Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Arka far tavsiyesi

Sipariş verdim bakalım. Umarım beğenirim.

Ben çok memnunum bu ışıktan. Yıllardır şarjlı pil ile bir kere tık bile etmedi. 4 adet pili şarj ediyorum uzun sürüşlerde bile yüz güldürüyor. Keşke silikonlu bir aparatı olsaydı.Tutucu aparatı bisiklete vidalıyorsun o biraz kötü ama ışık kalitesi olarak harika.

Scudo
Ben çok memnunum bu ışıktan. Yıllardır şarjlı pil ile bir kere tık bile etmedi. 4 adet pili şarj ediyorum uzun sürüşlerde bile yüz güldürüyor. Keşke silikonlu bir aparatı olsaydı.Tutucu aparatı bisiklete vidalıyorsun o biraz kötü ama ışık kalitesi olarak harika.
Tek amacım gündüz görünür olmak. Yoksa ev ışık dolu. Gece sürerken pavyon gibi takılıyorum ama gündüz hiçbiri işe yaramıyor. Sen de memnunsan abi ben kesin beğenirim. Sagolasın.

fren lambası biraz yavaş tepki veriyor, 19 gram ağırlığı var. ben aydınlatmasını pek sevmiyorum.

modelin ismi xoss xr01, muhtemelen isim basılmış.

IMG_20231121_113220.jpg

(link) benım kullandıgım ısık bu modları ve sarj suresi oldukca ıyı

Gündüz vakti ön farımı moon vortex pro kullanmak istiyorum maksat çakarlı modda kalsın karşıdan gelen araç beni fark etsin. Kış geldiği için artık gündüz vakti güneş pek açmayacak gibi. Önceden garmin kutu içeriğinden çıkan aparatlar ile tutturuyordum ön farı garminin alt kısmına fakat çukurdan vs den geçtiğin zaman stabiletisini kaybediyor ve sekmeye başlıyor far. Buna uygun bir aparat olması lazım sabitleyici gibi fakat aparatın ismini hatırlamıyorum, geçenlerde aliexpress de görmüştüm fakat şimdi de bulamıyorum.

Bisiklette kullandığınız gidona göre bağlantı aparatları var. Aero gidon değilde normal gidion kullanıyorsanız gidon boğazı civatalarına takılan adaptör var. Siz bu adaptörün aksiyon kamerası bağlantısına ön farı bağlayabilirsiniz.

Dosyalar

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    24,3 KB · Okunma: 42
  • Screenshot_2023-11-22-22-49-29-491_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2023-11-22-22-49-29-491_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    53,3 KB · Okunma: 42
  • Muhteşem
Tepkiler: StanicEnemy
Bisiklette kullandığınız gidona göre bağlantı aparatları var. Aero gidon değilde normal gidion kullanıyorsanız gidon boğazı civatalarına takılan adaptör var. Siz bu adaptörün aksiyon kamerası bağlantısına ön farı bağlayabilirsiniz.
Teşekkür ederim uzun zamandır böyle bir aparat arıyordum fakat isim olarak ne aratacağımı bilmiyordum. Hibrit bisiklet kullanıyorum doğal olarak düz gidona sahibim. Düz gidonda böyle bir aparat kullanabilme ihtimalim varmıdır? Daha doğrusu bu ikinci fotoğraftan bahsediyorum. Birinci fotoğrafta tam olarak istediğim aparat oluyor.

• Beğen
Tepkiler: TafLan
'Garmin mount' yazarsanız bir sürü seçenek çıkıyor. Ben mobilden girdiğim için Aliexpres uygulaması açılıyor, link yazamıyorum

Pahalı ama çok iyi ürün.
(link)

Bende bir lamba almaya düşünüyorum ,Ama Sirius ile Helix Max arasında kaldım .
Hangisini alsam daha iyi olur ???

Bende bir lamba almaya düşünüyorum ,Ama Sirius ile Helix Max arasında kaldım .
Hangisini alsam daha iyi olur ???
Sirius kullandim guclu ve saglam bir ürün. Helix max garmin mount olmasi takip cikarmayi kolaylastiriyor. Ben alsam helis maxi tercih ederdim bu yuzden

• Beğen
Tepkiler: ninjaomer
@mostrider adlı üyenin tavsiyesiyle D-Light CG-406R model ışığı alıp kullanmaya başladım. Işık 0,5 watt güce ve 400 candela parlaklığa sahip. İki tane aaa pille çalışıyor ve 36 saat flash ve 18 saat sabit yanma süresi var. Işık gündüz çok uzaklardan ciddi manada fark ediliyor. Zaten gündüz kullanmak için aldım ve görevini başarıyla yerine getiriyor. 150 tl fiyatı var an itibariyle. Fiyatına göre muazzam kalitede bana göre. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. Sele altı çanta kullanmıyor olsaydım 2 tane daha alıp takacaktım boruya :)

CG-406R (1).jpgCG-406R.jpg

Merhaba,

Knog Blinder X kullanan var mı acaba görüntüsü çok hoşuma gitti ama performansı nasıldır, 100 lm yeterli midir bilemedim

Merhaba,

Knog Blinder X kullanan var mı acaba görüntüsü çok hoşuma gitti ama performansı nasıldır, 100 lm yeterli midir bilemedim
bunun zili çok hoşuma gitti

• Beğen
Tepkiler: Jingim
bunun zili çok hoşuma gitti
aslında knog'un tüm parçaları çok şık duruyor zil de çok kibar ama ben cevap alamayınca moon helix sipariş ettim, helixin yorumları daha fazla olduğu için umarım doğru karar vermişimdir

knog blender link kullanıyorum çok memnunum. moon hakkında genelde iyi yorumlar var umarım memnun kalırsınız.

• Beğen
Tepkiler: Jingim
Eğer satın alabiliyorsanız kesinlikle garmin varia derim. Evet epey tuzlu fakat bir kez kullanmaya başladığınızda çok rahat ediyorsunuz.

Eğer satın alabiliyorsanız kesinlikle garmin varia derim. Evet epey tuzlu fakat bir kez kullanmaya başladığınızda çok rahat ediyorsunuz.
Çok güzel gözüküyor ama gereksiz pahalı sanki zaten sipariş verdim moon helix 250 aldım eve geçince deneyeceğim

Arka kırmızı ışık olarak 200 lümen Giant Recon TL kullanıyorum 2 yıldır ama batarya ömrü bitiyor (batarya bulursam AE sitesinden, bir DIY işi ile belki daha iş yapar), 250 lümen Moon Helix Max aldım. Güneşli havada bile görünür olma konusunda çok başarılı, tavsiye ederim.

(link)

Arka kırmızı ışık olarak 200 lümen Giant Recon TL kullanıyorum 2 yıldır ama batarya ömrü bitiyor (batarya bulursam AE sitesinden, bir DIY işi ile belki daha iş yapar), 250 lümen Moon Helix Max aldım. Güneşli havada bile görünür olma konusunda çok başarılı, tavsiye ederim.

(link)
Moon 250 den kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca içerisinde bir çok aparat ile geliyor.

Back