Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

@Alperkilic
aliekspresteki yorumları okuyabilirsin. yorumlara göre iyi bir ürüne benziyor.

Scudo
Bugün bir ürün gümrüğe girmeden pim e gitmiş gümrük bedelleri 0 tl görünüyor
22 euro altı ın gümrüğe sunulmasından vazgeçildi galiba

inşallah vazgeçilmiştir.

@Mhmm@
Bu hafta sipariş verdiğim (link) ile (link) geldi. Onlarda da 5.2 liralık gümrüğe sunma bedeli yoktu.

@makaram

Evet okudum yorumlar iyiydi alınabilir gibi

Arkadaşlar ön led fener'e ihtiyacım var aliexpress ya da farklı bir yerden alan kullanan memnun olan var mı ?
Fark edilebilirliği orta üst seviyede olan,usb ile çalışan,çakar modlu.

@5ef
Ben 4 Martta (link) sipariş ettim, daha gelmedi ama. Kullanıcı yorumları güzel, bana ulaşmadığı için yorum yapamayacağım.

aliexpressten bir ürün aldım, 520 kuruş vergi ödeMEdim. düzenlemeden sonra sipariş etmiştim, dün elime geçti.

@Mehmet Metin Levent
aradan kaynamış olabilir şanslısınız
geçen hangi forumda bilmiyorum burda olabilir 500 birim paraya vergi ödemeyen vardı.
o kadar paketi kontrol etmek çok zor zaten

@observer
gümrük işi şans işi hocam 50 dolarlık igsport km saatini 10 dolar yazdırıp geçirmişliğim var hem de 1 ay önce felan,biraz da gümrük memurunun tutumuna kalmış bir durum bazısı gıcık en ufak paketi bile ukime yolluyor

Yıl başından sonra bir dünya paket geldi bana, ufak tefek ürünler vergi çıkan olmadı henüz. 2 gün önce de geldi, hatta yıl başından önce tv box almıştım gümrüğe takılanlar olmuş, benimki takılmadı şanslıyım vesselam bu şans ne kadar gider bilmem. Aynı satıcı dan aldığım ürünlere not düşüyorum tek pakette gönderin. Hafta sonu aldım 5,6 paket inşallah kurtarırız hoş paket başı 5 tl alınsa bile burdaki fiyattan çok daha uyguna geliyor yine de.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MakRo
@Desert Fox

gözünüz aydın, baya tedirgindiniz sorun olacak mı diye :)

bu arada memnun musunuz, hangi modelini aldınız?

@ekremok
valla baya korktum zamanında doğrudur :)
igs10 modeli çok memnunum,strava telefonun şarjını mahvediyordu defalarca telefonun şarjı yolda giderken bitip yarı yolda bırakıyordu.Şimdi igsport u aldım 1.5 hafta önce şarjını fulledim,3 dişten 2 dişe düştü ama baya kullandım akşam saatlerinde kendi ışığı var ekranı görebiliyorsun.Bluetooth özelliği ile 3-4 sn ye de sürüşü telefona aktarıp stravaya atabiliyorsun.Önümde yükseklik bilgisi,sıcaklık,ortalama hız ve yapılan km yi gösteren bir ekranın olması gayet güzel.Şarj derdi,uygulama kapanma derdi,konum tespiti kesildi vs vs derdim yok mis gibi

@Desert Fox

ben de igs10 almayı düşünüyorum, strava benimkini de mahvediyordu sonunda telefonu şarjı iyi giden bir telefonla değiştim ama yinede almayı düşünüyorum ama hız sensörüyle birlikte almayınca gpsde yanlışlık olabiliyor diyorlar. siz sade mi aldınız yoksa gpsle mi?

bu arada aldığınız ürünün linkini atabilir misiniz?

@DayKnight
güle güle kullanın iyi günlerde.
bende bakıyorum bunlardan nasıl hocam değer mi sorunu var mı?
bağlantı yerlerinde olsun v.b.

sadece igsport hocam,sensörleri alamadım para kalmadı :)
linki konuda bulabilirsin

fiyatı zorlamayacaksa değer
şu ana kadar herhangi bir sorun görmedim

• Beğen
Tepkiler: ekremok
Aliexpress'ten aldığım aero bar bu hafta geldi. Standart PTT olarak geldik evde yoktunuz tavırları ile şubeye bırakmışlar. Aero bar hem 21.4 ve 31.8lik gidonlara uyuyor. 114 TL'ye 15 günde geldi.
(link)

Dosyalar

• IMG_20190329_165832.jpg
    IMG_20190329_165832.jpg
    1,4 MB · Okunma: 54
  • IMG_20190329_165454.jpg
    IMG_20190329_165454.jpg
    1 MB · Okunma: 51
  • IMG_20190329_165546.jpg
    IMG_20190329_165546.jpg
    933,3 KB · Okunma: 39
  • IMG_20190329_165648.jpg
    IMG_20190329_165648.jpg
    1,3 MB · Okunma: 41
@MakRo
Teslim alırken vergi aldılar mı şu sıralar herkesin dilinde olan 2 kilo altı için alınan 5 tl lik vergi

(link)

Linkteki ürünü 6 Mart tarihinde sipariş vermiştim. Benim bir talebim olmamasına rağmen paket üzerine ürün değeri olarak 10 USD yazmış gönderici. 28 Mart'ta adresime teslim edildi. Herhangi bir bedel ödemedim.

@Desert Fox

bulamadım maalesef linki, Aliexpressde bir de bir sürü igp10 satan var, o ki siz aldınız ve memnunsunuz ben de aynı satıcıya bakayım.

Geri