Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro 052 - 2020 Model Yol Bisikleti Aldım

Hayırlı olsun.

Scudo
@necmeddin aynen abi haftaiçi başlayacağım haftasonu yağışlar vardı, yarından itibaren yardıracağım :)

@halil halil aynen kartal kavşağı :)

@ÆSir teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah
@bonder76 teşekkür ederim hocam çok daha iyileri sizin olsun

@halil halil hocam yolunuz düşerse Kayseri'ye mesaj atmanız yeterlidir. Müsait olduğumuz vakit görüşürüz, tüm insanlara saygı duyarım ama bisiklet hobisine gönül verenlere bambaşka saygı duyuyorum :)

İşte bilinçli tüketici, işte hesap - kitap, işte ev ekonomisi, işte yerli - milli ruhu... :koptum:
Bisan markasının sürekli top çevirmesine aldanmayıp Carraro nun asistini basketle süsleyen ve maçı kazanan @Anonim kardeşimize bisikleti hayırlı, uğurlu olsun....
Diğer konu başlığında "Grand Tour" 'un yolunu gözleyenlere de acayip fake attınız hani... :D

@cazci abi valla bu gazla belediye başkanlığına adaylığımıda koyarım :D

bisan cazip geliyordu aslında ama bekle bekle tahammülüm kalmamıştı, dürüst olmam gerekirse bayağı sabırsızımda bazı konularda. Kayseri'de yaz mevsimi adam akıllı olmuyor, olduğu vakitte bisikletle değerlendireyim dedim o da gelmedi :D

@Anonim hayırlı olsun kardeşim bende Kayseri deyim inşallah tanışalım pedallayalım bende yeni r13 aldım yarın kurulumunu yapacağım. Carraro 062 ile arasında çok gittim geldim ama Peugeot kullanıcısı olarak markaya ihanet edemedim devam dedim 😄Ama kadro çok yakışıklı güle güle kullan.

@Mdn çok teşekkür ederim çok memnun olurum :) eğer denk gelirsek neden pedallamayalım, mutluluk duyarım. Biraz kondisyon yüklemem lazım kendime :) yarın düvenönü tarafında olacağım arkadan bir ses geliyor ama çözemedim nereden olduğunu trainer bir çıkayımda bir baksın usta :)

@Anonim bugün grup olarak 60 km yol yaptık pazar gününe kendini hazırla hepbirlikte sürelim tanışmış oluruz. Sorunu çözemezsen tanıdık var oraya da gösteririz.

@Mdn çok teşekkür ederim üstadım, aynen kendimi hazırlayacağım mutlaka :) bu haftaiçi pek yağışlı değil, her yağmur yağmadığında çıkacağım :)

Hocam güle güle kullanın. Ben de almayı düşünüyorum. O yüzden sormak isterim, memnun musunuz, sürüş nasıl? 4000e aldınız gibi anladım doğru mudur?

Bisiklet güzel iyi günlerde kullanın.Sele borusu kendine özel galiba 5 sene sonra yedek parça bulunma durumu nasıl olur ?

Arka tellerden bayağı ses geliyordu, aldığım yere götürdüm ve pek müsait olamadıklarını söylediler. Ben de Kayseri / Kocasinan / Yeni Mahalle'de Bisikletçi Cuma var, çok şükür tertemiz yaptı işini ve teslim etti. Memnunum bisikletten, gidişi, rahatlığı çok hoşuma gitti.

Sele hakkında ne diyeceğimi inanın ben de bilmiyorum, yanıltmak istemem. Kusura bakmayın lütfen.

@Anonim HAYIRLI olsun iyi günlerde kullanın

Ali dağı yamaç paraşüt alanı. Küçük bir tur, başlangıç için ısınıyoruz bakalım ☺

230719 dosyayı görüntüle

Edit: 2 defa lastiğim patladı strava açık kalmış 😀
Bu renkler sitede göremiyorum yada gozumden mi kaçıyor cok güzel kazasız belasız sürüşler dilerim

Geri