Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Kullanıcıları Kulübü

Carraro 042 en ortalama fiyat

• Beğen
Tepkiler: efe.drngl
Scudo
Selamlar aramıza Daytona 911 ile katılıyorum.
Henüz kullanma fırsatım olmadı hala kutusunda duruyor.
Şuan gidon çantası, ön arka aydınlatma ve gpsli km saati siparişlerimi bekliyorum. Matara kafesi, lastik yaması ve yedek lastik ya da üzerlerindekileri yedek yapmak için lastik bakıyorum. Bisiklete uygun ve işlevi olacak çamurluklar, kadro koruma ekipmanı gibi tavsiyelerinize açığım. İyi forumlar.

İyi pazarlar. Çocuklar üst komşuyu Çocuğuyla bisiklet gezintisi yapmaya giderken görmüş Baba sende bizimle bisiklete bin diyorlar. Carraro Force 970 ile Daytona 930 arasında kararsızım. Kafamda biraz kullandıktan sonra olabiliyorsa arka rubleyi 11-51t ile değişmek var hangisini almalıyım acaba yardımcı olurmusunuz.neden dağ bisikleti bakıyorsun diyen olursa Çocukların bisikletleri carraro Force 401 ve 201 model.

042 için ruble sesi guzel olan jant onerısı alabılırmıyım

bu ürünü takmak istiyorum bızım almamız gereken kaç mm acaba bısıklet yanımda degıl

Dosyalar

• sss.png
    sss.png
    94,6 KB · Okunma: 22
bu ürünü takmak istiyorum bızım almamız gereken kaç mm acaba bısıklet yanımda degıl
Omuz başınıza yakın acromion denen çıkıntılar bulunur. Onların arasını santimetre cinsinden ölçün. Size ölçünüzü verecektir

İyi pazarlar. Çocuklar üst komşuyu Çocuğuyla bisiklet gezintisi yapmaya giderken görmüş Baba sende bizimle bisiklete bin diyorlar. Carraro Force 970 ile Daytona 930 arasında kararsızım. Kafamda biraz kullandıktan sonra olabiliyorsa arka rubleyi 11-51t ile değişmek var hangisini almalıyım acaba yardımcı olurmusunuz.neden dağ bisikleti bakıyorsun diyen olursa Çocukların bisikletleri carraro Force 401 ve 201 model.

1- Force ile Daytona arasında en ciddisi kadro farkı olmak üzere bir çok farlılk mevcut zira aynı katagorinin bisikletleri degil zaten. Birisi bir üst segment %50 daha pahalı üstelik. Butcenize gore tercih yapmiyorsaniz neye gore tercih yapiyorsunuz? Kriteriniz nedir?

2- Diyelim Daytona 930 aldiniz 22-36 disli oranları ciddi tirmanislarda bile isinizi gorecektir arka 51 ruble takmayi dusunmenin amacı nedir?(zaten direk 51 rubleyi takamazsiniz)

3- Arka 51 Ruble takacaksanız, 930 ile aynı fiyata arka 51 rubleli Daytona 911 neden secmiyorsunuz?

Kusura bakmayında bu kadar soru sordum. Ancak ne istediginizi tam olarak kendinizde bilmediginiz gibi, bizede anlatamamissiniz.

Sadece dağda tepede kullanmayacağım asfalt vs... yol sürüşleride yapacağım için yokuş çıkarken zorlanırsam gerekirse 11-51t takılabiliyorsa takarım diye düşünüyorum. Modifiye edeceğim için de iki bisiklet arasında kaldım. Ucuzunu alıp modifiyeye mi para harcasam veya pahalısını alıp gerekiyorsa onumu modifiye etsem iki bisijlet arasında ne gibi bir fark var onu tam anlayamadım.Bütçeye gelince bütçe sıkıntım yok ama hobi amaçlı kullanacağım için çok aşırı para harcamak istemiyorum.
1- Force ile Daytona arasında en ciddisi kadro farkı olmak üzere bir çok farlılk mevcut zira aynı katagorinin bisikletleri degil zaten. Birisi bir üst segment %50 daha pahalı üstelik. Butcenize gore tercih yapmiyorsaniz neye gore tercih yapiyorsunuz? Kriteriniz nedir?

2- Diyelim Daytona 930 aldiniz 22-36 disli oranları ciddi tirmanislarda bile isinizi gorecektir arka 51 ruble takmayi dusunmenin amacı nedir?(zaten direk 51 rubleyi takamazsiniz)

3- Arka 51 Ruble takacaksanız, 930 ile aynı fiyata arka 51 rubleli Daytona 911 neden secmiyorsunuz?

Kusura bakmayında bu kadar soru sordum. Ancak ne istediginizi tam olarak kendinizde bilmediginiz gibi, bizede anlatamamissiniz.

