Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet önerileri

@Anonim Alıcağım yer de 2700 bıraktı fiyatını. Kron tx 100 vardı onu sattım bakalım yol bisikletini becere bilecek miyim, Okuduğum kadarıyla Rahatlık - hız + olacak
Sürüş Tarzı dik bir sürüş sunuyor herhal de bu kadro yanlış anlamadıysam ve 11_ 30 dişli oranı yokuşlarda ideal herhal de.

Scudo
@Anonim Alıcağım yer de 2700 bıraktı fiyatını. Kron tx 100 vardı onu sattım bakalım yol bisikletini becere bilecek miyim, Okuduğum kadarıyla Rahatlık - hız + olacak
Sürüş Tarzı dik bir sürüş sunuyor herhal de bu kadro yanlış anlamadıysam ve 11_ 30 dişli oranı yokuşlarda ideal herhal de.
2700 için en uygun bisiklet rx 9200. Benim araştırmalarıma göre böyle en azından, kullanıcı yorumlarını bilmiyorum. Yol bisikletine geçişte ilk ay genelde zor oluyor sonra alışıyorsun dediler. Bende şuan kelebek gidonlu şehir bisikleti var. Gidon boğazı açılı, geçen gün biraz açısını azalttım ölüyorum sandım 30km bitmedi 300 km gittim sandım 😂 şimdi açıyı geri büyüttüm pikap gibi geziyorum 😂

Merhabalar! Yakın zamanda ilk bisikletimi alacağım ve bütçeme uygun 2 bisiklet belirledim ve kesin olarak bu 2 bisikletten birini alacağım. Kron TX 100 M.Disk ve Corelli Trivor 6.0. Aslında Kron almayı planlıyordum fakat fiyat çok uygun olduğu için Corelli aklımı çeldi gibi çünkü daha fazla özelliği var. Kron 21 vites. Corelli 24 ayrıca hem gidon açı ayarı var hem de maşa kilitlenebilir. Fiyat ise tüm bu artılarına rağmen 1480 lira. Kron bu özelliklerden yoksun olduğu halde en uygun 1510 liraya bulabildim. Bilgili arkadaşlar bilgisini paylaşabilirse çok memnun olurum.

Beyler merhaba, 30 gün sonra askerden döneceğim. 10.000 TL civarı bütçem var. Bisiklet olarak ne almalıyım? Boy 1.92. Aklımda toplama bisiklet yapmak var ama bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Beyler merhaba, 30 gün sonra askerden döneceğim. 10.000 TL civarı bütçem var. Bisiklet olarak ne almalıyım? Boy 1.92. Aklımda toplama bisiklet yapmak var ama bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Toplama bisiklet epey bilgi ve zaman istiyor. 10k civarına karbon veya alü ultegra bisiklet daha mantıklı

Öncelikle ne toplamayı düşünüyorsunuz yol, dağ, tur ona göre aklınızdaki modele parçaları belirleyin grup set olarak. İkinci el veya sıfır ona da karar verdikten sonra bol bol internette gezmeniz gerekiyor. İkinci elde beklemek ve facebook gibi sayfaları takip etmek önemli. Adam almış borcundan dolayı satıyor uyguna bırakabiliyor. Benim boyumda 1.98, iç bacak 94. Ben yol bisikletinde 60 ve üzeri kadro kullanmam gerekiyor, kullandığım btwin st:60 tt:58 rahat ve işimi görüyor. Monza biraz küçük geldi şuanda da 20 veya üzeri kadroya sahip mtb arıyorum, monzadaki tüm seti ona aktarmayı düşünüyorum.
Size de yol için 58 kadro uyacaktır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar herkese merhaba alüminyum kadrosunda çatlak olan specialized sirrus elite marka model bir bisiklet buldum herşeyi temiz sadece kadro da hasar var. Normal de sıfırı 10bin olan bu bisikleti kadro hasarı yüzünden bin liraya almak mantıklı mı alüminyum kadro tamir edilir mi ?

Arkadaşlar herkese merhaba alüminyum kadrosunda çatlak olan specialized sirrus elite marka model bir bisiklet buldum herşeyi temiz sadece kadro da hasar var. Normal de sıfırı 10bin olan bu bisikleti kadro hasarı yüzünden bin liraya almak mantıklı mı alüminyum kadro tamir edilir mi ?
Edemezsiniz. Ne kadar kaynak yapıp parça da atsanız verim alamazsınız. Sırf marka diye kırık kadro almak yerine markasız sağlam alü kadro alın daha iyi olur.

Edemezsiniz. Ne kadar kaynak yapıp parça da atsanız verim alamazsınız. Sırf marka diye kırık kadro almak yerine markasız sağlam alü kadro alın daha iyi olur.
Peki üzerindeki diğer parçalar 1000 lira etmez mi? Yeni kadro alıp aktarılamaz mı? Sadece merak...

