Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Cycplus M1

Saatinizde ant+ bağlantınız varsa M1'in C2 ayarından saatinizi cihaza tanitmayi deneyin. Olursa bu şekilde olur.

Sonucu bizle de paylaşırsınız.

Malesef "spor ekipmanı sapta" özelliği olmasına rağmen tanıtmayı denememe rağmen cihaz saati görmedi.
strava'yı saatten çalıştırıp kayıt yaptığımda en azından antrenman bitiminde verilerimi incelemek istiyorum ama galiba paralı versiyonunu kullanmıyorsak bu konu da olumsuz olacak gibi görünüyor.
strava ile ilgili bilgisi olan varsa benim bilmediğim bir durum için bilgilendirsin lütfen.
Saatin gösterdiği nabızı ne yazık ki göremezsiniz. Nabız verilerini de sürüşe ekleme şansınız yok ne yazık ki . Apple Watch da bisiklet sürüşü açıp ancak o şekilde görürsünüz. Km saatleri kol saatlerine nabız bandı muamelesi yapmıyor saat veriyi kendi içinde aktarmakla mükellef. Nabız bantları ise veriyi dışarı vermekle mükellef çalışma mantıkları farklı.

Tam olarak sizin söylediğiniz gibi galiba ama çok saçma değilmi kolumda nabız ölçebilen kendi antrenman modunda bütün bilgileri anlık gösterebilen bir cihaz var ve bu bilgileri bir araya getiremiyoruz.

Scudo
Selamlar,

Cycplus M1 ve C3 sensorlerimiz için yeni bir güncelleme geldi.

Markaya güncellemenin içeriğini sorduğumda:

1) C3 sensörlerin M1 ile ant+ bağlantılarının daha hızlı olduğu,

2) C3 sensorlerden alınan verinin daha stabil olduğunu,

3) M1'in uydular aracılığı ile konumunun daha çabuk bulunduğu bilgisini aldım.

Guncelleme ile C3 sensörler 1.1.0; M1 ise 1.22 versiyonuna kavuşmuş oldu.

Ayrıca marka yakında M1 için 1.23 guncellemesinin de yayinlacagini bildirdi.

Guncelleme için "Cycplus App" uygulamasını yüklemek ve M1 ile C3'ü açmak gerekiyor.

Sonrasında ise uygulama içerisinde guncelleme yapmak istediginiz cihaza dokunup yukseltmelerinizi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ürün 29 gün sonunda bugün elime ulaştı . 43 TL gümrük bedeli direk getiren arkadaşa ödeyerek teslim aldım. Ayarlarını yaptım akşam ilk denemeyi yapacağım. Ürünü açtıgımda içerisinde 1 adet kayıt vardı. Malezya taraflarında galiba denemek amaçlı bir kayıt almışlar. 112 max. hız flan yazıyordu. Cihazı zorda olsa kitapçığına bakarak resetledim. Benim şansıma zaten böyle garip şeyler denk gelir hep . :)

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Coospo BC200, Meilan M1 ve Cycplus M1 arasında kaldım, Coospo BC200 sürüş ekranını düzenleyebilme ve 3 bisiklete kadar seçebilme özelliği ile öne çıkıyor, +100 TL fiyat farkı var, ekran netliği Cycplus M1 video incelemelerinde daha iyi gibi duruyor, iki ekranı karşılaştırma şansı olan olduysa yorum yaparsa sevinirim.
Birde Meilan M1 var oda sürüş ekranını düzenleyebilme ve sağa sola yönlendirme şeklinde basit navigasyon özelliği ile ön plana çıkıyor +400 TL'ye yakın fiyat farkı var, sizce değer mi ?

Coospo BC200, Meilan M1 ve Cycplus M1 arasında kaldım, Coospo BC200 sürüş ekranını düzenleyebilme ve 3 bisiklete kadar seçebilme özelliği ile öne çıkıyor, +100 TL fiyat farkı var, ekran netliği Cycplus M1 video incelemelerinde daha iyi gibi duruyor, iki ekranı karşılaştırma şansı olan olduysa yorum yaparsa sevinirim.
Birde Meilan M1 var oda sürüş ekranını düzenleyebilme ve sağa sola yönlendirme şeklinde basit navigasyon özelliği ile ön plana çıkıyor +400 TL'ye yakın fiyat farkı var, sizce değer mi ?
Bence m1 güzel cihaz, 1dk da buluyor bağlanıyor uydulara ve şuan benim 457 tl ye aldığım paket 386 tl olmuş tavsiye ederim aynı paket coospo bc200 de 538 tl, cyplus m1 her şeyi ile güzel alet.

