Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Başımız sağolsun (alpyese - Alper ESE) arkadaşımız vefat etti

Allah Rahmet eylesin,toprağı bol olsun.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Allah rahmet eylesin. Çok üzücü :(

Başımız sağ olsun. En son kendisi ile 2 hafta önce iş için görüşmüştük, saolsun halletmişti de.. Çok iyi birisiydi gerçekten.

Başımız sağolsun.Rabbim sevenlerine sabır versin.

Allah rahmet eylesin. Başınız sağolsun. :( Yakın arkadaşları ve ailesine bütün sevgi ve desteklerimizi gönderiyoruz.

Allah(c.c.) rahmet eylesin :(

Çok zor gerçekten... Allah rahmet eylesin.

ALLAH rahmet eylesin yakınlarına sabır ve gayretler versin.
arkadaşlar şu enerji içeceklerinden ve spordan önce yemek yemeyi bırakalım lütfen.

Başta ailesi olmak üzere herkesin başı sağolsun, Allah(c.c) rahmet eylesin, geride bıraktıklarına da sabır ve sağlık versin , amin.

Allah rahmet eylesin.

Allah Rahmet Eylesin. Ruhu şad mekanı Cennet olsun. Rabbim tüm geride kalanlarına ve tüm sevenlere sabırlar versin. Ölümün vakti, zamanı olmaz ama genç oluncada ayrı bir dokunuyor. :(

Allah rahmet etsin. Ailesine sabır diliyorum.

Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabırlar ihsan eylesin.

Başımız sağolsun arkadaşlar
Geride kalanlara sabır versin çok çok iyi bir arkadaşımızdı sabah duyunca kulaklarıma inanamadım
Sabahtan beri canyonu aldığında tur atmıştık aklıma geliyor mekanı cennet olsun

Çok üzüldüm bu genç yaşda bir pedalşör daha aramızdan ayrıldı allah rahmet eylesin:(:(

Allah rahmet eylesin, Allah sevdiklerine sabır versin..

Yazılanları okuyunca tanımadığım halde o kadar çok üzüldüm ki... İyi kalpli insanlar çok yaşamıyor mu acaba diye düşünüyorum? AİLESİNİN ve yakınlarının ve biz bisikleseverlerin başı sağolsun. Sabırlar diliyorum..

Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun

Geri