Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisan Grand Tour Satın Aldım

Scudo
Teşekkür ederim cevapladığın için :)

Bende gte yani Grand tour Eco almayı düşünüyorum bacak boyu 80 normal boy 185 54 kadro düşünüyorum geometri paylaşımı olmadığı için kararsız kaldım doğru mudur sayın büyüklerim. Artı birde lastik mevzusu sanırım. Bu mesajı yazarken 45 sayfanın 3. Sayfasında ki yorumları okuyorum. Başka yazılıp değişik gelen oldu mu acaba güzel fotoğraflarınızı görmek beni memnun ediyor.

Bende gte yani Grand tour Eco almayı düşünüyorum bacak boyu 80 normal boy 185 54 kadro düşünüyorum geometri paylaşımı olmadığı için kararsız kaldım doğru mudur sayın büyüklerim. Artı birde lastik mevzusu sanırım. Bu mesajı yazarken 45 sayfanın 3. Sayfasında ki yorumları okuyorum. Başka yazılıp değişik gelen oldu mu acaba güzel fotoğraflarınızı görmek beni memnun ediyor.
Gte modelinde Michelin power all season lastikler var. Gayet güzel performansı var.

Gte modelinde Michelin power all season lastikler var. Gayet güzel performansı var.
Anladım çok teşekkür ederim sanırım aynakol ve ruble açısından da yeni geçeceğim için beni pek üzmeyecek gibi.

Ayni boydayiz hocam, hatta ic bacak boyum sizden 2cm uzun. 54 kadro gt kullaniyorum ve oldukca memnunum. Fotograftakinden cok daha şık bir alet. Lastikler michelin all season geliyor gayet yeterli baslangic icin.

• Beğen
Tepkiler: MertSeker
Anladım çok teşekkür ederim sanırım aynakol ve ruble açısından da yeni geçeceğim için beni pek üzmeyecek gibi.
Ben mtbden geçtim ilk zamanlara nazaran daha arandimanli cikiyorum yokuşları. Kondisyon arttikca performansta artıyor. Artı yol bisikleti de gücünüzü daha az kayıpla yola aktariyorsunuz. Yani sizi üzmez yokuş konusunda.

Hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız ve motivasyonunuz için zaten içime sinmişti şimdi daha da sindi. Tel sıkıntı piyasada güvenilir bi satıcıdan almak ve gelmesini beklemek :)

Merhabalar bu bisikletin 54 kadrosu 1.88-189 boy 85-86 bacak boyu için uygun olur mu acaba? Fark yok diye biliyorum ama Grand Tour Eco için soruyorum özellikle.

Merhabalar bu bisikletin 54 kadrosu 1.88-189 boy 85-86 bacak boyu için uygun olur mu acaba? Fark yok diye biliyorum ama Grand Tour Eco için soruyorum özellikle.
GTE için Bisana mail attığımda 185boy 81 bacak boyu için 52 kadro önerildi. Mail atarsanız şayet bir gün içinde dönüş yapıyorlar anlaşıldığı üzere geometrisi büyük bir bisiklet..

GTE için Bisana mail attığımda 185boy 81 bacak boyu için 52 kadro önerildi. Mail atarsanız şayet bir gün içinde dönüş yapıyorlar anlaşıldığı üzere geometrisi büyük bir bisiklet..
Belliki sadece satış yapmayı düşünmüşler. 185 boyundaki biri için en az 57-58 üst boru uzunluğu olması gerek. 52 kadro kesinlikle küçük gelir.

Belliki sadece satış yapmayı düşünmüşler. 185 boyundaki biri için en az 57-58 üst boru uzunluğu olması gerek. 52 kadro kesinlikle küçük gelir.
Geometri paylaşımı olsaydı belki tartışılırdı ama GTE baktığımızda enduro tarzı var agresif değil sanki böyle ve açısı geniş gibi geldi bana fotoğraftan anladığım kadarıyla. Adı Grand Tour Eco yol tur odaklı gibi ama bakalım. Alan kullanan yazarsa daha faydalı bir sohbet olabilir.b

• Beğen
Tepkiler: Mert Korkmz
Endurance kadrolarda genellikle aeroya göre büyük oluyor. Bu triban 500/520 de de böyle.

Ben 178 boy 80 81 cm içbacak ile 52 aldım. Sıkıntı yaşamadım sele ayarını düzgün yapınca👍🏻

• Beğen
Ben TRX 8600 için mail atmıştım bisana. Kadro boyu seçimi için ölçüleri istedim. Cevapta 52 kadronun 1.60-1.70 boy için, 54 kadronun 1.70-1.75 boy için uygun olduğunu söylediler. Muhtemelen bu işlerden pek anlamayan bir arkadaş sırf cevap vermiş olmak için cevap yazıyor. Ben 1.73 boy ile 50 kadro aldım. İnşallah adamlar haklı değildir. Çocuk bisikleti gibi bir bisiklet gelmez.:)

• Beğen
Hocam bana geçen sene isvicre "de bir yol bisikleti bakmistik. Markasi meshur " Eddy Mercks " idi , 50 kadroydu. Tamam dedik bu tam benlik ama geometri bi değişik geldi sonra tablosuna bir baktık L bedene tekamul ediyordu. Yani olculer cok bir sey ifade etmez demek istiyorum. Standart degil bu geometri mühendisliği

• Beğen
Kadro boy uyumsuzluğunda değişikliğe gidebiliyor muyuz acaba çok merak ettim şu an Allah yaşatmasın da

Geçen ay GTE aldım, kadrosu için çok sorguladım. Benim boy 173, bacak içi 78. 52 kadro aldım. Ben bile acaba küçük mü diye sorgulamıştım. Beden ölçüleri daha büyük arkadaşlar, kesinlikle daha büyük kadro düşünün. Bazılarınızın boylarının maşallahı var. 54 bile ufak kalır mı diye düşünen olacaktır.

Geri