Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

@erman35

Hocam ben de linkteki ürünü aldım 18 liraya; (link)
Kaliteli bir şey değil ama bu tarz şeylere başlamak için fiyat iyi geldi. Deneyeyim dedim :)

• Beğen
Tepkiler: erman35
Scudo
@ekremok
satıcıdaki son ürünü ben almışım sanırım,şimdi baktıgımda ürün mevcut değildir diyor

• Beğen
Tepkiler: ekremok
Merhabalar bende AliExpressden dün bi ayakkabı sipariş verdim bugün kontrol etmek icin girdiğimde onay istedi kabul ettim teslim edildi gözüküyor ve fund Processing yazıyor ne yapmam gerekir cevaplarsanız tsk ederim

@Onatak5561
ilk önce satıcı ile ileitişime geç durumu belirt. Satıcı sorununu çözmez ise dispute açarak full refund yap paranı iade iste.

@Onatak5561

Ürünü teslim aldığınızı onaylamışsınız. Satıcıya ödemesini aktaracaklar. Yaptığınız işlem hatalı.

@muratcolakoglu
Bu durumda ne yapmam gerekir yanı kargo elime ulaşmazmı? Yoksa beklemem mi lazim

@Onatak5561

Kargo sana ulaşır herhalde. Ama ulaşmazsa şikayet oluşturamazsın.

@Bigpatron
Mesaj atıyorum henüz dönüş yapan Yok teslim aldığımı belirttiğim icin kargoyu göndermeme durumu var mi satıcının ?

@Onatak5561
Satıcı ürünü kargoya vermeden, kargo onaylama seçeneği aktifleşmez. Yani ürün size doğru yola çıkmış. %99 da elinize ulaşacaktır.
Ama olur da ulaşmazsa, elinizdeki şikayet etme imkanını yok etmişsiniz, ürünü teslim aldığınızı işaretleyerek.
Okumadan neden her şeyin üzerine atlar bilgisayar kullanıcıları, anlamam ki. Destek hattına mail atarak burayı yanlışlıkla tıkladım,
ürünü henüz teslim almadım, beklemedeyim, eski haline getirebilir misiniz, şeklinde acilen dönüş yapın derim.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Teşekkür ederim bilgileriniz icin

@Yalnız Pedal
5 lira olayı benim bildiğim boyut olarak küçük olan ürünler için diye biliyorum. Her hangi bir vergi çıkmadı. Boyut olarak ayakkabı kutusundan biraz daha büyüktü.

.. .

Son düzenleme:
14 dolarlık ürüne 4 dolar yazmış çinli. Vergi ödemedim ben.

@BayCicik
aslında mantıklı sonuçta az para vermek buradan böyle bir şey almaya çalışsak dünya para bu da belli bir seviye işimizi görür çokta üzerinde durmaya değmez

@erman35

Tur vb. işlere başlamayı düşünüyorum, yapıp yapamamak ile ilgili düşüncelerim var, o yüzden çok para vermeden başlayayım istedim. En kötü ev-ofis ulaşımımda sırt çantası yerine kullanırım :koptum:

@BayCicik
bende heybe yerine;dik olmasından dolayı pantolon gömlek koymak zor olur kırışır diye buna bakıyorum (link)
193937

Paket küçük , büyük, 2 kg olayları uydurma yaw memurun dikkatini çekerse açar açma ücreti 4.5 damga vergisi 0.70 kuruş alırlar açtığında içindeki ürün 22 Euro üstü ise ona da vergi yazar ve olay kapanır bundan öncesinde de vergi çıkan ürünlerinizde bu 5.20'yi ödüyordunuz zaten

• Beğen
@erman35

Mesai arkadaşım krampon çantalarından aldı. Büyük boyunu buldu. Ayakkabı-don vs dahil tam bir takım giyeceğini kırışmadan sığdırabiliyor hocam. Düşünebilirsiniz belki siz de.

• Beğen
Aliexpres den 1 ay önce iki ürün aldım toplam 26 tl. 2 hafta geçti ürün kargoya verilmedi satıcıya mesaj attım en kısa sürede kargolanacak dedi bende süreyi uzattım kaç sefer mesaj atsam da cevap vermedi hergele süreyi de en üst seviyede uzattım 2 ay var daha süre dolmadan da parayı vermiyor aliexpres bekliyoruz mecbur süre dolunca sistem siparişi iptal edip otomatik parayı iade edecek süre dolmadan satıcı onay vermesi gerekiyor muş iade için. Ürünlerin sayfasında geçerli değil yazıyor satıcı mağazasında hiç bir ürün yok sanki dükkanı kapatıp gitmiş müşteri hizmetleri ile görüştüm onlarda ayrı bir birşey söylemeyeyim şimdi satıcı aktif diyor sadece mail atabiliyor ona da cevap vermiyormuş. Aynı ürünleri Türkiye den alan var önceden yorumlar iyiydi. Bu gibi bir duruma düşerseniz müşteri hizmetlerinden medet ummayın hiç bir şey yapamıyorlar ancak boş konuşuyor farklı aralıklarla 3 sefer konuştum hepsi aynı anca laf icraat yok.

• Beğen
@BayCicik
bir araştırayım teşekkür ederim bilgilendirme için.

• Beğen
Tepkiler: BayCicik
Geri