Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Flexi 121

Scudo
@seydieser Fatih/İstanbul da Haşim İşcan geciti altında emre oyuncak var peşin 1250 taksitli 1300 veriyordu elinde sarı ve siyah vardi. Ben letgodan yeni 2 aylik bisikleti 1000 TL ye aldim

• Beğen
Tepkiler: ÇerkesOnur
@seydieser selamlar atek bisiklette gördüm bugün (web sitelerinde) stok sormak lazım

Dün yaklaşık 5 km yol alsim 2 km yokuşdu metrobüse de bindim ilk sorumuda aldım :) ilk soru çocuklara mi aldiniz oldu :)

Arkadaşlar hergun 10 dk yan yol maceram olacak ayna lazım tavsiye edeceğiz marka var mı?

@Fatih1453 bilgiler için çok teşekkür ederim, acaba fiyatlar uçtu da o yüzden mi millet stokları çekti, fiyatları kaldırdı diye düşünmüştüm, kaygılarım yersizmiş.

Arkadaşlar 2018 temmuz faturalı 1.5 ay kullanılmış sıfır gibi bisiklet buldum. Sizce kaç liraya kadar alayım?

@emrb 1000 TL ver iyi durumdaysa.

• Beğen
Tepkiler: bayk_ara
@emrb bulduysan kaçırma :)

• Beğen
Tepkiler: bayk_ara
@Yagizz2
Bu bisikleti almamda katkınız büyük.
Tek sıkıntım yokuşlardı. Sizin iç açıcı yorumlarınız sayesinde nasipse pazar günü yeni yol arkadaşımın resmini koyarım =)

@Yagizz2 kiloluyum demiştiniz bisiklet sürmenin kilonuza bir faydası oldu mu?

@emrb 105 kg iken aldık mart19 da suan 88 kg yim :) ve hamburgerimi cipsimi felan gece kaçamaklarımı da kesmedim :D:D:D

• Beğen
Tepkiler: hotbiber ve romus
Uzun uğraşlar sonucunda 1300 tl bulmuştum sarı modelini keşke alsaymışım. O zaman maddi imkanlar el vermemişti. Şimdi baktım fiyata 1750 yine maddiyat yeterli değil. :acpsnr::(

Arkadaşlar bu pisikletin sarısından İstanbul da nerede bulabiliriz?

Bisikletim çalındı usta mecbur yeni bisiklet bakıyorum. Forumu gezerken bu konu çarptı gözüme. Hoşuma gitti modeli. Uygun fiyatlı sarı renk bulursam alacağım.

[
1750 olmus fiyat. Alınır mi?

Geri