Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

@Desert Fox sanırım evet dh den de size yazmışım. Cevaplarınız için çok teşekkürler. Bisiklet için bütçem 1000 lira civarı ama çok beğendiğim çok tavsiye edilen bir model olursa içime sinerse 1300 1400 e kadar cikarim. İlk amacım sıfır almak. Temiz bir tane denk gelirse ikinci el de olabilir.

Scudo
.DSC03893.jpg

Arkadaşlar yeni bisiklet aldığım için sportive 227 bisikletimi satıyorum. İlgilenen arkadaşlar var ise mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Cemil Dada
@halbay bisiklet secimini yaptiniz mi? merak ettim

Bi turda gördüm sanki veya belki de yanlış hatırlıyorum da olabilir neyse ben de öğretmenim ...

@historiyst turda görmüş olamazsınız daha bisiklet almadım. . Arada sırada trekking yapıyorum belki orada görmüş olabilirsiniz.

@Desert Fox henuz yapamadım. Cumartesi İzmir sundu bisiklete gittim. Orada kafam daha çok karıştı. Carraro 225, salcano citysport 10, mosso 1721, bianchi 727 derken kafamı sallaya sallaya çıktım. Ne alacağım bende bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar dün itibari ile carraro sportive 221 bisikletimi yeni sahibine teslim ettim... sizde veya etrafınızda var ise carraro big 929 mtb almak istiyorum bilginize

Selamlar uzun süredir araştırmadayım bu sezon almak istediğim bisiklet yorumlardan takip ettiğim kadarı ile

Mosso 1724 ve Carraro 225

Aralarında 422tl rakam var bu farka 225 değermi ? Axess kartla alırsam 100tlde chip para veriyor 525tl fark olur aralarında. Yoksa mosso mu tavsiye edersiniz ? Bunların ağırlıkları üzerindeki vites ekipmanları vs vs karşılaştırırsak nasıl durumları. Yani carraro 225 gerçekten aradaki 525tl farka değermi.

Nette bulabildğim en uygun fiyatlar :

(link)

(link)

Yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler. Bütçem çok iyi deil kredi kartına taksitle alacağım bilginize.

Merhaba arkadaşlar Carraro Sportive 227 ve Salcano City Wings 30 hd modelleri arasında kaldım bütçem ikisine de yetiyor tavsiyeniz ne olurdu?

D1199EE5-5ABE-4BC7-8132-369B2223A758.jpeg

Carraro Sportive 221 den sonra yeni bisikletim Carraro Big 929 a geçiş yaptım bisikleti bilen biliyor zaten şahsi olarak ilk izlenimlerim sele çok sert ve rahatsız edici haricinde şimdilik bir sıkıntı göremedim.Siz değerli forum arkadaşlarımdan bu bisiklete neler yapılabilir, ayrıca sele için önerilerinizi öğrenmek isterim.

iyi akşamlar arkadaşlar 2. el carraro 224 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ? Kadro boyunu ne seçmeliyim ? boyum 174 kilom 81 . Birde bu fiyat aralığında şunu al daha iyi diyebileceğiniz bir model varmıdır ? amacım şehir içi kullanım arada haftasonları gezinti ve turlara katılmak. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

@sylmz önemli olan bacak iç boyu ölçüsü. Ama tahminen 51 ya da 48 kadro size uygun olacaktır.

@Sinan Koç
en iyisi deneyip almak sanırım

@sylmz bence de oyle. Ayrıca 224 oldukça akıcı bir bisiklet bence. 3 yıldır kullanıyorum memnunum. Ama şehiriçi kullanım vs için amortisörsüz modellere yönelebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sylmz
İyi akşamlar bir kaç sayfa okudum ama malum 399 sayfa yazı var :)

sportive 227 almayı düşünüyorum 1850 tl gibi makul fiyat buldum bi satıcıda.

Bana biraz ağır gibi geldi 227 kullananlar yorum yapabilirlermi acaba ? kadro ve renk olarak çok hoşuma gitti ama ağırlık kafamı kurcaladı

E50A009C-3690-4C4B-8653-D06DCDB7D78B.jpeg Bende artık bi sportvive 225 kullanıcısıyım (tırtılım)
Triban 500 kelebek oldu
Buda yeni tırtılım

• Beğen
Tepkiler: sylmz ve kulebey
merhabalar. 1300 tl ye carraro sportive 327 michelin lastikli olan bisiklet var. mağazan alacağım yani sıfır olacak. Sizce fiyat uygun mu?

Geri