@Boraberki üzerindeki ekipman temiz ise o şekilde olabilir mantıklı

• Beğen
Tepkiler: Boraberki
Merhabalar
sedona 610 vs carraro cr012
Bu iki bisiklet arasinda kaldim ikiside temiz kullanilmis 2. El fiyat olarakta ayni sizce hangisini almaliyim hic deneyimim yok.

.

Son düzenleme:
Merhaba, 18 yaşında kadın bir öğrenciyim. Bisiklet alacağım. 1200 tl bütçem var. Yazları Rize'de kışları İstanbul'dayım. Bisikleti Rize'de süreceğim. Açıkçası minik turlar yapma hayalim var. Kampa bisikletimle gitmek istiyorum. Yani bagajım vs de olacak. Ne tür bir bisiklet alacağım konusunda kafam karışık. Lütfen yardımcı olun, teşekkür ederim.
Su bisikleti 1250 TL ye kadar indirdim ama almaya gidemedim bence sizin işinizi görür
letgo. onelink. me/O2PG/b85b2cae

Merhaba, 18 yaşında kadın bir öğrenciyim. Bisiklet alacağım. 1200 tl bütçem var. Yazları Rize'de kışları İstanbul'dayım. Bisikleti Rize'de süreceğim. Açıkçası minik turlar yapma hayalim var. Kampa bisikletimle gitmek istiyorum. Yani bagajım vs de olacak. Ne tür bir bisiklet alacağım konusunda kafam karışık. Lütfen yardımcı olun, teşekkür ederim.
Size katlanır çok iyi olabilir. Flexi 121 gibi 3lü aynakol ile hem yokuşlarda hem de normal düz yolda sorunsuz gidersiniz. Kamp için de çok uygun.

Dostum 2 ay önce Daytona 730 aldım ve iyi ki de almışım diyorum.Gerek set ve gerek kullanılan ekipmanlar olsun harika.Hele ki bisikleti görenler aşık oluyor :D Ben gri turuncu olan rengini aldım 3249 TL ye. Şiddetle tavsiye ederim.

Dosyalar

• IMG_20200604_210650.jpg
    IMG_20200604_210650.jpg
    1,6 MB · Okunma: 52
  • IMG_20200604_210705.jpg
    IMG_20200604_210705.jpg
    2,3 MB · Okunma: 46
  • Beğen
Tepkiler: Aseuz
165 boyunda 18 yaşındayım. 1200tl civarı bütçem var. KRON Aria 3.0 - 28" Şehir Kadın - V-Fren bisikletini almayı düşünüyorum. Sizce bu bisikletle yola çıkılır mı? Daha güçlü bir lastikle değiştirsem kampa gitmek için yük kaldırabilir mi? Teşekkürler.

Dosyalar

• Screenshot_20200805-002740_Chrome.jpg
    Screenshot_20200805-002740_Chrome.jpg
    72,9 KB · Okunma: 17
Arkadaşlar 3 ile 3500 TL arası Bisiklet arıyordum, Rockrider St540 modellerine baktım donanım altus ve btiwn kendi markasıyla karışık üretilmiş. Kadrosu filanda çirkin geldi açıkçası. Bende şans eseri carraronun bisikletlerini gördüm ama şu ikisi arasında tercih yapsak hangisini seçersiniz. Biligli arkadaşlardan yorum bekliyorum hiç bir yerde konu bulamadım

Dosyalar

• B5E0C682-CE30-48EB-9B7D-23F55656041D.png
    B5E0C682-CE30-48EB-9B7D-23F55656041D.png
    41,4 KB · Okunma: 19
  • FA1D88D6-A5FC-4EEB-9F52-67DB8BCB6259.png
    FA1D88D6-A5FC-4EEB-9F52-67DB8BCB6259.png
    27,5 KB · Okunma: 18
  • 703EAEEB-CFC9-4A24-8571-4B48B5FFD656.png
    703EAEEB-CFC9-4A24-8571-4B48B5FFD656.png
    19,3 KB · Okunma: 14
  • Beğen
Tepkiler: geceyry
Üç bisiklet arasında kaldim.

BIANCHI RCX 629 29″ 27V HD 2020
2860₺

29" FORCE 970 27-Vites Hidrolik Disk Fren
2400₺

29 BLACK EDITION H
3000₺

Link veremiyorum forumdaki yeni üyeliğindem herhalde.

Yada bu fiyata ikinci el iyi bisiklet bulunabilir mi. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
@Acemibisikltci
Abla her bisikletle yola çıkılır da bence kadın bisikleti alma. kadroları bir değişik oluyor. 1200 tl sıfır için az bir rakam. para gelen bir yer yoksa derslere ver kendini ileride boool bol sürersin :) şaka yapıyorum PARASINI, DONANIMINI BOŞVER GÖZÜNE GÜZEL GÖZÜKEN PISKILETI AL VE BAM BAM BAM AAAA GAZA GELDIM gece gece cıkartıcan sen de beni sokağa. (pşt kadın alma)

Geri