Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Carraro Sportive Serisi Kullanıcıları Kulübü

Düz maşaya yanaşamama sebeplerinde bu da var kesinlikle, ufak tefek de olsa kaldırıma toprağa gir çık vs olmasını istiyor olacaktır diye de tahmin ediyorum. Konuşmalar neticesinde bakmış olduğum bisikletin 2018 yılına ait xlc siz eski tip fren vites kollu ve cst lastikli olmasından ötürü 2020 üretimlerden 224 225 arasında tercih yapacağım gibi geliyor. 2020 225 lerde mat beyaz gövde üzerine koyu yeşil gidon kahverengi sele elcik takımlı değişik bir kombinasyon var.
carraro sportive 321 (2015) sahibiyim.Birçok parçasını 3 yıllık süre içinde yükselttim.Sabit maşa korkulacak bir şey değil.Ben de toprak yollarda,kaldırımlarda sürme durumunda kalıyorum ve sıkıntı olmuyor ki İyi bir dış lastik (hamuru önemli),kaliteli elcik,elciklerin doğru konumlandırılması ve jelli eldivenlerle sıkıntı çekmiyorum.
20200315_132138_HDR.jpg

Scudo
Nelerini yükselttiniz mesela 0 alındığındaki maliyetlerin üzerinde olacağını tahmin ediyorum 321-324 geçişi gibi bir geçişin mesela yanılıyor muyum

Nelerini yükselttiniz mesela 0 alındığındaki maliyetlerin üzerinde olacağını tahmin ediyorum 321-324 geçişi gibi bir geçişin mesela yanılıyor muyum
bisikleti 700 e almıştım
fren,vites,lastik maliyeti 1200 tl tuttu
ancak sonradan yükselttiğim fren-vites sistemini ancak 330 da bulabilirsiniz ki onun da fiyatı almış başını gitmiş
330 a kadar olan serilerin arasında hemen hemen hiç fark yok çoğu kompenent giriş seviyesi

Adım adım ilerleyeceğiz o konuda sanırım :) yardımlarınız için teşekkürler "bisiklet" denince göze 3xx ler daha yatkın ama 224 225 arasında karar vereceğim sanırım yine de
3xx lü bir şey alırsam kafa basık 106 almışım gibi hissediyorum :) :) :)

@Wasabie merhabalar bende carraro sportive 323 vardı geçen gün sattım boyum 1.85 ti 49 kadro boyuydu gayet iyidi

3xx serisinde 48/49, M kadro olarak geçiyor, 170-180 cm boy için uygun olmalı. 1.85 için 51/53 kadronun size uygun olmasi gerek?

• Beğen
Tepkiler: Kızagan
Merhabalar . Arkadaşlar Carraro 220 (2017 ) 800 tl ye 2. el buldum . 225 modeli de 1500 TL . (2018 model) . İkisinin arasında çok fark var mı frenler dışında? Kullanan veya bilenlerden yardım bekliyorum . Ben de günde 10-15 km max kullanacağım . Yazın Marmaris'de şehiriçi. Birde 227 modeli(1900tl) . Çok fark var sürüş güvenlik rahatlık derseniz 227 alayım ama 220 çok mu alt segment . çoğu parçaları aynı değil mi? Şimdiden çok teşekkür ederim . (Boyumda 1.84 28 jant 51 kadro boyu düşünüyorum)

Daha detaylı bilen arkadaşların cevabını bende bekliyorum ama bildiğim kadarıyla 225 3x8 vites maşa kilitleme fonksiyonlu (220 de var mı emin değilim?) Arka aktarıcı Altus, göbekler ve gidon da farklı olması lazım. Yıl itibarı ile bazı farklar daha olabilir ama temel olarak bu farklar mevcut olmalı

Cevabınız için teşekkürler . Sürüşü konforu hoşuma gitti ve uygun fiyata Carraro 220 aldım . Çok kullanmayacağım zaten haftada 3-4 kez 10-15 km .

Arkadaşlar merhaba; Salcano city sport 50, Salcano city sport 30v, Bianchi touring 727 deneyimlerimden sonra, bugün nihayet hep aklımda kalmış bir model olan Carraro sportive 227 modeliyle aranıza katıldım. Daha ilk günden bisikletimi çok sevdiğimi net bir şekilde söyleyebilirim. 2020 mat siyah-mavi rengini aldım yakında resimde ekleyeceğim. Hepinize sevgiler:)

Son düzenleme:
slm arkadaşlar sportive 225 kullanıcısıyım bisikletine boynuz elcik taktıran varmı. varsa önereneceğiz bir marka var mı

slm arkadaşlar sportive 225 kullanıcısıyım bisikletine boynuz elcik taktıran varmı. varsa önereneceğiz bir marka var mı
Velo aldım ben güzel 224 model

İşte yeni oyuncağım carraro 227:) sürmesi müthiş keyifli olan yeni bisikletim

Dosyalar

• 20200327_181841.jpg
    20200327_181841.jpg
    2,5 MB · Okunma: 117
  • Beğen
Tepkiler: AyPars2626
@contador10 hayırlı olsun güzel günlerde turlayın 😊 Hemen üzerini doldurmuşsunuz 😂

@tony0694 valla bisikleti aldıktan sonra çok severim aksesuar alışverişini:)

• Beğen
@contador10 kilidi nereden aldınız link var mı veya marka model

@tony0694 Aldığım yer hediye etti, zhongli golden yazıyor üstünde

• Beğen
Geri