Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Arkadaşlar. Sportive 225 almayı düşünüyorum. Tahmin edersiniz ki kadro boyu konusunu araştırıyorum. 51 cm kadrolu carraro 225 kullanan varsa bisikletin üst borusunun yerden yüksekliğinin kaç cm olduğunu yazabilir misiniz? Boyum 1,73 İçten bacak boyum 80 cm. Bacaklarım uzun biraz. Bulunduğum yerde satış bayii olmadığı için internetten alacağım ve vereceğiniz bilgilere çok ihtiyacım var.

Scudo
@ihancioglu

Merhabalar son bir kez daha şansımı deniyim dedim. Btwin original 520 ile sportive 327 yi f/P olarak kıyaslarsak hangisi üstün gelir? Ona göre kararımı verim önümüzdeki hafta alıcam bisikleti.

@mstf11 ben yeni carraro 227 aldım. boyumuz aynı senin bacak boyun benden uzun fakat sana tavsiyem 51 cm sana büyük daha küçügünü al 46 cm mesela ,kadronun boyunun kısa olmazı çok dezavantaj değil ancak büyük olursa işte o zaman sıkıntı seleylede ayarlama şansın olmaz. naçizane fikrim budur

• Beğen
Tepkiler: Scherwin
@Anonim
Merhaba, sizin mesajınızdan alıntıyla başladığı için hepsini sizin yazdıklarınız üzerine dile getirmişim gibi göründü sanırım. Öyle değil tabii, sizin yazdıklarınızla ilgili kısmı, 2016'da da 54 cm'lik kadroların üretiliyor oluşu; bunu eklemek istedim. Kadro boyuyla ilgili açıkçası ben bir daha yazmayı düşünmüyorum, sadece 'kesinlikle şundan başkası (boydan bahsediyor) sana olmaz', 'şunu alırsan canın kesin yanar' gibi ifadelerdeki (sizin ifadeleriniz değil, bu başlık altında pek çok sayfa boyunca yazılmış olanlar) iddialılık bende bir garipsemeye yol açıyor. Bunu dile getirmek istemiştim ve bunu da ilk ve son kez yapıyorum.

Konu başka şeyler olduğunda da benzer bir 'son söz'ü söyleyen kişi olma arzusu forumda sıkça gözüme çarpan bir şey. O da artık insanların kendi kişisel üsluplarıdır, diyecek bir şey bulamıyorum. Şu anda yazmakta olduğum cümleler çok formel görünebilir ama bu da yine burada kişiselliğimi gereğinden fazla öne çıkarmaktan kaçınmam nedeniyledir. Aynı özeni sizin adınızdan alıntıyla yazıya başlarken de göstermem gerekirdi, bu sebepten özür dilerim. Özel olarak size bir şey anlatmaya ya da sizi işaret etmeye çalışmıyordum.

@Cemil Dada Merhaba, gerçekten anlamadığım için sormuştum, detaylı açıklama için teşekkürler.
"Son Söz"ü söylemiş olma noktasında o kadar hemfikiriz ki anlatamam, zaman zaman ben bile yapıyor olabilirim, forumun içine çeken bir havası var, vakum gibi ve akıntıya kapılıp sürüklenebiliyor bazen insan, ancak imzamı atarım mesajınızda bu noktaya.
Özür dilenmesi gereken bir durum yoktu bence, sadece açıklama gerektiren bir durum ortaya çıkmıştı nezaketiniz için teşekkürler yine de, selamlar.

@brknknn teşekkür ederim. Bagaj tranz ın bagajı ama montede kadro yapısından dolayı biraz zor oldu. Çamurluk polisport colorado. Hafif ama montajı çok zor oldu hırdavatçılarla dost oldum uygun somun vide bulacam diye. (Dede bisikletine dönmedi diye düşünüyorum:) elcikler aim shimano çok memnunum kelebek gidon hevesinden bir süreliğine vazgeçirdi beni. Sulum kafesi decathlon suluk ise zigg yurtdışından almıştım.

• Beğen
Tepkiler: Scherwin
@Peacess Güle güle kullan şöyle inceledim de benim 2015 230 ile farklılıklar var 2016 da ayarlanabilir gidon boğazı var 2015 te yoktu birde kadronun başlangıcında hoş bir eğim var 2015te kadri ust borusunda dümdüz

@Peacess
Diğer çamurluklardan vazgeçmen isabetli olmuş. Bagaja kadro büyük gelmiş sanırım. Düzelmez gibi. Arka bagaj delikleri beni de çok uğraştırmıştı.

• Beğen
Tepkiler: Peacess
@istemiyaki
Hocam çocuk için koltuğu ne kadara mal ettin nerden aldın

@yahya09
Hocam aynısından bende de var. Ön fgidona sabitlemek için klipsi çıkardım normal ayakkabı bağlar gibi bağlıyorum. Son zamanlarda sağa sola eğilmedi.

@ihancioglu
(link)
Hocam 327 güzel bisiklet. Kullanım amacına bağlı. 327 daha sportif kullanım içindir. Vites saysı fazladır. Hız yapabilirsin vs. Şehir içi ulaşım için ekte linkini gönderdiğim alet fiyat performans açısından en iyisi olduğunu düşünüyorum. Çift süspansiyon var. Vites kolu çevirmeli olduğundan çok iyi değildir fakat ihtiyacı bence fazlası ile karşılar 327 nin yarı fiyatına hem de.

• Beğen
Tepkiler: yahya09
@Metawox öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Çift süspansiyonlu bisikletler hoşuma gitmiyor. O yüzden o seçeneğe bakmamıştım. Bugün bi bayide 2016 model sportive 227 ye baktım 1500tl ye kadar düştü fiyatta. Arada 500 tl gibi bir fark olacak. Bilemedim bende ne yapacağımı. Araştırdıkça kafam karışıyor.

@Musa_06-18 teşekkür ederim. Ebet sanırım dediğimiz gibi bagaj küçük değilde sanırım kadroya baglamtı demirleri kısa geldi kadronun eğik yapısından dolayı. Onların uzunu bulsam sorun çözülür sanırım.

@Emin ak ekçikler shimano aim barend çok memnunum. Tam oldu bende sadece vites kolu ve fren kolunun yerini biraz değiştirdim o kadar.

• Beğen
Tepkiler: Emin ak
Arkadaşlar iyi günler herkese, siteye bugun kayıt oldum.:)

Yakın zamanda carraro 230 sportive aldım biraz yol yaptım sayılır bisikletten oldukça memnunum.
Şimdi yaz başlamasıyla uzun kıyı turu yapmayı düşünüyorum bunun için teker üstüne bagaj çantaları alıcam fakat daha önce hiç kullanmadım, bisikletten bisiklete fark ediyor mu yoksa hepsi birbirine uygun mu carraro sportive uygun bagaj kullanıp memnun oldugunuz varsa yazabilirsiniz.
Son olarak da sadece arka tarafa yüklenmek denge problemi yaratırmı. ( 15 20 kg kadar )

@TolgahanBozkrt Fıstık gibi bisiklet neden hevesiniz kaçsın, sürdükçe daha da süresiniz gelecek bence. Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler :harika:

225 ile 70km/s hiza cikmisim. Ama inanasim gelmedi fazla. Dogrumudur acaba???

Geri