Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet sayesinde kaç kilo verdiniz?

Bisikletlendikten sonraki kilonuz için ne söyleyebilirsiniz?

• Toplam katılım
    461
@-Deniz-
Bu iyiliği herkese yapmam emin ol.
1_org_zoom.jpg

Nutellaya beş basar.
Tatmin olmam için yeterli
İçimizdeki İrlandalı

Scudo
Bisiklet sayesinde çok kilo aldım. İştahım da 10 numara . Yarım ekmek köfteye 10 km'ye hayır demem. @Can Çelik hala kola ve cipse devam mı?
Sayın kedi @hamlet2006 bu aralar çok kalori harcadığına dair söylentiler var. Gerçek mi yoksa Alaca Karanlık Kuşağı mı bu söylentiler?

• Hahaha
Tepkiler: makaram
dün 130 km'de 3800 kalori harcayınca bisiklet sayesinde kilo vermekten ziyade bisiket sayesinde kilo almadığımı farkettim 😂 😂 sürüyorum, istediğim yemeği yiyorum pervasızca. ne kadar güzel bir spor bu ya

dün 130 km'de 3800 kalori harcayınca bisiklet sayesinde kilo vermekten ziyade bisiket sayesinde kilo almadığımı farkettim 😂 😂 sürüyorum, istediğim yemeği yiyorum pervasızca. ne kadar güzel bir spor bu ya
al benden de o kadar yinede kalori açığı oluşturmak iyi oluyor diyet vs uygulamadım sadece dengeli beslenmeye çalıştım 6 ayda 5-6 civarı verdim sanırım

@kaliteli_tayt_önemli Toplam irtifa kazanımı ne kadardı 3500 kcal lik sürüşte?

1200m imiş. tırmanış çok değil ama havanın sıcak olması harcanan eforu arttırdı heralde. gerçi ben harcanan kaloriyi direkt stravanın nabız bandı üzerinden gösterdiğini söylüyorum. doğru veri midir bilemedim.

1722513403622.png

Nasıl başardım ama kilo aldım seçeneğini işaretledim ama nasıl kilo aldığımı çok iyi biliyorum, 10 km bisiklete binip döndüğümde 3-5 saat elimde çekirdek, cips GCN videoları, Çağrı Terzioğlu veya diğer kanalları izliyorum.

Hatta GCN editörleriyle ahbap oldum "kilo almanıza üzüldük ama videolarımızı bu kadar beğenmeniz bizi mutlu etti" demişlerdi :)

Bi @makaram var zayıflamakta kararlı olan. @-Deniz- geceleri uyuyamıyor, nutella'ya bisküvi bandırıyor. @okidoki künefenin üstüne tuzsuz peynir aramakla meşgul. Seni zaten söylememe gerek yok, 10 km bisiklete binip tam ekmek arası köfte yuvarlıyorsun. Bu 4 kişiden 3'ü yağlarına yağ ekliyor. Tatmin olmam için yeterli.

72'de tıkandım daha gitmiyor :D

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
145 kilodan 80 kiloya düştüm yalnız bisiklet değil haftada en az 4 gün 50-100 km arası bisiklet sürüp üstüne ağırlık egzersizleri ile 7 ayda verdim. İzlediğim herhangi bir diyet yoktu sadece basit şeker ve karbonhidratları hayatımdan çıkardım. Şuan 94 kilo 190 boy yüzde 17(tam doğru değil) yağ oranı ile yaşamımı sürdürüyorum.

72'de tıkandım daha gitmiyor :D
Bir keresinde oralara bende inmiştim.
Arkadaşlarım bana
"Sülü Sülü sülük, bi koca kafa bi de b. l. k" diye diye dalga geçtiler. :ssrtcbya: Sırf bu dalga yüzünden kilo vermiyorum.:kötü:
Yoksa @Can Çelik i şişkolukta yalnız bırakırdım.

Arkadaşlarım bana
"Sülü Sülü sülük, bi koca kafa bi de b. l. k" diye diye dalga geçtiler. :ssrtcbya: Sırf bu dalga yüzünden kilo vermiyorum.:kötü:
Yoksa @Can Çelik i şişkolukta yalnız bırakırdım.

İtiraf zamanı. Dahi anlamındaki de nedeniyle terkeden hangi taraftı?

• Hahaha
Tepkiler: Can Çelik
Meali:70 li kilolara zayıflamanın kölesi olarak inmiştim. (Kilo vermenin kölesi olmuştum anlamında. Bende Farsça'da kul köle demektir tevazu gösterir.)
Sende mi indin? Gel bende inelim.
"Bende inelim" dersen; Allah'a kul köle olalım, nefsimizi eğitelim, tevazu gösterelim anlarım. :cool:
İtiraf zamanı. Dahi anlamındaki de nedeniyle terkeden hangi taraftı?

"Bende" sözcüğünün kökü bende zaten. de ek değil ki. :snzdglsn:

Meali:70 li kilolara zayıflamanın kölesi olarak inmiştim. (Kilo vermenin kölesi olmuştum anlamında. Bende Farsça'da köle demektir tevazu gösterir.)
2024 Olimpiyatlarında "Çevir Kazı Yanmasın" dalında altın madalyayı Türkiye'yi temsil eden Süleyman Çetin kaptı.

• Hahaha
Tepkiler: makaram
Geri