Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aksiyon Kamera

arkadaşlar merhaba konuyu hortlatayım 5 bin tl bütçe ayırdım bunun 1k sı depolama için ayıracağım yanı 4k bütçem var aksiyon kamerası ne önerirsiniz acaba özellikle gidon kaska takmalı aparatları ile beraber satılan

Scudo
arkadaşlar merhaba konuyu hortlatayım 5 bin tl bütçe ayırdım bunun 1k sı depolama için ayıracağım yanı 4k bütçem var aksiyon kamerası ne önerirsiniz acaba özellikle gidon kaska takmalı aparatları ile beraber satılan

Biraz daha çıkabilirseniz Dji osmo action 3 media markt da 7700 tl. (link)

5000 TL bandında SJCAM gibi markalar var . Stabilizasyon vs pek iç açıcı değil. Osmo action 3 10 bit videoda çekmekte. Şu anda kullanmaktayım .

Biraz daha çıkabilirseniz Dji osmo action 3 media markt da 7700 tl. (link)

5000 TL bandında SJCAM gibi markalar var . Stabilizasyon vs pek iç açıcı değil. Osmo action 3 10 bit videoda çekmekte. Şu anda kullanmaktayım .

gayet güzelmiş aslında ya peki hocam bu verdiğiniz link de ki ürünü alsam kask gidon göğüs için aparat oluyor mu içerisin de baktım da pek anlamıyorum o yüzden sorayım dedim

İçinde mıknatıslı bir apatar birde düz zeminler için tutucusu var yine mıknatıslı . Kask ve göğüs aparatı pahalı değil ama bence bu alınabilir. Kaçırmamanızı öneririm. Uygulama üstünden canlı yayın imkanıda veriyor . Youtube, twitch gibi.

(link)

(link)

2 gün önce Dji osmo action 3 aldım gayet başarılı tavsiye ederim herkese.Link bıraktığım youtube kanalı bana ait bu kamera ile çektiğim görüntüler var abone olursanız sevinirim :D

2 gün önce Dji osmo action 3 aldım gayet başarılı tavsiye ederim herkese.Link bıraktığım youtube kanalı bana ait bu kamera ile çektiğim görüntüler var abone olursanız sevinirim :D

Kameranızın üretim yılı nedir hocam?

• Beğen
Tepkiler: ATALAY16
nereden görebiliyoruz açıkcası hiç bilmiyorum ama cihazı açtığım da son güncellemeyi almıştı

Kutunun üzerinde olmalı. 2022 üretimi makinelerde odaklama sorunu olduğu yazıyordu bazı incelemelerde. Media Markt'ta satılan ürünlerin bunlar olma ihtimali var mı diye merak ettim.

Kutunun üzerinde olmalı. 2022 üretimi makinelerde odaklama sorunu olduğu yazıyordu bazı incelemelerde. Media Markt'ta satılan ürünlerin bunlar olma ihtimali var mı diye merak ettim.

part 1 2010 yazıyor kutuda ben de media markt dan aldım 12 tane video var çoğu 1 saat üzerinde fakat sorun yaşamadım hala

• Beğen
Tepkiler: UnchosenOne
part 1 2010 yazıyor kutuda ben de media markt dan aldım 12 tane video var çoğu 1 saat üzerinde fakat sorun yaşamadım hala

Nasıl şarj ediyorsunuz kamerayı? Kutu içeriğinde kablo var ama şarj aleti yok.

kamerasız olan varsa da öyle geliyor usb c ucu bir adaptöre bağlayıp şarj ediyorsunuz

• Beğen
IMG_20240620_204252.jpg
İnternette Action 3 bataryası bu görünüyor. Üstünde En yüksek şarj voltajı için 4.4V diyor.
Evdeki bütün adaptörler 5V 1amper ya da 5V 2 amper. Bilgisayar USB çıkışlarına baktım onlar da genellikle 5V çıkışlı imiş. Sıkıntı olmaz mı?

318380 dosyayı görüntüle
İnternette Action 3 bataryası bu görünüyor. Üstünde En yüksek şarj voltajı için 4.4V diyor.
Evdeki bütün adaptörler 5V 1amper ya da 5V 2 amper. Bilgisayar USB çıkışlarına baktım onlar da genellikle 5V çıkışlı imiş. Sıkıntı olmaz mı?

Olacaktır. Bir sürü bataryayı mahvettim bu şekilde. Powerbank ile pc usbsi ile şarj etmekten. Action 3 kullanıyorum. Bir de gopro 8 var ama hepsinn bataryası böyle git gide bitti. Action 3'te şu an 1 batarya var ama yedekleyeceğim mecbur.

hocam valla ben genel de pc den şarj ediyorum (anakartım da Type-c çıkışı var veya telefonun hızlı şarj aletinde şarj ediyorum batarya nın ömrünü yiyor mu orasını bilemiyorum

• Beğen
Olacaktır. Bir sürü bataryayı mahvettim bu şekilde. Powerbank ile pc usbsi ile şarj etmekten. Action 3 kullanıyorum. Bir de gopro 8 var ama hepsinn bataryası böyle git gide bitti. Action 3'te şu an 1 batarya var ama yedekleyeceğim mecbur.