Sadece dağda tepede kullanmayacağım asfalt vs... yol sürüşleride yapacağım için yokuş çıkarken zorlanırsam gerekirse 11-51t takılabiliyorsa takarım diye düşünüyorum. Modifiye edeceğim için de iki bisiklet arasında kaldım. Ucuzunu alıp modifiyeye mi para harcasam veya pahalısını alıp gerekiyorsa onumu modifiye etsem iki bisijlet arasında ne gibi bir fark var onu tam anlayamadım.Bütçeye gelince bütçe sıkıntım yok ama hobi amaçlı kullanacağım için çok aşırı para harcamak istemiyorum.

Baştan daha iyi bileşenlere sahip bir bisiklet almak daha mantikli. Daytona 930 alın o zaman. Hem caddede hem dağ bayirda gezersiniz. 0.61vites oranı ilede, rahatça dağ bayır gezersiniz. 51 Rubleye gerek kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: Turusan
youtube yazın, gidon seçimi için omuz genişliği nasıl ölçülür diye. Sonrasında seçim yapabilirsin.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Peki ihtiyaç duyarsam ön dişlileri değişmeden arka rubleyi 11-51 yapabilirmiyim.
Baştan daha iyi bileşenlere sahip bir bisiklet almak daha mantikli. Daytona 930 alın o zaman. Hem caddede hem dağ bayirda gezersiniz. 0.61vites oranı ilede, rahatça dağ bayır gezersiniz. 51 Rubleye gerek kalmaz.

Omuz başınıza yakın acromion denen çıkıntılar bulunur. Onların arasını santimetre cinsinden ölçün. Size ölçünüzü verecektir
Gidon bogazi almalimiyim buna uygun hali hazirdaki gidon bogazimi kullanabilirmiyin

Aliexpresten aldıgım urunler geldi sele gercekten çok şık ve rahat gidon bandı farklı cesıtlerı var kendıme uygun olarak bunu aldım ve uyumunu cok begendım link atamıyorum resımlerini bıraktım

Dosyalar

• IMG_9310.png
    IMG_9310.png
    132,9 KB · Okunma: 15
  • IMG_9309.png
    IMG_9309.png
    119,6 KB · Okunma: 19
  • IMG_9308.jpeg
    IMG_9308.jpeg
    115,4 KB · Okunma: 24
  • IMG_9307.jpeg
    IMG_9307.jpeg
    110,7 KB · Okunma: 21
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Carraro neden S kadro üretim yapmıyor birkaç model hariç hepsi M bedenden başlıyor.

arkadaslar gürültülü bir ses istıyorum ama jant seti için butcem yok. Sadece hub degısebılırmıyım mumkun mu ?

Sorduğum sorıya cevap yazan forumdaşlara teşekkür ediyorum. Carraro daytona 930 malesef bana uyacak bisiklet yok denecek kadar az var ufak bedenler kalmış. Beden ölçüme göre bulduğum 2 bisiklet için piyasa fiyatının üstünde bir ücret istediler. Bende bunun üzerine carraro sportive 350 aldım. Bisiklet gelince biraz kullanıp yorum yaparım. Malum video sitesinde kullanan veya inceleyen yorumuna rastlayamadım. Memnun kalırım umarım.

Selamlar aramıza Daytona 911 ile katılıyorum.
Henüz kullanma fırsatım olmadı hala kutusunda duruyor.
Şuan gidon çantası, ön arka aydınlatma ve gpsli km saati siparişlerimi bekliyorum. Matara kafesi, lastik yaması ve yedek lastik ya da üzerlerindekileri yedek yapmak için lastik bakıyorum. Bisiklete uygun ve işlevi olacak çamurluklar, kadro koruma ekipmanı gibi tavsiyelerinize açığım. İyi forumlar.

Guncelleme amacli yaziyorum. Boyum 184 kilom 85-90 arasi ve 29” 48 kadro aldim. Boyuma uygun olan kadro olcusu budur.
Bunun disinda yokus kondisyonum malesef suan kotu ama capraz cikislar yapabiliyorum. Dik yokuslari 4 km hiz ile uzun olmayan cikislar yapabiliyorum. Duz, temiz asfaltta 30km sonrasi vites istiyor gibi. Yani hiz isteyen icin degil de vites karmasasiyla ve performansli surusler yapmak istemeyen ama kaliteli aktaricilari olsun isteyenlerin ilk tercihi olabilir diye dusunuyorum. Yazlik yerde ulasim, market ve spor amacli kullanacagim. Birde bisiklet doblo vari araçlara ön lastik takılı ve araç koltukları yatık zor sığıyor bilginize.

Merhaba arkadaşlar iyi günler 970 Force modelini kullanmaktayım Shimano Altus m2000 arka aktarıcıya sahip 9 lu dişlisi mevcut.Özellikle 6.ve 4. Viteslerde ön dişli kaçta olursa olsun dişliden bir alt veya bir üst dişliye atlama sorunumuz var.Diğer viteslerde herhangi bir problem yaşamamaktayım.Dişilinin görünümünde sorun yok zincir ve dişli bakımları düzenli yapılmıştır.Bu kronik bir sorun mu acaba yaşayan başka arkadaşlar var mı? yardımcı olur musunuz

Geri