Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Mudmax Extra Dry 3 Bisiklet Çamurluk Seti SKS - BİSİKLET_Bisiklet Aksesuarları... - (link)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Scudo
Arkadaslar tek mesaj halinde atamadim cepten kusura bakmayin lütfen 2 ürünü 225 e düşünüyorum uyar degil mi ?

Ek olarak arkada sele cantasi var arka camurluk ona mani olurmu sizce

Beyler bayanlar bir sorum olacak. Ben özellikle yokış aşağı inişlerde 224bisikletimle ön frebi sıktığımda bi abs hissi oluyor tıkır tıkır sekiyor sanki bişeyler. İlk serviste gidonda bişeyler sıkmışlardı ama sonrasında yine çıktı bu sorun ve ben çözemiyorum. Aynısı başına geliptr çözümü bilen varsa yardım istiyorum.

Sarper bey ilk aldigimda bende de oldu servise gittim duzeltiler ama ne yaptılar bilemiyorum bu arada disklerin temizlenmesi gerekirmi

Arkadaslar vermis olduğum urunler 225 e oluyor benim ek sorum ise sele altina takılan port bagajlar var onlar hakkinda yorum alabilirmiyim

teşekkürler şamil bey bende de düzeltildi ama sonra yine başladı bidaha göstersem iyi olucak.

Kimse bakmıyor buraya galiba :( 2 3 ay önce çok faal idi bizim topic

Arkadaşlar merhabalar,Carraro Sportive 224 alarak aranıza katılmayı ümit ediyorum ama aradığım yerlerde bulamadım ve dün de talihsiz bi olay yaşadım.bisikletcim.com'da 51 cm kadro boyu görünce bi heyecanla siparişi verdim ama onlarında elinde yokmuş ve sipariş iptali oldu hafta sonuna kadar paranız karta yatar dendi.Neyse bu kısım fazla önemli değil ama bu bisikleti alabileceğim güvenilir bi internet sitesi var mı acaba?Ve kadro boyu 51 cm olursa çok iyi olur çünkü boyum 190'a yakın.
İlginize teşekkürler.

@Sefa Bal
hocam n 11 de ve gg da vardi 2 hafta once

suan bilmiyorm ama hepsiburdada vardi cek puan da var birde oraya bakabilirsin

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaslar b twin count 8 kablosuz sayaç aldim sorması ayıp lastik değerini kaç giriyoruz :) 700.25 dedi bir arkadaş emin olamadim zaten bur türlü okutamadim

@Samil Altundal
hocam bende aynisi var count 8 aldim

onceki 1 2 sayfada hangi degeri gitlrdgmi yazmistim simdi hatrlamiyorumda

o degiri girersen bire bir sonuc veeiyo araba ule test ettim onayladim :)

Buldum sizde 700.25 yazmışsınız ama okutamadim bir türlü yardim edermisiniz

@Samil Altundal
okutamdm derken anladm

hocam orda 5 secenek vardi sanrm cihazda 700 25 yazdi isem tam sonuc veriyo

Sayaç dönmüyor ilerlemiyor yani giderken

@Samil Altundal
anldm siz monte etmkdn bahsedynz [emoji1]

hocm kesnlikle miknatis degecek kadar yakin olck yoksa gormyor ilermyor yani sayac

Pardon evet mıknatıs dışa bakıyor diğer aparat üstünde düğme var o kısım dışarıya bakıyor ve çok yakın ama olmuyor birde soktum elimle dondurdum etrafında yine okumadi çıkamadım işin içinden

@Samil Altundal
hocam bende basta yapamamsstm ama count 8 monte diye youtube videolar var
birtane izlesen kaparsin olayi... miknatisda o alede birbirine paralel olcak degeck kadar yakin tabi

olmadi yarin resm atarim ben benimkimin

Hemen bakıyorum youtube yarin birgün sehir dışına gideceğim o yüzden acele ediyorum sagolsun bugün iki bisikletciye gittim onlardan almadigim icin monte etmediler şaşırdım dogrusu

Geri