Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Amoeba Scud

Süper bisiklet almışsınız güle güle kullanın....

Scudo
abi sen ne diosun super seçim. bende alacağm da bi toparlayamadımki parayı. çok yakında inşallah.
içiniz rahat olsun güzel seçim

ve sonunda aldım :D göbeğim yerine oeturdu :D kullanan biri olarak bida sölüyrm çok iyi

tekteker hayırlı olsun çok istiyodun bu bisikleti güle güle eskit.

• Beğen
Tepkiler: tekteker
@cakhiy

eyvallah kardeş diyorum ya göbeğim yerine oturdu :D yarın resim eklerim.

iyide resimler nerde haydin arkadaşlar resim ekleyin görelim şu cengaverleri

merhaba
bu bisikletin açıları turda kullanıma uygunmu? ağır yük taşırmı kullanıcı ile birlikte 100 kg.? açıları hussardan farklımı?ağır yüke hussarmı daha iyi olur scudmu?
saygılar

Doğru bir seçim olmuş güle güle kullanın, ben de kullanıcısı olarak herkese tavsiye ediyorum ve herkes çok memnun kalıyor...

En son mesajımdan buyana bisikletimde bozulan tek aksam cateye km saati :) Onun yerine de Sigma1606L aldım. Ancak XT zincir ve arka dişli trek6500slr da 2000 km yapmıştı aktardıktan sonra da 3000 küsür yaptım hala sorun yok. Hani bunlar 3000 km de değiştiriliyordu?

lx aynakol,hg zincir ve lx ruble kullanıyorum. 8000 km. oldu. Hiç sorunsuz kullanıyorum...

Bence super bisiklet 96 kilo olmama rahmen daha bir sorun ile karşılaşmadım. Umarım karşılaşmamda. Kısaca sunu soyleyebilirim su ana kadar sahil yolunda ruzgarsız olduğu bir günde 43 km/h gordum. Hafifligi kadar sağlamlık açısındanda bence guzel bir bisikler

@mehmetyesiloren

Zincir mesafesinin 1500 km den sonra istesekte istemesekte uzadığını biliyorum ancak bu uzama neticesinde sadece zinciri değiştirmenin yanlış olduğunu, arka dişlilerin de uyum açısından değişmesi gerektiğini düşünüyordum. Bu arada XT zincirler 15 ytl ise şimdiden stoklamaya başlayayım :D

aralarında fazla bir fiyat farkı yok, ama hangisini almalıyım?
Amoeba Scud
Kadro:7005 Butted Alüminyum

Maşa:Suntour Axon Remote (gidondan kilitlemeli) 100 mm. travel

Vites-fren Kolları:Shimano Alivio

Arka Vites: Shimano Alivio

Ön Vites:Shimano Alivio

Ayna Kol: Shimano Alivio

Frenler: Shimano Alivio

Göbekler: Shimano Alivio

Jantlar: Alex Ace 19, siyah teller

Gidon, Gidon boğazı, sele borusu: SCUD

Sele: Amoeba Scud

Lastikler: Schwalbe

Renk:petrol Yeşili

Kadro Ölçüsü:15"-17"-19"

Kadro ağırlığı:1500gr (7005 alm)

Sedona SD-761
Kadro:6066 Triple Butted Alu kadro

Maşa:Suntour Axon-D- RL(gidondan kilitlemeli) 100 mm. travel

Vites Kolları:Shimano Deore STI (Dual Control)

Arka Vites:Shimano Deore

Ön Vites:Shimano Deore

Ayna Kol:Shimano Deore Hollowtech Octalink

Frenler:Shimano Deore

Göbekler:Shimano Deore

Jantlar:Alex AC-19

Gidon:Vitra

Gidon boğazı:Vitra

Sele borusu: Vitra

Sele:Selle Italia OCR

Lastikler:Schwalbe Little Albert

Pedal:Wellgo C17 alüminyum

Renk:FÜME

Kadro Ölçüsü:16"-18"

Kadro ağırlığı:1500gr

hacı illede deor diyosan bi şey demem ama ben scud derim bu gün bisiklet alacak olsam yine scud alırdım. kadrosu eşsiz,, alivio 8 sistemin en iyisi sonuçta

• Beğen
Tepkiler: R4UF
bende çok düşündüm ama bugün amoeba scud sipariş ettim alivio olmasıda o kadar önemli deil bence çünkü zamanla değiştirebilirsin amoebanın kadroya tutuldum ve aldım süper gerçekten

@R4UF

Bence en iyi seçimi yapmışsın, benim amoeba bisikletim şuan sipariş aşamasında cumartesi günü kısmetse teslim alacağım fakat ben sipariş ettim diye değil. Burada arkadaşların tavsiyesi ve amoeba'lar hakkında yazılanları okuduktan sonra kesinlikle amoeba almaya karar verdim. Keşke gönül isterdiki scud alabilseydim ama arasında 300 YTL. civarı fark var. İnşallah ilerde oda olur. allah olmayanlara versin

Eğer 9lu sistem önemli değilse senin için scud derim. Ben 2 senedir kullanıyorum ne sistem bir sorun çıkardı ne de kadro. Üstelik çok atlar zıplarım. Hem 8li sistemde ruble aşınır zincir uzar bunları ufak fiyatlara yenilersin.

kadro açısından tartışmasız amoeba, ama üzerindeki sistem açısından sedona. hala kararsızım. gecen gün gidip ikisinide inceledim. detaylıca. deore, dual kotrol aklımı çeldi. amoeba ise kadro ve daha kalın sele borusuyla dikkat cekici. sele borusunun capının fazla olması bildigim kadarıyla bisikletin daha profesyonel olması anlamına geliyor. kararsızlık kotu bir sey

amoeba scud bugün bana ulaştı ve harika bi bisiklet bence hiç düşünme amoeba al emin ol ki pişman olmayacaksın ha sedonada iyi bisiklet hakkını vermek lazım ama benim seçimim amoeba oldu ve mutluyum şu an süper bi bisiklet

• Beğen
Tepkiler: tekteker
Geri