Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet sporuna yaptığınız toplam harcama

@Yldrm07
O kilit zaten taşınsın diye değil, evinizde veya iş yerinizde bisikleti sürekli kilitlediğiniz yerde durması için tasarlanmış. Gene de çok gerekiyorsa, çantada taşınabilir.

1-2 kiloluk katlanır veya U kilitler son derece rahat şekilde bisiklette taşınabiliyorlar. Bunların iyisini kesmek için ya kilitten pahalı elektrikli alet ya da bisikletten büyük demir makası gerekiyor.

Makas fiyatlara baktım, kaliteli ucu sert ve uzun demir makasları 1000 liradan başlıyor. 100-200liralık zincir makasları 40-50cm uzunlugunde ve agızları 6mm anca açılıyor. Üstelik yumuşak metaryal :) Şarjli spiraller 800den başlıyor oda çok ses yapıyor, işyerinde var kullandım. 220v kadar performanslı değiller, u kilidi ve zincir kilidi kesmek uğraştırır ve dikkat çekersin.

Scudo
Şu kilidin 1 dakikada kesilebileceğine/kırılabileceğine inanıyor musunuz?
(link)

En dandik kilidi kullanacağınıza kurtele veya çamaşır ipi ile bağlayın :p
Screenshot_20200804-132610_Samsung Internet.jpg
Göz temasını kaybetmemek daha cazip bir seçenek. 😅

Bisiklet sporuna yaptığınız toplam harcama

cevap: çok

Daha üst model bir araba (pek kullanmasamda) veya son model bir cep telefonu yerine bisiklet üzerinden harcama yapmayı her zaman tercih ederim.

O kadar çok harcama yaptım ki pahalı 1 araba alırdım heralde ama pişman değilim

• Beğen
Tepkiler: TafLan ve Burak B.
@srdrmrs Aracım taunus, telefonum Blackberry priv :D Ev benim :D Çevremdeki arkadaşlarım arabaya yığınla para verip, kirada oturanları anlayamam malesef..

Londra swap borsasında Türk Lirası swap işlemleri için istenen faiz yüzde altıdan yüzde sekizyüze çıktığına göre, ya usulca bu bisiklet işini bırakacağız ya da bıraktıracaklar. eğer uygun fiyatlı bir şeyler bulursanız almanızı öneririm. az bekleyeyim fiyatı düşer eskiden olsa güzel yaklaşımdı. çünkü ithalat ile yeni sezon ürünler gelince, tüketici haliyle yenisini tercih ediyor, eski modellere itibar edilmiyordu. indirimlere ait güzel günlerimiz oluyordu. şimdi yine isterseniz yine bekleyin ama ithalatçı artık risk almıyor. alıyorsa da bir yıl sonraki kur ile fiyatlıyor. siteleri ve dükkanları gezdiğimde ilginçtir azalan çeşitler görmeye başladım son 8 aydır. sağlık sektöründe bir ithalatçı arkadaşım var. şu an 1 usd eşittir 21 lira olarak iç piyasaya fiyat veriyor. doların 7 liraya kadar coşup 5.85 e kadar çekildiği zamanlarda fiyatların birden çıkıp hiç aşağı gelmemesinin sebebi bu.

eğer uygun bir ürün bulursanız, ihtiyacınız var ise beklemek zarar ettirebilir.

Hesap yapmadım ama gitmiştir birşeyler :D

ilk mtb aldım masrafım 2bin lira oldu bisikletide 500e aldıydım :D

Sonra Sedona 610 aldım 3200e masrafım kafadan lastik patlamaları bakım vs 5bini bulmuştur toplamda

21 Temmuz 2020'de aldım 1700 TL'ye bisikletimi. Carraro markasının Sportive 220 modeli. 700 TL ye yakın da harcama yapmışım. Bisiklete bakıyorum da nereye gitti bu kadar para diyorum. :) Üstelik almam gerekenler var. Onlara da bir bu kadar gider sanırım. :)

15 Bine yaklasti.. Ama satis sonrasi hizmet kalitesinden zerre kadar memnun olmadigim Erdoğanlar Bisiklet yuzunden bir daha zırnık harcamam.. Zaten sattim bisikletimi de.. Bunlar da muhtemelen son paylaşimlarim.. Bisiklet mevzusunu sonsuza dek hayatimdan cikariyorum. Latif Doğan'dan küstüm parcasi da armağanim olsun. :p :)

Son düzenleme:
2500 lirayı geçmemiştir. Şimdi 2100 e saticam ama yönetim ilan acamazsin diyor. 50 mesaj kuralı varmış :)

Hiç bitmiyor ki :D

• Beğen
Tepkiler: Hami Bulut
burada rakam yazmak ayıp olur fakat toplamda bugüne kadarki 4 bisiklet için verdiğim para ve herşey ile herhalde 2. el bir araba alınır. fakat şöyle de bir durum var örneğin bisikletleri satarak yenilerini aldım sonuçta ortada dönen para çok büyük ama satıp üstüne koyup aldığın için nispeten kabul edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: MrCheek
Sonu yok daha getiremedim sonunu devam ediyoruz. 20 bindeyiz

15 Bine yaklasti.. Ama satis sonrasi hizmet kalitesinden zerre kadar memnun olmadigim Erdoğanlar Bisiklet yuzunden bir daha zırnık harcamam.. Zaten sattim bisikletimi de.. Bunlar da muhtemelen son paylaşimlarim.. Bisiklet mevzusunu sonsuza dek hayatimdan cikariyorum. Latif Doğan'dan küstüm parcasi da armağanim olsun. :p :)
Hocam abit anakartlar vardi bilir misiniz? Dunyanin ilk kendinden overclocklu anakartlari. Soyisim cok tanidik geldi.
Gitmeden sorayim dedim : D

Bu rakamlara göre ben hiç harcamamışım😅
3?? Küsür

@srknk konuyla alakası yok ama cevaplarsan sevinirim forumda yaklaşık 20 gündür varım konu açmam içinde herhangi bir şart varmı yoksa açılabiliyorumu açılabiliyorsa nerden acabilirim cevaplarsan sevinirim

@srknk konuyla alakası yok ama cevaplarsan sevinirim forumda yaklaşık 20 gündür varım konu açmam içinde herhangi bir şart varmı yoksa açılabiliyorumu açılabiliyorsa nerden acabilirim cevaplarsan sevinirim
Sanırım 50 mesaj şartı var. Tabi tecrubeliler daha doğru yanıtlar bu sorunu.

• Beğen
Tepkiler: yigitxc
Geri