Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Arka far tavsiyesi

Hayırlı olsun , güzel sürüşlerde kullanın... ben de özel indirim kampanyasından 3211 modelini aldım , elimdeki ve bu yeni ışıkların yuvaları uyumlu olur umudu ile sadece tak çıkar yapmak için...

eastpower-ebl-3211-50-lumen-arkaon-lamba-usb-sarjli__0327252726231443.jpg
Sağolun =) İlginç bir şey dikkatimi çekti, 3309 modelinin tutucusu ve Moon Comet X tutucusu birbirine tamamen uyuyor. İkisini yanyana getirip inceledim, tasarımları da birbirine aşırı benziyor. Moon'dan kopyalamış olabilirler. Moon ürününün toleransları daha düşük ve daha kaliteli plastikten tabii ki. Umuyorum ki 3211 modeli de aynıdır.

Scudo
Hayırlı olsun , güzel sürüşlerde kullanın... ben de özel indirim kampanyasından 3211 modelini aldım , elimdeki ve bu yeni ışıkların yuvaları uyumlu olur umudu ile sadece tak çıkar yapmak için...

Bu üründen 100 ve 50 lumen olarak 2 farklı modeli mi mevcut? İkiside ayni model numarası ile satılıyor. Anlamadim o kısmı?

Bu üründen 100 ve 50 lumen olarak 2 farklı modeli mi mevcut? İkiside ayni model numarası ile satılıyor. Anlamadim o kısmı?
Ben bu ürünün (veya 200 lira altında herhangi bir arka lambanın) 100 lümen olmasına ihtimal vermiyorum. Yanlış yazım bence.

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
  • Beğen
Tepkiler: necmeddin
Hayirli aksamlar arkadaslar.. Arka far için yandan da gorunurlugu olan aydınlatması(gorunurlugu ) iyi olan kullanici tavsiyesi istiyorum. Kullandığı üründen memnun olanlarin yorumlarını bekliyorum😊

Hayirli aksamlar arkadaslar.. Arka far için yandan da gorunurlugu olan aydınlatması(gorunurlugu ) iyi olan kullanici tavsiyesi istiyorum. Kullandığı üründen memnun olanlarin yorumlarını bekliyorum😊

@TatanQa_tr 'nin kanalında tanıttığı Eastpower EBL-3211 ışık gücü ve yandan görürlük bakımından güzel görünüyor:

@Spartiat evet bunu izledim görsel olarakda hoş duruyor. Aklındakilerle biri bu. Başka önerilere açığım

1. Garmin varia rtl515 çok şey yazmaya gerek yok ancak biraz pahalı
2. knog blinder road r70 ekip arkadaşım da var harika bir görünürlüğü var
3. moon chameleon nebula garmin öncesi bunu kullanıyordum f/p ürünü

Arka aydınlatma görünürlük için çok çok önemli bütçeniz dahilinde kaliteli bir ışık kullanmanızı tavsiye ederim 😊

Knog Cobber.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81

Uzun yıllardır bu ürünü kullanıyorum. Şarjlı ve uzun gidiyor. 3 tane modu var. Işığı ise çok kuvvetli. (link)

• Beğen
Tepkiler: Joseph Cavalcanti
@Spartiat evet bunu izledim görsel olarakda hoş duruyor. Aklındakilerle biri bu. Başka önerilere açığım
Ben yeni aldığım Moon Comet X Pro'dan aşırı memnunun. Yandan görünürlüğü de iyi. Daytime flash olarak da yeterli bence. 80 lumen.

• Beğen
Tepkiler: ufuq81
Moon Comet X Pro kullanıyorum,zarif ve de gayet yeterli bir ürün. Gereksiz olsa da yol bisikleti için Moon Sirius USB 200 Lümen almayı düşünüyorum bu aralar. Fren algılaması olması da iyi özellik.

Hayirli aksamlar. Moon vortex 1300 ve sirius aldim. 1300 için arka pil kapak çıkarıp takınca çalışmaya başlıyormuş onu yaptım ama sirius nasil çalışacak. Düğmeye basınca anlik olarak yanıp sönüyor. Veri bulamadim bununla ilgili🤨

Hayirli aksamlar. Moon vortex 1300 ve sirius aldim. 1300 için arka pil kapak çıkarıp takınca çalışmaya başlıyormuş onu yaptım ama sirius nasil çalışacak. Düğmeye basınca anlik olarak yanıp sönüyor. Veri bulamadim bununla ilgili🤨
basılı tut modunun değişmesini bekle.

Denedim ama beceremedim sanirim.
Tmmdir ayarladım sonunda. Birazcik kurcalayinca oldu😀

Moon Vortex konusunu anlamadım sanırım. Çalıştırmak için düğmesine basmak yerine arka kapağı mı takıp çıkarıyorsunuz?

İlk kullanımda arka pil kapağının çıkarılıp takılarak çalıştığı söyleniyordu bi videoda. O şekilde yaptım bende.

İlk kullanımda arka pil kapağının çıkarılıp takılarak çalıştığı söyleniyordu bi videoda. O şekilde yaptım bende.
Öyle bir şey yok. Vortex Pro kullanıyorum öyle bir şey hiç yapmadım.

buna istinaden o şekilde yaptım. Doğrusu nedir nasıldır bilmiyorum.. sonuc olarak cihazı kullanıma basladim

(link)
Bu fardan kullanan var mı? YouTubeda incelemesini göremedim acaba nasıldır

Geri