Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet için aksesuar tavsiyeleri

@BağdatlıRuhi Bence askılı alın askısız taytların bel kısımları beni çok rahatsız ediyor. Taytın kayma durumuda söz konusu olmuyor askılı taytta.

• Beğen
Tepkiler: BağdatlıRuhi
Scudo
Askısız istemişin ama sana askılı tavsiye ederim çok daha rahat kayma derdin hiç olmuyor. Funkier markasını tavsiye ederim ürünlerin kalitesi oldukça iyi seviyede.

Kışlık diz altı tayt (askılı)

(link)

Yazlık diz altı tayt (askısız)

(link)

Yazlık diz altı tayt (askılı)

(link)

Yazlık dizlik

(link)

Şu konuyada bakabilirsin.

Teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için.

Sayenizde 3/4 tight diye bir kavram öğrendim. [emoji4]

Artık aradığımı daha kolay bulurum inşaAllah [emoji1303]

kadınlar şu dar görünmeme mevzusuna bizim kadar takmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege
Aşağı yukarı benim yaşadıklarımın aynısı, o fiyatlarda salcanoya girme, sahibinden.com da çok güzel bisikletler var uygun fiyata bende bianchi727 var yarışa geçeceğim için internetten kron active buldum onu alicam, 950 tlye , araştır biraz bütçen güzel sifir almaya çalışma

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sıfır almayı düşünmüyorum ama şimdi salcanoda kötü değil

HTC Desire 626G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bisikletin cok guzel, keske benimde bi tane sunlardan olsa diyordum. Bence satma kosede dursun, para biriktirince baskasini alirsin. Ilerde uzulursun sattigina cok guzel duruyor

Yav ışte suan onu yapacak durumda değilim ya bundan kalacam yada bunun üstüne para verip bise alacam

Onun farkindayimda suanlik bir xrs 060 var yani hani sti kol var üstünde hiç yoktansa alüminyum kadro ilerde bunun compenentlerini değiştiririm diye düşünüyorum yani aklımda çok deli şeyler var aslında

Emin ol ilerde değiştiremeyeceksin başka masrafların olacak , ya kafa kafaya takasla değistir al bir yol bisikleti ya da beğen 3-5 tane sat bunu sonra neyi almak istersen

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Büyük ölçüde öyle yapmayı planlıyorum ışte

Bir full stx-RC li bisan apennin bulursan al. Artık böyle bisikletler üretilmiyor. Kıymetini bil.

Ben zaten bisikletimin kıymetini biliyorum ama ışte alüminyum kadrolu birşeye geçiş yapmak istiyorum

@kaan1903.kaanaslan dostum istanbul dan selamlar memleketime :hhhhhh: seyhan ırmağını görünce özledim Adana'yı. Mevcut bisikletinin tarzı çok hoş görünüyor. Herkes kıymetini bil diyor tekrar etmiyorum bence de öyle :) Kadro boyu büyük gibi sana burdan görünen. Tavsiyem üstüne 3-5 koyarak olma bisiklet. Tez canlı halinle zamanla o bisiklette sana yetmeyecek en başta jant setinden başlayacaksın değiştirmeye. Sonra vites sistemi derken gidiyor. Toptan belli bir düzeyin üstüne çıkarsan seni daha çok uzun vadede memnun eder görüşüm. Hedefin 2000 tl civarı bisikletlerin 1400 tl gibi satılan 2. ellerinde olabilir. Tabi karar senin....

Bende ışte aceleci bir insan olduğum için direk bir xrs060 alım diyorum ondan sonra onuda satar güzel para biriktirir bir xrs 040 felan alırım

• Beğen
Tepkiler: iogee
Arkadaşlar forum da birçok konu kkudum ancak istediğimi bulamadım ayrıca eski konular olduğundan birçoğu linkleri acamiyorum

28 jant (max 700x40 lastik kullanırım,şu anki 700x35) disk fren li çamurluk ne onerirsiniz tekeri komple kaplayanlardan ali cam bunu buldum max 100 tl verebilirim bu ürün hakkında neler düşünüyorsunuz başka önerileriniz var mi bu fiyata bundan daha iyisini bulabilitmiyim üstüme hiç su sıralamasını istiyorum

Yardımlarınız beni çok mutlu eder :):):):)

Ise gidiyorum yanimda yedek kiyafer tasimak istemiyorum hic su sicratmicak bisey istiyorum

Salcano City Fun Lady bagaj tavsiye
Sks Çamurluk Model Önerisi
Ben her iki çamurluğu da hem kendim monte ettim hem de kullandım.
Sks'nin yanında polisportun esamesi okunmaz diyebilirim.(polisport iş görür mü dersen tabiki görür)
Polisportta zaman zaman bağlantı çatalları, tur esnasında, içerisine girdikleri çok sert olmayan plastikten, çıkabiliyor. Sks'den sonra diyebilirim ki polisportta neredeyse hiçbir sabitleme sistemi yok.
Sks'de sr suntour ve rockshok maşalar için olması gereken bir braket konmamış ama ben bu sorunu çok zahmetli olmadan çözdüm.
Özetle şıklık dersen sks, sağlamlık dersen sks, hafiflik dersen yine sks derim.
Ama şu var ben sks bluemels primus modelini kullanıyorum henüz ıslak ortamlarda su sıçramadı fakat sks'de hiç su sıçratmayan model olarak genelde longboard modelini önerirler yani kesinlikle sıfır su diyorsan ona yönelmende fayda var(tabi tip olarak 700c olduğunu zannettiğim bisikletine yakışmayacağını ekliyeyim.)
Özetle benim oluşturduğum sks konusundan ve diğer bagaj konusundaki polisport georgia bagajdan az çok fikir edinebilirsin diye düşünüyorum.

Sağol hocam polisport okadar mi kötü var mi polisport kullanan (sanirim para biriktirip sks longboard alicam)

Bi el atin beyler varmi onerileriniz

Geri