresim.com/8QdYYW.jpg

Specialized demo scott gambler diye başlayıp güzel bir koleksiyon düzerdim. :D

• Beğen
@suat akman
abi spor araba nasıl çıkıyor oradan bende ona takıldım bak :D

Geri