Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Scud

acaba düz maşayı hala kullanıyor muunuz.Disk frenle kullanılınca dayanıklılığı iyi midir?

Scudo
Beldesan (Beldeyama galıba tam bılmıyorum) alımınyum kadro kullanıyorum ustunde shımano tourney attırıcılar ve deore fren set var lastık jant ve kadro alıcam (lastıklerım cst jantlar normal pısaya malı ucuz bısey) ne Sedona'ya ısındım nede Kron'a Amoeba hosuma gitti ancak Hussar ve Scud arasında kaldım acaba hangısı daha ıyıdır sehır kullanımı ıcın ayrıca boyum: 1.80 kılom: 70 yasım: 17 onerilerinizi beklıyorum...Herkese iyi forumlar..

Hussar cok agır bır kadrodur. Scud'un hafıf olması sızı yanıltmasın, dayanıklıdır.

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´
@ALP KUTERDEM

ben düz yolda gittiğim ve yağmurda kullanmadığım için disk kullanmıyorum ve nası bi performans verir pek bilemiyorum açıkçası ama bi problem çıkmaz gibi geliyo bana

sevdiğim bir kardeşim 15 inç'ini verdi..kadro olarak.
şimdi ben onu toparlayacağım..
bu güzel olmuş..güle güle kullan.

slm bisiklet dostları bende de amoeba hussar 20inç var boyum 1,78cm kırıldıgı yanlıs daha hıc bırsey olmadı aldıgım 8 ay oldu 3350 km yaptm bursa da ve istbulda valla cok saglam arkadasların dedıgı gıbı saygılar
sen devam et

Scud kadrolarda birde Scandium seçeneği var Scandium'da ne gibi avantajlar var Scandium karbon gibi bir metal çeşitimi ? Ve son olarak sanırım büyük bir ihtimal normal Scud kadrolar'da Alu değil mi ? sizlerden detaylı bilgi bekliyorum. Kendim az biraz bilsemde sizlerden cevap bekliyorum...

@burak göktan erdoğan

Konunun tarihine bakarsanız bayaa eski bir konu. Bence çoktaan bulmuştur aradığını. :)

@Muzaffer Yılmaz

:) evet scud aradım bulamayınca corratec e yöneldim.ilgilenen herkese teşekkür ederim...
önce bu
(link)

sonra da bu :cool:

(link)

hehe :) Teşekkür ederim.Yer darlığından dolayı biraz öyle görünmüş,apartmana da koymaya korkuyor insan haliyle :)

benimde amoeba scud var 19 inç bir sorunu yok sana uygun ölçü 17 inç çok saglam ve hafif bir kadro whistle karbon kadroyla aynı agırlıkda ona göre kıyasla bir çok kadrodan hafif verecegin her kuruşa deger

1500 gr olması lazım hafif olduğu kadar da çok sağlam arıyorum şu an bende bir tane bulursam kaçırmayacağım...

Geri