Bugün ne kadar bisiklet sürdün?

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
82km.. aliağa'ya izban ile gidip bisiklet ile döndüm ama havalar eskisi gibi değil artık, soğuk feci vuruyor.. uzun turlara noktayı koydum!

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.016
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Bugün 7.5 km sürdüm ama benim için çok dik olan bir rampayı soluksuz tırmandım. Iyiydi yani...

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
0, yazıyla sıfır santimetre. kilometresini varın siz hesaplayın. benim matematiğim yetişmez o kadarına.

Ahmet Ayaz

Forum Bağımlısı
Tepki
2.147
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
üç gün aradan sonra dayanamayıp bugün yola çıktım. sabah 26'yı temizledik. akşama da aynısından bir tane daha temizleyeceğiz. toplamda da 5000'e doğru gidiyorum. forum için küçük benim için büyük bir adım :D

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen
B

BF Okuru

Misafir
soğuk havalar nedeniyle ara verdiğim turlarıma yeniden başladım, açılış turumu 53km ile yaptım.. üçkuyular feribot iskelesinden urla iskele yol ayrımına kadar gittim geldim, güzel oldu :rolleyes:

Tepki
25
Bisiklet
Salcano
Bunun yerine strava bisikletforum Topluluğuna katılıp Turları strava kaydı yapsanız hem topluluk üyeleri otomatik görür hem de rota, hız menzil gibi bir çok detay gozlenir

B

BF Okuru

Misafir
üçyol - üçkuyular feribot iskelesi - bostanlı feribot iskelesi - çiğli.. sonra aynı rotayla geri geldim 30km tuttu.

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Ataşehirden maltepe dolgu projesindeki veledroma gittim 3-4 tur attım tekrar eve döndüm 33 km :)

ramazanedis

Daimi Üye
Tepki
56
Bisiklet
Salcano
sultanbeyli- ömerli barajı tarfına gittim 20 km

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
Bursa yeşil pedal bisiklet derneğinin düzenlediği tura katıldım ev ile toplanma yeri olan ihsaniye metro istasyonu arası 14 km ordan Çağlayan köyüne gittik kahvaltı yapıldı ardından botanik parka geçtik isteyen ayrıldı ordan ben Yalova yolundaki tekzen e uğradım ve Köfteci yusufa :rolleyes: ardından eve döndüm toplam 62 km. iyi bir tur oldu bacaklarımız coştu diyebilirim. :alkis:

Oğuzhan Kabaçalı

Aktif Üye
Tepki
41
Bisiklet
Scott
6-7 km civarı sürdüm bugün. Ancak panik fren çalıştım. Ön ve arka frenin kritik noktasını bulup denemeler yaptım. Bisikletin frenlerine biraz daha hakimim artık. Herkese tavsiye ederim bu çalışmayı. Çalışmamda (link) linkindeki yazıları ve teknikleri baz alarak çalıştım. Nice pedallamalara. :)

• Beğen
Tepkiler: Gökhan G.
B

BF Okuru

Misafir
dün (çrş) izmirde hava çok güzeldi, urla iskele taraflarına gittim geldim 50km.. gitmişken bi de balık ekmek yedim kıvırcık'ın yerinde, güneşin altında keyif yaparken güzel de oldu yani..