Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bikeinn

7 Temmuz'da bikeinn üzerinden 2 adet iç lastik ile 2 adet dış lastik aldım. Kargom 13'ünde gümrüğe geldi, şuan da gümrükleme işlemi ve PTT tarafının işlemlerini bekliyorum. Farklı arkadaş grubumdan bayram öncesinde bikeinn ve bike24'ten alışveriş yapan bir kaç kişinin kargoları kaybolmuş. Onu duyunca biraz acaba dedim ama bekliyorum bakalım durum ne olacak

Benim 1 Temmuz'daki siparişim, 9 günde elime ulaştı. Kargoların kaybolduğunu nereden öğrenmişler?

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Scudo
700x25c lastik için kaliteli iç lastik ne önerirsiniz?

Son düzenleme:
Benim 1 Temmuz'daki siparişim, 9 günde elime ulaştı. Kargoların kaybolduğunu nereden öğrenmişler?
Alım yapanlardan bir tanesi mağaza değil ama alım satım yapıyor postacı vs çok haşır neşir olduğundan çalışan birisi kendisine durumu öyle aktarmış. Kendi adıma ise kargom bugün Denizli'ye geldi görünüyor. 427 lira civarı kargo çıkmış yarın dağıtıma çıkarsa alırım yoksa pazartesiye kalıyor.

700x25c lastik için kaliteli iç lastik ne önerirsiniz?
Çevremden ve forumdan aktif olarak yol bisikleti kullanan toplamda 12 kişiye sordum 1 tanesi hariç hepsi continental gp 5000 önerdi. Bende bikeinn 'den onu satın aldım. TR fiyatı mağazasına göre 29xx ile 38xx arası değişiyor. Daha önceden de schwalbe durano plus kullanmıştım. Tabi yine tercih sizin.

Geri