Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@BF Okuru Biraz rampa bizim Beykoz yordu haliyle,ama kondisyon yok 2 haftaya baldirlar şişer umarim iste o zaman daha keyifli olucagina inaniyorum.
@chnk rampa aşağı ise inanirim :)

Scudo
merhabalar bisiklet seçiminde kararsız kaldım şehir içi ve kısa 20-30 km mesafede gezilerde kullanacağım
CARRARO SPORTIVE 327
CARRARO SPORTIVE 224
Bu iki model arasında kaldım biri maşadan kilitli bir model ama karar veremedim düz maşa şehir içinde nasıl olur bilmiyorum ufak tefek çukurlarda sıkıntı yaşarmıyım yada kaldırım inip çıkarken karar vermemde yardımcı olursanız çok sevinirim yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

@rakasum ben cs 327 kullanıyorum. Şehir için gayet akıcı, kaldırım ve çukurlara çok dikkat ediyorum. Bir sıkıntı yasamadim bugüne kadar...

@rakasum Merhaba, 227 ile kaldırımlardan indim amortisör ön tarafın sarsıntsını hafifletsede darbeyi hissediyorsun.Sonucda MTB degil bunlar dikkatli ve yavaş indigin mühdetçe sarsıntıdan baska bir sorunun olmaz.(Kendi fikrim)

Eeeey Carraro Sportive kullanıcıları,
Şey soracaktım hiç pedal değiştiren var mı? :D Bence üstündeki pedallar vasat gibi ne düşünüyorsunuz

@TolgahanBozkrt
Hocam aman dikkat 2 aylik cs 230umun kaldirimlar ve sert inislerden dolayi janti yamuldu. Kucukde olsa kaldirimlara dikkat etmekte fayda var.

• Beğen
Tepkiler: TolgahanBozkrt
@gunes1001

Ben pedal değiştirdim.Hoş bisikleti neredeyse komple değiştirdim. Orijinal pedalları hem rahatsız hem de hemen ses yapmaya başlamıştı.

Pedallaro Shimano PD-T420 ile değiştirdim. Çok rahatladım.

Benim sportive 230 un resimleri de aşağıda.

Ön maşayı da dün sabit maşayla değiştirdim. Aynakol, ruble ve vites grubunu da komple değiştirdim.

Dosyalar

• IMG_20160616_081135.jpg
    IMG_20160616_081135.jpg
    155,8 KB · Okunma: 92
  • IMG_20160616_081148.jpg
    IMG_20160616_081148.jpg
    133,9 KB · Okunma: 85
  • IMG_20160616_081204.jpg
    IMG_20160616_081204.jpg
    146 KB · Okunma: 86
İlgilenip yorum yazan arkadaşlar çok sağolun ne istedigim netleşmeye başladı gibı 327 düşünüyorum kaldırımlarda falan dikkatli olacaz artık .

@Diabelica bisikletiniz güzel olmuş. maşa değiştikten sonra bisiklet hafilemiştir. Pedalların ne gibi bir artısı var? Bir de vitesi sistemini neden değiştirme ihtiyacj duydunuz?

@Peacess

Pedalların yüzeyi geniş. Bir tarafı kilitlenebilir ayakkabılara göre bir tarafı düz. Yani iki rüelüde rahat kullanılabilir diye böyle aldım.

Vites grubunu elimde maddi bir imkan oluştu. Tümünü XT versiyonları ile değiştirdim. Çıkanları da eski bir bisikletim var ona takacağım. Eski bisiklet için orta karar bir şeyler alacaktım , bende dedim bari bunu geliştirelim. Yoksa 230 'un standart ekipmanı (pedal hariç) gayet kaliteli.

@berkangor

Topeak Super Tourist DX Tubular kullanıyorum bağlantı konusunda disk olan tarafa küçük bir somun kullanmak zorunda kaldım sadece.

• Beğen
Tepkiler: Peacess
yol haritalarını güzergahlarını hangi siteden yapıyorsunuz acaba? saygılarımla...

Selam arkadaşlar. 49 cm kadrolu carraro 224, 225, 227 sahipleri, mümkünse bisikletin üst borusunun ortasından yerden yüksekliğini ölçebilir misiniz? Ramazan mübarek günde dua ederim kendisine... Teşekkürler...

Renkli bmx pedalları bizim cs'lere takılabiliyor mu? Eğer takılırsa çok güzel olacağını düşünüyorum :D

@Musa_06-18 2016 cs 230 da mı kullanıyorsunuz bu bagajı yoksa 2015 mi? Bunu sorma sebebim kadro yapısından dolayı. Bendeki bagaj one eğik durdu o yüzden sordum.

@Musa_06-18 cok güzel olmuş. Camurluklarınız da güzel olmuş. Markasını paylasır mısın?

Back