• Beğen
  • Üzgün
Tepkiler: BaiT ve gandalut

GPS hiç bekletmeden bağlanıyor, max 1 dakika içinde.

Şarjı çok uzun gidiyor 30 saat denedim hâlâ şarjı bitmedi ama ne olur ne olmaz diye sarj ettim.

Ekran büyük, arka aydinlatma ve okunurluk çok iyi.

Speed, powermetre, kadans, HR(nabız) gibi verilerin tümüne sahipsiniz tabii harici sensörler ile.

Yeni güncellemeler geldi yukarda paylaştım, güncellemeler ile de cihaz daha stabil hale getiriliyor.

Tek dezavantajı ekranin özelleştirilemiyor oluşu, göremediğiniz verileri alttaki tuşa tiklayarak gorebiliyorsunuz.

merhaba saat bugun elime ulaştı deneme şansı daha olmadı saati otomatik kendisimi ayarlıyor

merhaba saat bugun elime ulaştı deneme şansı daha olmadı saati otomatik kendisimi ayarlıyor
Saat dilimini seçince saat otomatik olarak ayarlanıyor. Sizi ilk sayfaya alalım.

Bence m1 güzel cihaz, 1dk da buluyor bağlanıyor uydulara ve şuan benim 457 tl ye aldığım paket 386 tl olmuş tavsiye ederim aynı paket coospo bc200 de 538 tl, cyplus m1 her şeyi ile güzel alet.
Ürünün linki var mıdır şu anda baktığımda 1000 liraya kadar fiyat çıkıyor.

Merhaba arkadaşlar ben de bu cihazdan almıştım kurdum hersey sorunsuz calısıyordu 15 gündür fakat su anda saat 9 u gösteriyor ve değişmiyor sürüs dosyasını ise 1999 yılı aralık ayı olarak kayıt ediyor tarihi.Ne yapmam lazım biraz arastırdım fakat bulamadım.

Merhaba arkadaşlar ben de bu cihazdan almıştım kurdum hersey sorunsuz calısıyordu 15 gündür fakat su anda saat 9 u gösteriyor ve değişmiyor sürüs dosyasını ise 1999 yılı aralık ayı olarak kayıt ediyor tarihi.Ne yapmam lazım biraz arastırdım fakat bulamadım.
Fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyip tekrar kurulum yaptınız mi?

evet yaptım düzelmedi

evet yaptım düzelmedi
Mail at istersen 24 saat içinde dönüş yapıyorlar

Contact us if any questions:

After-sale service: steven@cycplus.com

Phone Number: +8618848234570

Chengdu Chendian Intelligent Technology Co., Ltd.

NO.88, Tianchen Road, Pidu District,Chengdu,Sichuan,China 611730

Business Hours:
Monday to Friday 9:00am to 6:00pm HKT

***Feel free to email us anytime and we will get back to you within 24 - 48 hours.

Selam arkadaşlar M1 mi igpsport 10s i mi önerirsiniz.Tahminimce ikisi de aynı klasmanda .elimde magena sesorlerim de var..

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici
Selam arkadaşlar M1 mi igpsport 10s i mi önerirsiniz.Tahminimce ikisi de aynı klasmanda .elimde magena sesorlerim de var..

İkisi de güzel kullananlar memnun ama benim kişisel tavsiyem Coospo bc200. Çok araştırdım yakında sipariş vereceğim.

Benim cihazım hala 31-12-1999 ta takılı kaldı saatide saat 9 da kaldı hiç ilerlemiyor sensörlerde vesaire hicbir problem yok sadece tarih ve saat ile problem yasıyorum mail attım fakat dönüste alamadım ne yapacagım hiç bilmiyorum.

Benim cihazım hala 31-12-1999 ta takılı kaldı saatide saat 9 da kaldı hiç ilerlemiyor sensörlerde vesaire hicbir problem yok sadece tarih ve saat ile problem yasıyorum mail attım fakat dönüste alamadım ne yapacagım hiç bilmiyorum.
Mutlaka dönerler, defalarca yazdım ve her defasında dönüt aldım. Instagram hesabından yazın isterseniz. Ordan da yardımcı oluyorlar.

merhaba benim saatimde kendi evimin çevresinde gpse bağlanmıyor sadece sahil taraflarında bağlanmıyor cihaz daha 1 aylık aldığımdan beri bu sorun var

Geri