Garip bir şey. Madem şarj aleti vermeyeceksin evrensel sisteme dahil ol, sıkıntı yaşamayalım. Adventure comboyu parlatmak ya da fazladan parça satmak için yapılmış bir şey olmalı.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
200,10TL 41%OFF | DJI eylem için iki yönlü şarj göbeği 3 hızlı pil şarj cihazı pil şarj Butler için DJI eylem 4 Drone aksesuarları
(link)

Uygun fiyatlı bir alternatif olabilir mi?

Garip bir şey. Madem şarj aleti vermeyeceksin evrensel sisteme dahil ol, sıkıntı yaşamayalım. Adventure comboyu parlatmak ya da fazladan parça satmak için yapılmış bir şey olmalı.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
200,10TL 41%OFF | DJI eylem için iki yönlü şarj göbeği 3 hızlı pil şarj cihazı pil şarj Butler için DJI eylem 4 Drone aksesuarları
(link)

Uygun fiyatlı bir alternatif olabilir mi?
orjinal ürün ise gayet başarılı gibi duruyor maaş da çökeyim ben buna :D

• Beğen
318380 dosyayı görüntüle

Bu mantıkla, bilgisayar çıkışına taktığınız 1-2V güçle çalışan herhangi bir led kısa sürede bozulması lazım. Çünkü 5V geliyor. Aslında sürekli 5V güç sağlamıyor bilgisayarlar. Max çıkışları çoğunlukla 5V, bazı 3.0 USB çıkışları daha yüksek veriyor o kadar. Zaten güç kaynakları tarafından her çıkışa sürekli 5V veremiyorlar. Yoğun yük çeken bir cihazı taktığınızda, bazı çıkışlardan elektrik bile gelmediğini görebilirsiniz. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

318380 dosyayı görüntüle

USB'ye takılabilen her cihaz 5 volt alacağını bildiğinden ona göre doğru voltaja çevirerek kullanır. Öyle olmasa neredeyse hiçbir cihazı USB kullanarak şarj edemezdik. Max 4.4 V şarj isteyen bir cihaz 5 voltu 4.4 volta düşürerek kullanır, kaynak 5 volttan fazlasını vermedikçe ve kullanılan aracı cihaz bu çevrimi doğru yaptığı sürece sorun olmaz. Genelde şarj ürünlerinde girişin kaç volt ve amper, çıkışın kaç volt ve amper olacağı yazar.

USB'ye takılabilen her cihaz 5 volt alacağını bildiğinden ona göre doğru voltaja çevirerek kullanır. Öyle olmasa neredeyse hiçbir cihazı USB kullanarak şarj edemezdik. Max 4.4 V şarj isteyen bir cihaz 5 voltu 4.4 volta düşürerek kullanır, kaynak 5 volttan fazlasını vermedikçe ve kullanılan aracı cihaz bu çevrimi doğru yaptığı sürece sorun olmaz. Genelde şarj ürünlerinde girişin kaç volt ve amper, çıkışın kaç volt ve amper olacağı yazar.

IMG_20240621_171811.jpg
O zaman telefon için kullandığım bu şarj aletini Osmo Action 3 bataryasını şarj etmek için de kullanabilirim(Çıkış 5V-2A). Burada voltajı bizzat kameranın kendisi düşürüyor olmalı.

O halde buna sebep olan şey nedir? Amper değeri mi? Birim zamanda daha az akım mı almalı? Daha eski şarj aletlerinde 5V-1.55A olanları görmüştüm.

318389 dosyayı görüntüle
O zaman telefon için kullandığım bu şarj aletini Osmo Action 3 bataryasını şarj etmek için de kullanabilirim(Çıkış 5V-2A). Burada voltajı bizzat kameranın kendisi düşürüyor olmalı.
...

Bu resimdeki 5V-2A adaptör bir şarj cihazına bağlanıp mı şarj edecek, doğrudan kamera üzerinden mi şarj edecek? Pil şarj cihazıyla şarj edilecekse onun giriş değerleri için ne yazıyor?

Her durumda sitesinde çeşitli 2A-3A cihazlar örneklenmiş, 23W'a kadar hızlı şarj desteklendiği de yazılmış: (link)

How do I charge Osmo Action 3? What are the requirements for the charger? Can I use a mobile phone charger to charge the camera?

Charging method 1: Charge the camera via the USB-C port. Action 3 supports PPS/PD fast charging protocol, and up to 23 W fast charge.
Charging method 2: Use the Osmo Action 3 Multifunctional Battery Case for battery charging, support PPS/PD fast charging protocol, and the battery supports up to 23W fast charging.

Note:
1. It is recommended to use the DJI 30W charger for charging.
2. Charge using a charger that supports PD/PPS fast charging protocol, and up to 23W fast charging is supported.
3. Common mobile phone adapter models that are currently known to be incompatible:
Huawei: HW-200200CP1 HUAWEI SuperCharge Wall Charger
UGREEN: CD137 PPS Quick Charger (2A & 3A)
Nubia: NB-A930A-USBA-1 (for Red Magic mobile phone); NB-A1150A-USBA-C (for Red Magic 5G mobile phone)
Baseus: CCGAN120C (supports PPS fast charging protocol), CCCJG30CC, and BS-CH907 adapter
ZMI: HA722
Samsung: EP-TA845
Apple: A1947 (for 2018 Macbook Pro)
ROCK: RWC-0443

• Beğen
Geri