Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet sayesinde kaç kilo verdiniz?

Bisikletlendikten sonraki kilonuz için ne söyleyebilirsiniz?

• Toplam katılım
    461
2024 Olimpiyatlarında "Çevir Kazı Yanmasın" dalında altın madalyayı Türkiye'yi temsil eden Süleyman Çetin kaptı.
Küçük gördün de beni kedi mi sandınız? :snzdglsn:
Dünya bir film sahnesi,bu akşamki film:
thumb_hpmclspug1I8EwKSWhL7pWWltA.jpg

;) @Can Çelik, @Spartiat @Cemal Ç. (Cemal seni niye etiketledim, bilmiyorum)

Scudo
Hem bisiklet hem de diyet yaparak 96.5 kilodan 70 kiloya düşüp, toplamda 26.5 kilo verdim. İki yıldır 70-72 kiloya sabitleyebildim kendimi şükür. 😊 dilerim, herkes ideal kilosuna ulaşır..

Dosyalar

• 20240907_114412.jpg
    20240907_114412.jpg
    90,2 KB · Okunma: 76
10 sene önce hatırı sayılır bir şekilde diyet yapmadan kilo vermiştim şimdi aynı serüvene tekrar katıldım zira 2 sene de 77 kg den 86 ya cıktım 2 hafta önce oturuken göbeğin sa diyerek bana baktığını gördüm tekrar diyete başladım az karbonhidrat bir tık daha fazla protein haftanın 2 günü bisiklet (1500-2000 arası kalori yakmalı) başladım bu gün itibari ile 83 kg yim tahminimce su atıyor beden göbek biraz azaldı sertliği kaybetti vıcık vıcık bir yapıda şuan diyetisyen desteğine ihtiyacım var ne yiyeceğimi bilmiyorum açıkcası

verdiğimi geri alıyorum:D

Merhaba, aranıza yeni katıldım. Hedefim 100 kilodan 70 kiloya düşmek.

Hem bisiklet hem de diyet yaparak 96.5 kilodan 70 kiloya düşüp, toplamda 26.5 kilo verdim. İki yıldır 70-72 kiloya sabitleyebildim kendimi şükür. 😊 dilerim, herkes ideal kilosuna ulaşır..
Valla ne diyelim helal olsun.Darısı @Can Çelik in başına.

Son düzenleme:
Hayvan gibi yiyip 70 kiloyu geçmemek, sanırsam 70i geçtik ama 75 üst limitinin altındayım diye düşünüyorum

Bisiklet hayatimda 3 senedir vardi ama yeme düzenini kontrol altina almadan hic kilo veremedim desem yeridir ama son 1 yil icinde azimle yeme düzenini kontrol altina alinca 7 ay gibi sürede bu formabgelip 115 kgden 85 kgye kadar düşebildim ve artık kasmıyorum bu süreçte bisiklet harici yürüyüş disinda baska bir sporla desteklemedim ama kas kaybı acisindan araya ağırlık çalışması eklemek bende daha faydalı olabilir
1000090045.jpg

Geri