Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet forum Forması Satışta

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Fiziksel satış harici Deltabisiklet uzerinden online da satilirsa herkes erişebilir. Nasilsa ayni dükkan... Aynı bölgede yaşayan insanlar forum üzerinden haberlesip toplu sipariş geçerse kargo ücreti de uyguna gelir...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Ben de Ankara delta üzerinden ulaşmayı tercih ederim . Şubelere her boydan birer tane gönderilecek mi yoksa bizim talebimize göre mi gidecek ?

ulaş bey
bayan versiyonu da yapılacak mı formanın? daha önceki konularda da 1 kere sorulmuştu ama bayanlarda da pek rağbet yok anlaşılan. eğer yapılırsa 1 tane ben alabilirim.

Formaiste sitesi yapmacayak mı bu Formaları? Onların sitesinden'de alabiliriz,Delta Bisikletin sitesinden de yeter ki fiyat+kargo uygun bütçe olsun.

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN
Bayanlar için de yapılırsa eşime bir uzun bir kısa kollu alabilirim.

Formaları hangi site/firma hazırlayacak bilmiyorum ama onun resmi satış kanalından satışı yapılmaz bunların.

BF formalarından 1 tanesi için bizim cebimizden çıkacak ücret şu an için 25 TL olarak görülebilir ama unutmayın ki bu o formanın ücretinin sadece yarısı. Diğer yarısını Delta (sponsor reklamları ile) karşılayacak.

Hadi diyelim, forma tasarımı yapan x sitesi BF formalarını 25 TL olarak kendi sitesinden satışa çıkarttı ve satılan her forma için ayrıca 25 TL'lik fatura kesmeye başladı Delta'ya. Delta zamanı gelip ödeme yapınca da tam fiyat üzerinden forma satışı gerçekleşmiş olur...
Adamların kendi tasarladıkları formalar 40-60 TL gibi bir fiyattayken, sitede 25 TL'lik BF formasını gören adam "Neden formaya daha fazla para vereyim? Bunu alırım işimi görür" der ve BF formasına yönelir. Bunun zararlısı da Delta çıkar çünkü o site üzerinden kaç kişinin alacağını, kaçar tane alacağını Delta önceden kestiremez ve bir de bakmışsın aşırı rağbet yüzünden Delta'nın muhasebecileri kara kara düşünmeye başlamış... Çünkü sen tasarımcıya habire bireysel olarak sipariş verirsen, o sadece alacağı paraya bakar ve ardını düşünmeden sürekli üretim halinde olur.

Böyle bir riski yaşamaktansa internet alışverişi için Delta'nın kendi sitesinden ya da sahibinden, gittigidiyor, sanalpazar gibi satış siteleri üzerinden arz-talep takibinin kontrolü sağlanarak satılması daha yerinde olur.

ben kendim dahil 5 erkek, 1 bayan forma alacağım.
ulaş bey
üyelerden sipariş sayılarını beden ölçülerini ne zaman almayı planlıyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: Barış Özegemen
@ulas

Her beden tabiki yapılacak da, renk konusu ile ilgili ben dahil bir çok arkadaş sordu bir cevap alamadık

Önden tam açılsa daha kullanışlı olur bence.

• Beğen
Tepkiler: MuratHan
İlgilenen herkesin eline sağlık, oyumu kullanmıştım.
Almak için ilerlemeleri takip ediyorum.

Saygılar.

Dizayna diyecek laf yok.

Lakin yuvarlak bayrak gözümü tırmalıyor. İhsan bey bu duruma ne der acep?

• Beğen
Tepkiler: Ali Burak T.
@Ahmet SARI

ahmet bey daire içinde türk bayrağı kullanılabilir

Eğer hem uzun hem kısa kollu yapılacaksa kısa kolluda 4 uzunsa 6 olabilir nedeni yazın koyu giymek insanı terletir ama tek bir seçim yapmak zorundaysak 6 diyorum

Ben bir konuyu merak ediyorum.Bazı tasarımlarda isim soyisim kan grubu gözüküyordu.Bu bölüm formalarda kişiye özel olarak yer alıcak mı??? Yok almayacaksa biz yaptırabilir miyiz???

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Geri