Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet sporuna yaptığınız toplam harcama

Scudo
Açıkçası nasıl yapabiliriz bilemiyorum ama bisiklet için alınacaklar yerine bisikletten alınacaklar üzerine odaklanmak daha iyi olacak sanırım

estudiante
hocam bisikletten alacağımız en güzel şey heralde sağlık,sonuçta hareket etmemize kalori yakmamıza,yeni yerler yollar keşfetmemizi sağlıyor.250tllik bisiklette 25000tllik bisiklette pedala basıyosun ve gidiyor ;)

estudiante
hocam bisikletten alacağımız en güzel şey heralde sağlık,sonuçta hareket etmemize kalori yakmamıza,yeni yerler yollar keşfetmemizi sağlıyor.250tllik bisiklette 25000tllik bisiklette pedala basıyosun ve gidiyor ;)

doğru. 20 bin liralık araba varken 200 bin liralık araba alanlar da var.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2019 ağustos ayı itibariyle 2650 tl carraro sportive 227
şu 5 aylık dönemde 1200 tl gibi genelde uygun fiyatlı aksesuar
3 gün önce carraro+2250 vererek 2017 giant tcr..🙂..mutluluk..
dün 67 tl ayna..😏
yakında...continental lastikler..vs..vs..vs..

Sanırım ne kadar az harcarsak ve parçaları değil de performansımızı geliştirirsek o kadar bisikletin felsefesini anlamış oluruz.

• Beğen
Tepkiler: Cuneyt Erkman
Allah sağlığımızı canımızı korusun, onun dışında masraf bitmez, ahada bu sene çok masraf olmaz diyorum, çocukların boyları uzamış gitmiş, haydi bakalım bir üst boya ve kadroya, yok bisiklet yok giyimi en güzeli hesap yapmamak, ilerde torunlarında sürdüğünü görmek nasip olursa, harcanan hiç bir kuruşun boşa gitmediğini görmüş olurum.

Bisikletle yeni yeni haşır neşir olup,biraz göbekli olanlara bir tavsiye;alacağınız giysilerinize çok para harcamayın,çünkü yakında bedeniniz değişecek:harika:

Bisikletle yeni yeni haşır neşir olup,biraz göbekli olanlara bir tavsiye;alacağınız giysilerinize çok para harcamayın,çünkü yakında bedeniniz değişecek:harika:

Artık çok geç:) Satılık shimano ceket var xl beden :)

Dedi ve 6 kilo verdim ve vermeye devam ediyorum 😃

• Beğen
Tepkiler: seko35.50
Trek Domane siparis verdim daha bisiklet gelmeden 4800tl masrafim var.(kask, spd ayakkabi, wahoo bolt, kadans ve hiz sensorleri, coraplar, pedal ve dis lastikler) 18000 de bisiklet tutsa 23000tl ye dayandi. Umuyorum iyi olur hakkimda. :)

Hiç kalem kalem masraf dosyası oluşturmadım gözüm korkmasın diye ama hep ihtiyaca binaen yaptım harcamalarımı.Örneğin tur bisikletine koyduğum seleyi şehir bisikletim de gerek görmedim değiştirmedim yada benzer şekilde fren modifiyesine gerek görmedim. Ama tur bisikleti için uzun yolda olmadık yerlerde başıma gelebilecekleri düşünerek lastik göbek fren değişimlerini ona keza yaptım ve yahut konforu düşünerek yaptım harcamaları. Ona rağmen iki bisikletimin (şehir ve tur) bir dağ bisikleti kadar masrafı olmadı sanırım.

• Beğen
Tepkiler: HakanAydn
kıyafete kafayı taktım bu ara, çok fazla vermekte istemiyorum, (yoksa 100 bine de bisiklet satıyor birileri-işin ucu yok), bende orta yollu decathlon kışlık mont, içlik, tayt, n11 den yarım eldiven aldım toplamı 400 civarı. önceden aldığım ayakkabı kask kışlık eldivenle 1000 tl üstüme harcamış oldum.
ha, kimi sadece gözlüğe 1000 tl verir, kiminin hayalindeki bisiklet 1000 tl dir oda işin "yaman çelişkisi"...

Geri