Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Canyon bisiklet siparişi ve teslimat süreci

@Taner James tabiki öyle. yukarda o konu ile bahsedildi diye hatırlıyorum. kabaca tax free almak için o ülkenin vatandaşı olmamanız ve faturanın da sizin adına kesilmiş olması gerekiyor. tarafınıza kesilen faturaya ve biletinize bakıyorlar eğer aynı ise işlemi onaylıyorlar.

Scudo
Endurance Cf 8.0 1500 Euro altına düşmüş yani kargo ile getirtileblir, bence dört dörtlük bir bisiklet ilgilenenlere duyurulur.

(link)

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26
@trek_turkey

1.700 euro diyor ?

@trek_turkey az once aldım internet uzerinden bu bisikleti. Sormak istedigin konu bisikletin ozelliklerinde ruble ölçüsü vermiyor bizim mi secmemiz lazim? Edit: yazıyormuş 11-32 :islik:

• Beğen
Tepkiler: trek_turkey
Teşekkür ederim. İnceleme yazacak kadar cok bilgili degilim yol bisikletleri hakkinda ama kabaca ve amatörce izlenimlerimi paylaşırım. :)

• Beğen
Tepkiler: trek_turkey
Hayırlı olsun. İçim gidiyor ne zamandır şu makinelere. Hazır bizim baldız da Almanya'da, Ağustosa dönüyor ama gel gelelim düğün dernek var, bütçe yok :utan:

• Beğen
Tepkiler: mertznc
@mertzncHayirli olsun. Guzel gunlerde kullanin....

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
valla ben de niyetlendim bu aletlere. boyum 170 bana xs uyar diyor, kadro yapıları büyük mü acaba?

@emrahozkan
Benim boyunda 1.70
Kesinlikle XS almalısınız.
İlk canyon bisikletimi 2017 temmuz ayında aldığımda S kadro almıştım. Fakat kadronun çatlaması sonucu XS ile değiştirdim. Çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: emrahozkan
@emrahozkan Benim boy 171, iç bacak 78 cm. XS aldım. Benzer ölçülere sahip olanlara da kesinlikle XS tavsiye ederim. XS'te gidon boğazı 8 cm geliyor, agresif pozisyonda sürmeyi sevdiğim için 12 cm ile değiştirdim ve mükemmel oldu.

Arkadaşlar teşekkürler, canyon için xs notumu aldım, döviz çok arttı kötü oldu, elimdeki bisikleti de sattım sayılır :(

canyondaki indirim de bitmiş 105 setli olanı alabiliyorum. o da 11000 tl ye falan geliyor. bilemedim :kötü: ama bir kez alıp bu işi bitirmek istiyorum.

Giant bakmaya gittim, bana sağolsun satıcı elindeki M boyu kakalamaya çalıştı, olur abi sana. Sitesinde s boy uygun diyor.

Kullandığım bisikletin tt uzunluğu 54cm. giant tcr 54 boy için tt 55cm. Yani 1cm daha ilerde, şu anki bisikletim bile sınırda yani.

170 ve altı arkadaşların işi zormuş vallahi küçük kadro getirmiyorlar.

@mertznc
Gözün Aydın, güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin

• Beğen
167 cm boy ile tt borusu 53.5 cm ve gidon boğazım 6 cm :) bu şekilde kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: emrahozkan
@Taner James

1849 Euro diyor :) hem bisiklet pahalanmış hem euro.

Neyse karbon 105 mi, aluminyum ultegra mı? Endurance

Alacak olan arkadaşlara küçük bir tavsiye. Bankanın geçireceği kur farkını göz ardı edin, siparişinizi kredi kartı ile alın.
Ben maalesef SWIFT ile ödeme yaptım, bir şekilde sanırım kendi bankaları gönderdiğim paradan 35 $ ücret kesmiş (benim maaş bankam olduğu için benden ücret kesmemişti)
Para halen sistemlerinde tam görünmediği için sevkiyatı çıkartmıyorlar.

Telefonla aradım, birisiyle konuştum, "Ben ilgili kişilerle görüşeceğim, belki parayı ödemene gerek kalmaz" dedi, hatta sonrasında "görüştüm ve parayı ödemene gerek yok, sadece finanstaki arkadaşların senin hesabını dengelemesini bekliyoruz, sonrasında bisikleti çıkartırız" dedi, fakat 2 gündür tık yok.

yani anlayacağınız gergin bekleyiş sürüyor :) o sebeple siz siz olun KK ile çekin.

SWIFT pişmanlıktır :(

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26
Geri