Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet gözlüğü önerisi

Scudo
Merhaba arkadaşlar;

Bisiklet gözlüğü seçiminde teri emen bir aparatı olan bir bisiklet gözlüğü var mıdır ?

Terin gözlük camına gelmesi konforu çok azaltıyor.

Bir deneyimi ya da şikayeti olan var mı benim gibi ?

IMG_20200731_221003_1.jpg

Rockrider kask ve gözlüğü. Amatör seviye için gayet başarılı ve ucuz çözüm Decathlon'dan, tavsiye ederim :) (f/p ürünüdür)

• Beğen
Tepkiler: necmeddin
Merhaba arkadaşlar;

Bisiklet gözlüğü seçiminde teri emen bir aparatı olan bir bisiklet gözlüğü var mıdır ?

Terin gözlük camına gelmesi konforu çok azaltıyor.

Bir deneyimi ya da şikayeti olan var mı benim gibi ?
Ben de (link) de var. Üst tarafındaki yumuşak bariyer,terin aşağı inmesini engelliyor. Geçen sene hep bunu kullandım. Kafa bandı da büyük rahatlık bence.

259394 dosyayı görüntüle

Rockrider kask ve gözlüğü. Amatör seviye için gayet başarılı ve ucuz çözüm Decathlon'dan, tavsiye ederim :) (f/p ürünüdür)
Merhaba bu ürünün şeffaf olanını uzunca bir süre kullanmıştım. Fakat belli bir süre sonra çiziklerden kullanılamaz hale geliyor. Gözlüğü kullanmadığınız zaman kesinlikle kılıf tarzı bi şeyde muhafaza edin.

• Beğen
Tepkiler: mapi ve Cotyoran52
Merhaba,

Ben de yeni gozluk bakiyorum, arkadaslarin yazdiklarini okudum gayet faydali ama bir kac sey takildi kafama.

Bir onceki mesajda benzeri sorulmus ben de su sekilde sorayim.

1. Photochromic lensli gozluk mu yoksa degistirilebilir lensli mi? Teorik olarak photochromic daha pratik. Tek gozluk, yaz kis aynisini kullan. Gunesliyken suruse cikinca, hava kapadi, karanlik oldu lens degistir gibi dertleri yok ama daha pahalilar.

2. Son yillarin modasi buyuk, yuzu kapatan gozlukler mi yoksa eski tarz olanlar mi?

3. Photochromic icin verebileceginiz tavsiye var mi?
Merhaba bildiğim kadarıyla cevaplayım
1 pc camlı bir gözlüğüm var kararması çok verimli bulmuyorum, neredeyse kullanmıyorum az güneşli havalarda belki ama çok güneşli havalarda yetersiz kalıyor bence . Bir de en iyisinde bile kimyasal bir ömür var belli bir zaman sonra özelliği giderek azalıyor .
2 şuan %100 glendale kullanıyorum herhalde daha büyüğü yok daha havalı olması dışında ilave bi katkısı yok, özellikle ara ara kaska üst çerçevebin çarpması rahatsız ediyor .
3 oakle in jawbreaker da orijinal olamasa da kulalmıyorum . Cam değişimi kolay olduğu için bu modeli önerebilirim , pc den vazgeçerseniz de farklı cam değişiminiz kolay olur

not ben satıyorum düşünürseniz ama görsel olarak tavsiye etmem ben glendale den sonra takamadım
Oakley jawbreaker tour de France editionsİlan No: 906698097
(link)

GÖZLÜK.jpg vay arkadaş nasıl PTT imiş bir çıkmadı dağıtıma..

Bugün bisiklet tarafından şansım hep yaver gidiyor 😀 Tubeless işi halloldu, tam onun üstüne de Çin'den aldığım gözlük geldi. Gözlük, tahminimden daha şık ve sağlam. Kafa bandı ile takılıyor olması da benim için olmazsa olmaz bir özellik.
259362 dosyayı görüntüle259363 dosyayı görüntüle
Gözlükleri dün ilk defa deneme şansım oldu. 46 kilometrelik sürüş sırasında son derece rahattı. Rüzgar hiç rahatsız etmedi. Görüş açısı ,eski gözlüklerime göre çok daha iyi. Kararan camları kullanmadım,polarize camlarla sürdüm.

Numaralı bisiklet gözlüğü kullanan var mı? Gözlük kullanan biriyim, günlük kullandığım gözlüğü değil de başka bir gözlük kullanmak istiyorum. Tavsiyeniz nedir?

• Beğen
Tepkiler: Trakyalı
Numaralı bisiklet gözlüğü kullanan var mı? Gözlük kullanan biriyim, günlük kullandığım gözlüğü değil de başka bir gözlük kullanmak istiyorum. Tavsiyeniz nedir?
AliExpress'te gördüğüm gözlüklerin hepsinde numaralı cam aparatı var. Öyle bir çözüm düşünebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: trainspotting35
Merhaba,
Arkadaşlar çıkarılabilir camlı gözlük camlarından sarı renkli olanı gece kullanımı için midir.

Merhaba,
Arkadaşlar çıkarılabilir camlı gözlük camlarından sarı renkli olanı gece kullanımı için midir.
Gece sürüşlerinde genellikle :harika: .Kış aylarında da iş görüyor.

Bu (link) 1 aydır kullanıyorum, 1 haftada elime ulaştı. Vergisi falan HB tarafından ödeniyor, 5 adet gerçekten kaliteli camı var, kafa bandı çok kullanışlı, içinden bir gözlük için isteyebileceğiniz her türlü malzeme çıkıyor, kutusu sanki milyarlık gözlük almışsınız gibi kaliteli. Çok memnun kaldım, Aliexpress'te satılan sahte POC gözlükten daha kaliteli camlara sahip, 1-1 kıyaslama yaptım tecrübeliyim.

Gözlük almak istiyorum lakin çok farklı model var kararsız kaldım. (link) bir bu gözlük var birde siroko var ama ben akşam/ gece sürüşü de yapıyorum ondan dolayı 2. cam olması lazım. Bu fiyatın biraz üzerinde siroko gözlükler var. yoksa aliexpress ten mi almak mantıklı karar veremedim. Tabi birde yekpare tek camların çıkarılıp takılması sıkıntılı değil mi?

Gözlük almak istiyorum lakin çok farklı model var kararsız kaldım. (link) bir bu gözlük var birde siroko var ama ben akşam/ gece sürüşü de yapıyorum ondan dolayı 2. cam olması lazım. Bu fiyatın biraz üzerinde siroko gözlükler var. yoksa aliexpress ten mi almak mantıklı karar veremedim. Tabi birde yekpare tek camların çıkarılıp takılması sıkıntılı değil mi?
Çakma poc gözlüklerimden aşırı memnunum rüzgar alma olayı sıfır denebilecek boyutta 5 adet camı ve numaralı gözlük aparatıyla süper ötesi. Arkamı dönüp kontrol ederken bile yanlardan rüzgar almıyor ama bu sizin kafa yapınızla doğru orantılı bütçe varsa elbette önce siroko sonra AliExpress derim.

Geri