Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet için aksesuar tavsiyeleri

Scudo
@Onur Ali İmren Bedavaya desen;birisi çıkar üstüne para ister:)Bu işler malesef böyle
Umarım jantın gerçek hakkı kadar paraya satarsın.Ne eksik,ne fazla

1.200 den vermiş hayırlısı olsun

Merhaba değerli forum dostları ayaklarımla başım dertte diyebilirim.Şu haliyle galiba ayakkabı numaram 48 e çıktı gibi.Var olan bir problem nedeniyle ayak numaram değişe değişe bu hale geldi diyebilirim.Doktorluk olan kısmı için düzenli doktor kontrolüne gidiyorum pek ümit verici sonuç yok.Ayakkabı bulma konusunda fiyasko yaşıyorum diyebilirim.Dechatlon gibi yerlerde bazı modellerin 48 var ama ya ederi olan fiyat değil yada o ayakkabı 48 değil birde koku sorunu bunlarda baş belası olabiliyor.Geçen sene çok uygun fiyata sıfır 47 numara bir salomon ayakkabı aldım.Nasıl aldım bende bilmiyorum bir sene sonra ayağımı sıkmaya başladı.Şu an olmamak üzere gibi .Ayak numarası büyük olan arkadaşlar bildiğiniz astronomik fiyatı olmayan uygun ayakkabı markaları var mıdır ?ve yahut özel üretim spor tarzda ayakkabı yapan bir yerler İstanbul da bulunur mu cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

@engin güner
Ayaklarım gidebildiğim en küçük ayakkabıda 47 numara. Seve seve en az 200 bayılıyordum. Bu sefer yeter ulan dedim decathlon' un 50 liralık ayakkabısını aldım.(link) kalıbı dar. Size olmaz ben de 48 aldım anca oldu. Yapabileceğiniz en iyi şey yurtdışından almak. Amazon. De' ye göz atın.

Bisiklet ayakkabısı olarak shimano ct 41 47 numara tam oldu şükür. Onu da Türkiye' de zor bulursunuz. Ben de tesadüfen görüp aldım.

• Beğen
Tepkiler: engin güner
@engin güner wiggle da yüksek numarali koşu ayakkabıları var. Ben model bulamadığım icin oradan aldım. 95 dolar di. 70 kürsü TL de vergi ödedim

Yıllardır 48-50 numara bandında (markadan markaya değişiyor) ayakkabılar kullanıyorum.
Bulabileceğiniz yerler Decathlon (artık 48 çok getirmiyorlar), Ender Spor, Kadıköy Sinemasının olduğu pasajda giriş katta bulunan ayakkabıcı (Süreyya Operasına gelmeden), (klasik ayakkabı için) Beyoğlu Halep Pasajındaki ayakkabıcı, Adidas Outlet Mağazaları (özellikle Merter).
Ama bir spora özel arıyorsanız en mantıklı yer İnternet ve yurt dışı. Bisiklet ayakkabısı zaten bulamazsınız (yurt dışından aldım), koşu ayakkabısını 3 ay arama sonunda (n11 gibi bir siteden) bulabildim.

• Beğen
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Spor ayakkabıda 48.5 numara giydiğimden "normal" insanlar gibi mağazada görüp beğendiğim ayakkabıyı alamıyorum. Spor ayakkabı konusunda Nike internet sitesi kurtarıcım oldu, beğendiğim bir çok ayakkabının bedeni burada mevcut. Kundura tarzı ayakkabılarda sıkıntı oluyor haliyle.

Bisiklet ayakkabısında (yol) aynı sorunu yaşadım ve yurtdışı sitelerden çözdüm. Chainreaction'da büyük numara ayakkabılar mevcut ve fiyatları da Burayla kıyaslayınca gayet uygun. Diadora marka ayakkabılarda numara-kalıp sorunu olmuyor. Ben 48 numara aldım ve tam oldu, hiçbir sorun yaşamadım. Size de tavsiye ederim. Bahsettiğim ürünleri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

(link)

• Beğen
@Mustafa Zeybek
Run One'ın 79 liralık modelini kullanıyorum ben de. Hayatımda bu kadar rahat bir spor ayakkabı giymemiştim. Bu ayakkabının tadını aldıktan sonra bir daha Nike, Adidas vd. markalara yüzlerce lira vermem. Şimdiye kadar verdiklerime de acıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
@Birhan K.
Ayrıca decathlon da çok güzel tabanlıklar da var. Toplamda 100 lira gibi bir fiyata 300 liralık ayakkabıların rahatlığı yakalanabiliyor.

• Beğen
@Edip Dinçer yorumunuz için teşekkür ederim.Söylediğiniz yerleri inceleyeceğim.Sizin ayağınız kaç cm çıkıyor acaba ayakkabı numarası değilde.

@amd burayıda not aldım teşekkur edıyorum

Klasik ve casual ayakkabıda fitbas.com var fena değil ayakkabıları
Adidas ve nike gibi spor ayakkabılar için korayspordan alışveriş yapmışlığım var
Bisiklet ayakkabısını da chainreactioncycles dan Diadora marka ile çözmüştüm, oldukça da uygun fiyatlıydı 3 yıl geçti hala kullanıyorum
Ben yine büyük ayağı olanlara göre şanslıyım spor ayakkabılarda 47-47,5 günlük ayakkabılarda 46 numara giyiyorum, nadiren de olsa bazı 45 numaralar oluyor ayağıma. 90 lı yıllarda imkanlar bu kadar geniş değildi ayakkabı bulmak çok zordu, bulunca da fahiş fiyatlara katlanmak zorunda kalıyordum

• Beğen
Tepkiler: Edip D.
Yol bisikleti ayakkabısı satıyorum Bont Riot 46.5 eu iç uzunluk 300mm bontun kalıpları büyük olduğundan bana olmadı. Haberiniz olsun.

Bont Riot yol bisikleti ayakkabısı 46.5 EU No: 511823145 (link)

Geri