Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Flexi 121

@Yagizz2

Bu tür kornalarda belli bir marka var mı tavsiye edebileceğin?

Bu arada yeni kargodan gelen bisikletimi dün kurulum için götürdüğüm yetkili servis ayarları yaptı bana teslim ederken "10. kullanımda getir, kullanırken ortaya çıkan şu vitese geçmiyor vs. durumlarını çözeceğiz" dedi. Dün de sorduğum gibi arka aktarıcı düşük viteste janta değiyor. 2 ve üzerindeki viteslerde bi sorun yok. o şekilde kullanıp 10. kullanım sonrası mı götürsem? Yoksa bugün götürmek mi daha iyi olur?

• Beğen
Tepkiler: FoldingRider
Scudo
@bayk_ara o 10. sürüşe getir dediği rodaj bakımıdır her SIFIR bisikeltin girmesi gerekir. Fren vites ayarlarınız bozulucak o ücretsiz bir hakkını onu bunun ile kullanmayın eğer ilgili ve dürüs bir esnaf ise o aktarıcının ayarını yapar ve ücret almaz o rodaj bakımı hakkınıda saklı tutar 1 ay sonra onu kullanmanızı sağlar. bi götürün incelensin normal bir görüntü değil fabrikasyon sorun da olabilir incelettirin

• Beğen
Tepkiler: bayk_ara
@Yagizz2

tekrar servise götürdüm. inşallah ciddi bir şey değildir.
bu arada yaya bisikletli ilişkilerini iyi özetlemişsiniz :)

• Beğen
severek kullandığım flexi 121 i satacağım gibi duruyor ben de. Yol bisikletinin cazibesine dayanamıyorum artık, triban 520 ye doğru akıp gidiyorum. en hızlı nerede satabilirim önerisi olan var mı web sitesi olarak

@nochimera ben senin yerinde olsam satmam çünki önümüz kış yolla gidemeyeceğin yerlere flexi ile gidersin. Bence 2. Bisiklet yap flexini. Ben şahsen o şekilde planlıyorum. Kışa doğru clarisli mosso alıcam flexi 1. Mosso 2. Bisikletim olucak :) ha illa satıcam dersen letgo hızlı

@Yagizz2 ya acikcasi butcemi ona gore ayarlayacagim bir anda yol a girmek zor olacak beni. Kisin surmem ben sonbahar ilkbahar ve yazin ancak surme planlarim var. Gerci yol ile yokus nasil cikilir hic denemedim ama iyidir herhalde. ☺️ İnanin benim de icimden gelmiyor cok tatli bisiklet yormuyor adami ama yol aşkı var icimde

• Beğen
@nochimera Benim durmumdasınız anladığım kadarı ile. Eğer sabit geliriniz var ise ve kışın bisikelt sürmeyide düşünmediğinize göre ya yol için birikim yapın ben o şekilde yapıp mart gibi yol bisikletimi alacağım yada kredikartı kullanıyorsanız taksitle alın ama birikimle almak daha mantıklı hemde 2019 model almış olursunuz

Herkese merhaba. Merak ettiğim bir konu var. Gerek burda gerekse facebook grubunda herkes tern/dahon markalarına hayranlık besliyor. Bu markaların diğer katlanırlardan çok daha üst olduğunu, bunlar rolce royce ise digerlerinin dacia logan oldugunu filansoyluyorlar. Gerçekten de bu kadar büyük farklar var mı ? Yoksa bu iki markaya yüksek bedel ödeyenlerin subjektif,kendini avutma yorumları mı ?

Rica etsem tern/dahon kullananlarınızcarraro/bianchi/b'twin/soho/mosso vb. markalara kıyasla olan büyük-kücük tüm pozitif yanlarını yazabilirmi ?

• Beğen
@TakemasterTR dişli oranları yetersiz grupseti iyi ama

@torquehp dahon tern alanlar yokuşta ağlar flexi 121 al paran cebinde kalsın yokuşlarda da çatır çatır tırmanırsın. Ben flexi ile kapıdağ yarım adasına tırmandım yakında konu açıcam Dahon tern olsa dağa tırmanamazdım

@Yagizz2
11-34 ya da 11-32 ruble iyi bir seçim olabilir, 11-36 bile düşünülebilir.

Yeni üyeyim ilk katlanır bisiklet deneyimim olacak.Günlerdir araştırıyorum ve devam ediyorum araştırmaya Carraro ve Bianchi arasında kalmıştım ama galiba flexi 121 alacağım. Denizli'de oturuyorum bütçeme uygun olursa eğer ikinci el düşünebilirim. Tüm konuyu okuduktan sonra Bianchi'den vazgeçtim inşallah yanlış yapmıyorum. Tüm tavsiyelere önerilere açığım. Carraronun sitesinden baktım Denizli'de 4 tane satış noktası var yarın gidip fiyat araştırması yapacağım. İnşallah bulurum, herkes İstanbul'da bile bulamamaktan yakınmış bakalım ne yapacağım. @nochimera satacağını söylemiş ondan da haber bekliyorum. İyi forumlar.

• Beğen
@AtomANT doğru karar herşeyleri aynı ancak dış lastik carraro da daha kaliteli ve hamuru bianchideki lastkten daha iyi yolu kavrayışı iyi tavsiye ederim ben yarımadayı turladım dağa tırmandım doğru bisiklete bakıyorsun yokuşta seni yarı yolda bırakmaz

• Beğen
Tepkiler: AtomANT
Denizli'de gezmediğim yer kalmadı 2 gündür yok maalesef bulamadım. Acaba 2019 modellerini mi beklesem bilemedim. 2018 model sarı renk çok harika.

@AtomANT
Zam gelme ihtimaline karşı 'yok' çekiliyor da olabilir.. Accell Bisiklet'i bi arayıp sor istersen, Denizli merkezde hangi bayide ürün görünüyor.
Eğer yoksa yine bi çözüm bulurlar, kargoyla teslim vs. gibi

Denizli'de çok gezdim ama yok. Yarın gün içinde arayıp bilgi almaya çalışacağım. Ya kargo vs. tarzı olacak veya bulabilirsem yakındaki illere gidip alırım artık.

• Beğen
  • Beğen
Tepkiler: ÇerkesOnur
@Yagizz2

Selamlar,
Selle Royal Sky (RoyalGel) seleyi nerden aldınız?

• Beğen
Geri