Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet ne zaman alınmalı?

-Bisiklet ne zaman alınmalı?
-Bulunca... ;)

Scudo
Stoklara ne zaman gelirse o zaman al pandemi nedeniyle bisiklet kalmadı gibi birşey başım sıkışınca danıştığım bisikletçim de bu sene işlerinin çok arttığını ve stoklarda bisiklet kalmadığını söylüyor tıklım tıklım otobüs ve minibüslere binilmemesi gereken bir zamandayız çünkü.

Param var ise ve ihtiyacım var ise hemen alırım. Mesela yağ aldım,şimdi 1 tane daha almayı düşünüyorum. Çünkü bugün 1 lira olan şey, yarın 1.10 ,haftaya 1.25(biraz mübalağa etsem de durum bu)

kış sezonunda alırsan fıyatla dusuk olcaktır ama kışın da her modelı bulamazsın benım görüşlerim böyle

Ben bir tane MTB satıyorum,o nedenle şimdi almanın tam zamanı :D

ne zaman ucuz ne zaman paran olursa alırsın:))

• Beğen
Tepkiler: nhtpkl ve Clal
İhtiyacın mı var? hemen al.
Aklına mı geldi? hemen al.
İlerde lazım olabilir mi? Hemen al.
Kısacası İmkanın varsa veya zorlayarak alabiliyorsan. Hemen al.

Kışın aldığım bisiklet üstüne 5000 TL fiyat artışı gelmiş. Türkiye gibi bir ülke de yaşıyor isen hiç beklemeden almalısın çünkü bu ülke de fiyat hiç bir zaman düşmüyor.

Kışın bisiklet daha ucuz olur düşüncesini geçin öyle birşey yok zaten.
Bisiklet almak için en iyi zaman şu an, bugün ne alırsanız alın dünden pahalı olacak ama yarından ucuz olacaktır.

Benimki katlanirin en ucuz/ölü sinifi. Bir yil once 1000 TL ye alinabilecek katlanir bisikletler videosunda izledim bu yil 2600 e alabildim. Bir ayda 400 lira daha koydu ustune. Arabayi gectim, bisiklet bile luks :(

Bence en iyi ve en ucuz alinacak zaman 30. Şubat.

• Hahaha
Tepkiler: luckxor
Martta 5xxx lere aldığım bisiklet 7xxx olmuş 7299 a taktırdığım Alba kit 12000 olmuş. 3 ayda.

• Beğen
Tepkiler: nhtpkl
Martta 5xxx lere aldığım bisiklet 7xxx olmuş 7299 a taktırdığım Alba kit 12000 olmuş. 3 ayda.
malesef bende geçen hafta carraro force970 ve sportive226 aldım 12000 tl ye önümüzdeki ay kesin 14000 olur bu ikisi
:harika: kredi kartın hesap kesimi geçtiyse yapıştır gelsin

Geçen yıl temmuz ayından beri çevreme verdiğim tavsiye; "Önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde alınmasını planladığınız ne varsa şimdi taksite girin alın.
Tek kriter taksitlerini ödeyebilmeniz."
Markete gidip "Aaaa tuvalet kağıdı ve deterjanlar indirimli dur şurdan 6 aylık stok yapayım" diye düşünüyorsak; bisiklet, tv, araba vs ihtiyaç ne varsa almak en mantıklısı olacaktır. Maaşlı çalışan insanlara enflasyon kadar zam yapılmıyor.

Ne alınacaksa, imkanlar dahilinde hiç beklemeden almak lazım.
Ekim ayında 35.000'e aldığım bisiklet şu an 80.000 lira.
Bir kaç ay önce 2800 liraya aldığım Wahoo Element V2 şu an 5.800 lira.

Bekleseydim, bugün hiç birini alamazdım.

Param yok, üniversite sınavına hazırlandığım için de çalışamıyorum. Bisikleti en erken gelecek yaz alabileceğim, acaba o zamana fiyatlar ne kadar artar 😥

Geri