Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet için aksesuar tavsiyeleri

@Murat Cömez

Çok teşekkürler aradığım cevap buydu bilginizi paylaştığınız için teşekkürler
10mm de fiyatta fark ediyor zaten

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Scudo
Beyler iyi akşamlar classic bir yol bisikletim var bir buçuk ay felan oldu ve bunu ilerde kendime bir alüminyum bir kadro felan la değiştirmek yani almak istiyorum sizce şöyle bu bisikletimi sattıktan sonra 800-900 arası felan hangi yol bisikletini alabilirim önerdiğiniz marka veya model varmı Yardım edin.

Merhaba,

Bu çelik kadroyu neden değiştirmek istiyorsunuz? Özellikle çelik tercih edenler varken...

Alüminyum daha iyi değilmi daha neden çelik tercih ediyorlar peki

HTC Desire 626G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde birşey soracam bunu satıp makul bir fiyata xrs 300 düşünüyorum onu alıp ona da bir claris set takmayı düşünüyorum sizde nasıl olur fren vida yerlerinde sıkıntı yasarmiyim

Makina gayet guzel satma derim

• Beğen
Tepkiler: Groims
Güzel zaten ama aluminyum kadro istiyorum yoksa çok memnunum

Kardeş bu bisikletin kalsın satma. Alüminyum yeni bir bisiklete heves ettiysen al bunu da kullan onu da. Hatta bunu single-speed yaparsın efsane olur.

Adana dasın herhalde Doğa bisiklet Tekin Usta ya bir uğra derim

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahsen bisikletinin kadrosuna hayran kaldım görünüm olarak neden satasın ki yani en azından bu elinde kalsın ayrıca istediğin bir model al derim.

Işte de neyse olmadı bunu satmayı düşünüyorum ama ya bilmiyorum öyle bir şey yapasim var ya

Bu arada bisiklet satılığa çıkmıştır ilgilenenler mesaj atsın

O fiyata alacağın bisiklet bu bisikletinden çok da iyi olmayacaktır. Bu bisiklet gayet güzel görünüyor iyi bakılmış bence de satma.

@epsilon91
Gözüm gibi bakıyorum ama Uniye Gidecem yolda rezil olur hem bunu satıp hemde üstüne para koyup güzel birşey almayı planliyorum

Abi nedense paylasamiyorum ya forumda

Bisiklet sürerken alt kıyafet olarak hem konfor, koruma açısından 3 kat giyiniyorum.

1.kat: Bisiklet pedi olan boxer boyutunda tayt
2.kat: Dizimin altına kadar örtmesi için ince tayt
3.kat: Darlığı göstermemesi için bol şort

Tek parçada, diz altı, bol ve pedli alt kıyafet bilen/gören var mı?

Yada en azından ikiye düşürmek için diz altı, pedli tayt bilen/gören var mı? Askısız

(link)

(link)

(link)

Yeni forma + tayt almayı planlıyorum fakat taytı askılımı yoksa askısız mı alacağım kararsız kaldım. Decathlon'dan aldığım tayt askısızdı ve bacaklarımı sıkıyordu. Eğer askılı daha rahat oluyorsa seçimimi askılı yapacağım fakat kararsız kaldım.

Geri