Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir seferde en uzun ne kadar yol gittiniz?

Scudo
şahsen benimki farklı ben 2 km dağa doğru çıktım yolun eğimi tahminen 30 dere bazı yerlerde derin çukurlar var bazı yerlerde kasısler sadece 2 defa mola verdim bu sene oruçluyken yaptım bu işi

maşallah arkadaşlar baya hızlılar.ben hiç denemedim ama bir iki hafta sonra yani havalar biraz daha serinleyince mersin-erdemli arası yani git gel 70 kilometre gitmeyi düşünüyoruz arkadaşla.onun için şimdiden biraz antrenman yapmaya başladım

@miran demir

o 50km'yi çok ii bilirim. Şelaleye giden yok keşke normal bir yol olsaydı :D hem zorlu hem de keyifli bir yolculuk olmuştur. Tebrikler

Umarım resim koymak yasak değildir?
Geçen cumartesi (14.11.09) vapur mesafeleri hariç 70km. Bisikletimi değiştirebilsem Bandırma-Biga-Çan 100 km. gitmeyi hedefliyorum.

(link)

Ortalama 200 km yaptım.Ama sıcak da ve yokuşda bayağ zor oluyor.
Kafa dengi olursa çokda güzel giliyor.Buda bir gerçek.Birde 1998 deydi sanırım arkadaşalrla yolu kaybettik abartmıyayım enz 250 km yaptık sanırım.Otobana girdik mersinden çıktık ama pozantı taraflarına gitmişiz.Alman köprüsü falan zaten sırf orası 80 vardır.
Çok güzel ve eğlenceli bir grubumuz vardı.
Tşk ler İyi Forumlar.

• Beğen
Tepkiler: S. YILDIRIM
bn ilk uzun yolumu demir kadrolo bianchiyle yapmıştım 70 km ama sonra kron dizdim ve kadroya alıştıktan sonra bu ramazanda 145 km yaptm.yalnız sıkıcı oluo ama

65 civarında yapmıştım. Ama mola vermiştim, çünkü benim bisiklet CHOPPER. :D
fakat havalar düzeldiğinde bu sayıyı artırcam ;)
Bisikletim:
(link)

@Emre Özhan

düzeltiyorum 91.6 km:)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Ozan
ben 100 cıvarı gıdıs 100cıvarı donus yaptım en uzak bu degıldı ama tek bunu yazdım

@eldorado

SLM EN UZUN GİDİŞİM DAĞ BİSİKLETİMLE KONYA-BEYŞEHİR-SEYDİŞEHİR VE CİVARLARINDA GEZİ TOPLAM KM 286KM OLMUŞTU BU YAZ HEDEF BİR GÜNDE 350KM AMA BU SEFER HİBRİT BİSİKLLE BİR DENEMEM OLACAK UMARIM BAŞARIRIM

Bende en fazla 150km yaptım. :) O da Eflatun Pınar gezimde idi. ;) Bu rakamı geliştireceğim... :D

Geri