Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Aliexpress

Tek tıklamayla TRY 154.14 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies
Ödülünüz aktif hale getirilmeyi bekliyor.
(link)

Scudo
(link)

(link)

Elimden geldikçe tıkladım herkese 👍🏻👋🏻😄

(link)

(link)

Bir kardeşlikte bana yapın 🤣🤣

Tek tıklamayla TRY 155.14 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies
(link)

Tek tıklamayla TRY 154.85 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies
(link)

Harika kuponlar için oynayın
TRY 122.92 kazanmak için acele edin #AliExpressBonus #CouponPals
(link)

Aliexpress den zincir sökme aleti ve presta sibop ucu, pompa tutmadığı için hem uzatmak hem de dönüştürücü olarak kullanmak için aldım vergi dahil 5 dönüştürücü ve pense 45 tl hala ülkemizden daha ucuza geliyor. ae_1611735100181.jpgae_1611735133360.jpg

TRY 15.37'lik kuponun burada!
(link)

Ben de karbon sele borusu aldım bakalım. Yorumlar ve deneyimler çok olumlu olunca dayanamadım aliverdim.

@noyanyan TRY 12.21 38%OFF | Boşaltma zincir pense aracı bisiklet aksesuarları bisiklet bisiklet açık yakın zincir sihirli tokası tamir kaldırma ustası bağlantı pense #42
(link)
Diğer ürünü de buradan aldım. Ayrıca şimdi ilk kez görüyorum ödeme ekranında vergi çıkıyor. Hatta resmi gazete linki de vermişler
Screenshot_20210127_132752_com.alibaba.aliexpresshd.jpgScreenshot_20210127_132759_com.alibaba.aliexpresshd.jpgbu iki ürünü de almak istiyorum ücretsiz gönderim var. Şerit maalesef piyasada yok olanda uçuk fiyat. İndirim ile uyguna geliyor ödeme ekranında ise vergi kısmı gelmiş resmi alttaScreenshot_20210127_132812_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Aliexpress den kardeşim hesap açtı ve hemen 6 dolarlık hediye kuponu geldi bizde askılı bir tayt aldık 35 liraya geldi. Nasıldır bilemiyorum ama 35 liralık konfor verir sanırım 😆
US $11.52 39%OFF | Pro Team 2021 Mavic bisiklet önlükler şort dağ bisikleti nefes erkek bisiklet 19D jel yastıklı Ropa Ciclismo bisiklet pantolon altında giyim
(link)

Aliexpressten cycrocross maşa aldım karbon alışım. Yani şaft borusu ve mil ayakları alüminyum diğer yerleri ud karbon. Bir yıldır kullanıyorum, 11bin km geride kaldı. Bir daha ki ay çıkartıp arkadaşın bisikletine takcağız. Ben uzun tura çıkacağım için bagaj delikli alü maşa takacağım. Aynı şekilde aliden alınmış karbon gidon, gidon dirseği, tribar ve sele borusunu da alüminyum pro marka setle değiştireceğim. Aliexpress den aldığım karbonları ince eleyip sık dokuyarak seçip aldım. Kulkandığım sürece memnun kaldım.
Hocam özel mesaj attım bakarmisinız

Tek tıklamayla TRY 149.30 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies
(link)

IMG_20210208_115443.jpgTürkiye deki uçuk fiyatlardan dolayı aliexpress den bu aktarıcı ayar vidalarını aldım, vergi dahil 35 liraya geldi umarım işe yarar.

@DeaKeN çok RİSK'li bir alışveriş olmuş :ssrtcbya:

Ben de karbon sele borusu aldım, 13 günde teslim edildi, bence ışık hızında teslimat oldu.

Aliexpress den kardeşim hesap açtı ve hemen 6 dolarlık hediye kuponu geldi bizde askılı bir tayt aldık 35 liraya geldi. Nasıldır bilemiyorum ama 35 liralık konfor verir sanırım 😆
US $11.52 39%OFF | Pro Team 2021 Mavic bisiklet önlükler şort dağ bisikleti nefes erkek bisiklet 19D jel yastıklı Ropa Ciclismo bisiklet pantolon altında giyim
(link)
Ürün bugün elime ulaştı ilk bakış olarak kumaşı niraz ince gibi, dikişler sağlam gözüküyor. 35 + 16 liraya geldi ped kısmı benim için günlük kullanıma uygun gibi 15km. Bacak kısmında kaymasın diye jel band var. Ek olarak ön arka ve bacak kısımlarında kumaşın renk farkı var az da olsa sanırım yazı baskısından dolayı. Deneyip bakmak güzel olacak.

Geri