Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Scud

Scudo
Güle güle kullan, amaca yönelik bir bisiklet olmuş. Kazasız belasız...

• Beğen
Tepkiler: horsepower
@douach

evet affedersin,dikkatsizlik.markasız mosso derken?

• Beğen
Tepkiler: tunermurat
@sener35

ee şey şimdi ben kaçkar bisikletteki serkan abinin yalancısıyım=) ama ona güvenirim o söledi çnk kendi getiriyo yani aracu olmuyo mosso maşa ama üzerindeki boya üstüne marka basmamışlar marka satmamış oluyo yani 690 gramlık bi maşaya ucuza sahip olmuş oluyoruz çok da ucuz sayılmaz ama=)

• Beğen
Tepkiler: sener35
Amoeba scud fiyat performans oranına bakılırsa gerçekten de harika bir kadro. Arkadaşlarımda vardı memnun kaldıklarını görünce bende 17" spariş ettim inşallah haftaya toplarım...

Teşekkürler...

amortisör suntour xcr (ağır)
aynakol deore
diğer parçalar xt

şu an toplam ağırlığı 12kg...
amortisör,aynakol ve lastikler değişince
10.5- 10.7 arası birşey olur...

çok iyi bir seçim yapmışsın...bisikletinde çok güzel güle güle kullan...
maşa jant ve lastikleri de değiştirdiğinde harika bir sonuç elde edeceksin..

• Beğen
Tepkiler: Fatih Calık
kadro 270 euro set olarak ama bana 230 euroya geldi gidon,gidon boğazı beyazıyla birebir değişildi... sele borusu ve sele carbonla değişildi. bütün parçalar 2008 xt,sadece aynakol deore fiyat olarak 1600 ytl ye mal oldu.

bende bu bisikletten almayı düşünüyorum cok hoşuma gidiyor her yönü ile hayırlı ugurlu olsun keşke resminide koysa idin

@mekatronik

Teşekkürler bisikletin fotoğrafını attım, bir geri sayfaya bakarsan görebilirsin...
Kadro olarak ölçüleri gerçekten çok uyumlu ve hafif bir kadro. ben 17'' aldım kadro + kadro kulağı 1506gr geldi. 15'' ise 1455gr geliyor...

maşanın fiyatı ne kadar acaba bende düz maşa almayı düşünüyorumda.

Geri