Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bir seferde en uzun ne kadar yol gittiniz?

Scudo
87
izmir-urla yolu varyantı çıkmayı düsünmedim varyantda eve 95 olurdu

10 km felandır ama daha yeni başladım . ilerleyen dönemlere doğru daha ilerlere gitmeyi planlıyorum . inş.

90km yapmıştım. Antalya'dan Serik'e gidip geri dönmüştüm. İlçe merkezinde de biraz gezinmiştim. Fazla zorlandığım söylenemez çünkü râkım farkı yoktu :) Zaten öyle büyük bi mesafe de değil :D

İstanbul dan İzmir e dönerken bir günde Büyükçekmece - Çanakkale arasını 16 saatte 248 km yaptım.Bundan 5 sene önce 61 yaşındayken.Şu andaki turlarımızda ortalama 120 civarında değişiyor

gidiş dönüş toplam 270 km uzun zaman önce izmir deyken :)

İstanbul(Bostancı)-Yenikapı-Tekirdağ-Kumbağ : 160 Km.

Ya 97 ya da 99 du galiba. Yaş geçti abiler unuttuk tabi. Gençtik. adapazarı-istanbul yaklaşık 150 km mi ne. Sabahın bir köründen gece oluyodu neredeyse. Tam olarak hatırlayamıyorum. Ama ne yorulmuştum. Arkadaş sabah istanbul boğazı nasıl görünür dedi ve çıktık. Tabi vardığımızda öğlen olmuştu..hızlı da gitmiştik.vay be ne günlerdi..şimdi işe gidip geliyorum bisikletle. diğer canavar garajda..

1 günde en fazla 142 küsür km yapmıştım. Bu hafta bakalım geçebilecek miyim rekorumu :)

Bende bianchi jump ile 50 gidiş 50 de dönüş 100km yol gittim bir sorun olmadı:D

bir seferde en uzun yalovadan düzceye 180 km yol gittim antreman 6 arkadasımla

Guzel konu izmirden eski yoldan dolasa dolasa alacatiya gitmistim tam hatirlamiorum ama 150 kusur km yol katetmistim. :S Popom cok rahatsiz olmustu o gunden sonraki 1 hafta boyunca :D

şu an 2 bucuk sene pedal cevirmemenin verdigi hamlıgı atmayla mesgulum suan 65 km max gunde. 8 gunde toplam yaptıgım yol ise 280 km

Geri