Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet forum Forması Satışta

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
En kısa zamanda formanın çıkışını sabırsızlıkla bekliyorum... Umarım çok uzun sürmez :)

• Beğen
Tepkiler: aertan
Scudo
forma artık olsada alsak kaç gündür small beden forma arıyorum bi bulamadım en azından bunu giyerdim :)

@ulas

bu hafta içinde seri şekilde şatış olma ihtimali var mı peki ?

Tahmini nezaman basılır ve satışa sunulur.

Buarada tasarımcının eline sağlık çok güzel olmuş.

@ulas
Alamnyaya satis olacakmi? Olursa memnun olurum ve kesin bir bayan ve bir erkek formasi alirim. :in:

bunlarin beden olculeri t-shirt gibi mi, bi de fiyati ne kadar olacak, bilgilendirirseniz sevinirim

Bunların beden ölçüleri evet muhtemelen t-shirt gibi. Fiyatın da bir kısmını sponsorlar karşılayacağı için 25-35 TL gibi bir rakamı bulabilir...

daha pahali bekliyordum, gelir gelmez alacagim

Sn Ulaş,
Formayı merakla bekliyoruz,tasarım gerçekden güzel oldu. Foruma yaraşır bir forma olması için sizde çok emek veriyorsunuz. Kumaşınında nefes alan kaliteli bir ürün olacağına inanıyorum,bu konuda biraz bilgi verirmisiniz.

Güzel bir forma olursa ben de alacağım, hatta hoşuma giderse 2 tane alırım.
Uzun süredir birkaç forma almak istiyorum ama takım formalarını giymek istemediğimden halen Decathlon dan aldıklarımı giyiyorum.

Ulaş bey nasıl gidiyor ?

Arkadaşlar konuya yazıldı,örnek forma basımda ve bitmek üzere denildi,ulaş bey çarşamba günü elimize geçmesini bekliyoruz dedi.Yarın formanın nasıl olduğunu göreceğiz:in:

Haydi bakalım... Sabırla bekliyoruz.

oylamayı yeni gördüm maalesef. oylama hala devam ediyorsa benim tercihim 3 nolu forma.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri