Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

30 Ekim 2020 Ege Denizi Depremi

Geronix

Aktif Üye
Tepki
152
İsim
Muhammet
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
İstanbul'da olmama rağmen hissettim. Siz neler yaşadınız?

Evi hasar gören ya da yıkılan varsa Şirinyer Hipodromu ile Çiğli ve Güzelbahçede bulunan 2 otel ücretsiz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suat akman
Scudo
Az önce Dersteyken arkadaşlar bağırarak çıktı dersten, bizde ne oldu dedik.Meğerse İzmir ,Aydın'da çok hissedilmiş geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: _Madmexx _
Şu ana kadar 6 binanın yıkıldığı tespit edilmiş. Umarım can kaybı yaşanmaz. Geçmiş olsun İzmir.
Yıkılan bina sayısı 10'a çıkmış galiba. Ayrıca köylerde durum daha vahim olabilir umarım bir şey olmamıştır.

Tsunami alarmları verilmiş diye duyduk, umarım ciddi bir durum yoktur. 99 depremini yaşamış biri olarak çok geçmiş olsun yaşayan arkadaşlara.

Herkese geçmiş olsun. Umarım can kaybı yaşanmamıştır fakat izlediğim görüntülere göre yaşanmaması imkansız gibi duruyor. Şimdiden ölenlere Allah’tan (cc) rahmet , kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.
Maalesef bilim insanları aylar öncesinden gerekli uyarıları yapmasına rağmen yetkililerin hiçbir tedbir almayışlarını hayret ve ibretle izliyorum.
Bir hafta önce depremin tam yerini söylemişti: Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'dan İzmir'deki deprem sonrası açıklama.
(link)

Geri