Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisikletinizle ulaştığınız en yüksek hız

@Yalçın Çanak

şey bn zamannda km saatiyle bisikletsiz 240'ı buldum en sonunda km saati bozuldu hemde oturduğm yerden 240'ı buldm benden size tavsiye km saatinn tellerini birbrne sürtebildiğinz kadar hızlı sürtün :D:D:D:D

Scudo
@Emre Ceylan

Tavsiyene gerek yok arkadaşım ;) Herkez işin gırgırında olduğumuzu biliyor.

Bak orda arkadaşımız ne demiş ;
@Abdullah Hakkı

Alıcı direklerinin olduğu bi noktadan geçmiştik olan orda olmuştu :) Rampa çıkıyorum 7-8 km hızla 60 kmyi falan gösteriyordu :D

Scott CR 1 Team ile, Ankara'da Konya yolunda Kizilay istikametinde 70 km. Pedala asilmadan egimle birlikte. (Hac5) O yolda bastan kaptirip 100'un ustunu gorebilirsiniz. Ama tavsiye etmem. Hizli trafik var. Max 50-60 km kime yetmiyor ki zaten?

Arkadaşlar bu en yüksek hız işinde çok uçanlar var. Geçen pazar yaptığımız bir gezide yokuş aşağı bozuk yolda 55 km ile iniyoruz önümdeki arkadaş 85 yaptığını iddia ediyor :D aynı hızda gitmemize rağmen. Km saatinin ayarı bozuk olupta kendinin bir motosiklet gibi gittiğini zannedenler var :D

@Faruk UZUNKÖPRÜ

Bende o turdaydım. Arkadaşın biri biz 55 km ile yokuşu inerken yanımızdan geçit ve o önde biz hemen onun ardında yokuşu indik. Aramız açılmadı, hızlarımız hemen hemen aynı idi, hadi biz 55'le gidelim, o 56 ile gitsin.

Bir de ne dese beğenirsiniz; Ben 85 yaptım. Hadi be, oha dedim. Biz 55 yaparken senin 85 yapman demek bize çok uzun bir fark atman demek dedim. Sonra hala ısrar etti, bizim km'ler 19 gösterirken onun km'si 35 falan gösteriyordu.

Benimde km saatim olduğu zaman toprak sahada 55km yapmıştım ama geçen sene okmeydanı caddesinin 150 metre gibi bi düzlüğünde yokuş aşağı hız yapmıştım tahmini olarak eski rekorumu geçmişimdir En fazla 65km.

Bende Dupnisa Mağarasına giderken Salcano Bodrum marka bisikletimle 74,8 gördüm...Az kalsın dereye uçacaktım :) (Ciddiyim) :)

@Fatih Buzgan

arkadasım senın 42 ayna dediğin kücük yapraktır. ve o disliyle sittin seni o hıza ulasamazsın. biz 52*16 ile düz yolda finish yaparken 60 ı gecebilen olmuyor(yol bisikletleriyle tabiki). ve sen demişsin ki, kamyon arkası duz yolda dişli lastik ile (kadro da buyuk ihtimalle mtb dir.) yollar ıslak iken 93 km ye nasıl pedal cevirebiliyosun ? hayret yani..

Bursa - Gemlik'e doğru denizi gördüğünüz ilk noktadan dört yola kadar :
Bisiklet: Specialized Hard Rock Pro Disc
Vites : 24
Hız : 71,00
Pedal çevirmeye devam etseydim 80,00 ı rahatlıkla yapabilirdim sanırım. ama iç güdülerim tamam yeter bu kadar dedi. :)

konya yolunda 80i gördüm trek 4300, 1.75 yol lastikleriyle tabi

samsun sülün kusundan garajlara inen yokusta 80,49 gördüm
samsun atakent arası düz yol kamyon arkası 71li birsey ama küsüratı göremedim
vites 27 ikisindede

bende 80km /hz gördüm mtb bisikletimle :D cok heycan werici bi duygu her kezin o duyguyu yaşamasını dilerim :D

'99 model Bisan Atlas Dişli lastikler Marmaris Muğla yolu 65 km/h daha fazlasını yapmıyor maalesef limit hız :D

Mertcan senin Bisan yine iyi.o bisikletle bize eşlik etmene hem şaşırdım hem senin adına üzüldüm dorusu(= demekki bizim bisikletleri alsan tutamıcaz seni(=
ama o yokuş yukarı Berker'i korkutarak çıktığımız yokuş performansı harikaydı(=

• Beğen
Tepkiler: Berker Kartel
geçmiş olsun arkadaşım ancak 60km yokuş aşağı pek bi hız sayılmamasına rağmen sanırım ya yol kötüydü yada biraz tecrübesizliğinize gelmişki bu hızda düşmüşünüz.ancak eldiven kask şart.ister acemi ister uzman olsun özellikle inişlerde eldivensiz kasksız sürmek baştan en büyük hata.umarım bu talihsiz olaydan çıkardığınız bişeyler olmuştur..saygılar ve sevgiler...

Geri