Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Carraro force 330 nasıl.epeydir soruyorum cevap veren yok.p.tesi 3 arkadas almaya gidecek.fiyat olarak 1.000 lira dediler pazarlık yaptık ve 3 kisi alıyoruz diye.lutfen bi el atın,yardım edin

Scudo
@Koyumavi123 2016 model, hidrolik fren. Diğer yazdıklarıma göre daha üstün tabi. Gözünüze hoş gelirse alınabilir.

@Kadirhan aynen.2015 modelinde maşadan kilit yok 16 modellerde var.tourney vites kullanılmış ama araştırmalarıma göre yeni sistem.satıcı orda bide bianchi tdl 1300 gösterdi.onu da 1.000 e bırakacakmis.daha iyi bunun vitesleri filan dedi de ben bianchi ye isinamıyorum nedense.zahmet olmazsa bu konudaki goruslerinizi de dile getirir misiniz?

Accell satıcısı anladığım kadarıyla. Giden herkese bir Bianchi satmaya çalışıyorlar. Bizim buradaki satıcı ben ısrarla Bianchi istemiyorum deyince firmayı arayıp "Bianchi'ye ne yaptınız, kimse almak istemiyor" dedi. Böylece fikirlerim netleşti aslında. Ben yine önyargımla Carraro diyorum (tabi 1000 liradan veriyorsa. Piyasa fiyatı 1270 sanırım.)

Accell yanılmıyorsam.belki bianchi cidden iyidir ancak içime işlenmis bir soz var cocuklugumdan bu tarafa "bianchi al gitsin,kaç vites 18 mi 21 mi?" Ve yine ilk bisikletim salcano idi.mahalle arasında surduklerimizden.cocukluk şeyi.hep sorun çıkardı.çocukluguma dair bisiklet anılarım hep kotudur salcano yüzünden.bundandır ki salcano ve bianchi ye isinamıyorum.kotu demiyorum ama butunlesemiyorum bisikletle.bisikletle butunlesmek ne diye gülen arkadaslarım var,ama hakkatten oyle.sevmeyince içime sinmeyince olmuyor.çok arastirdik.artık yuzum kalmadı bisikletçiye gitmeye.en son force 330 da karar kıldık.inşallah hata yapmıyoruzdur.

@Koyumavi123 Bence 1000 lira civarı alınabilecek tek bisiklet. Hayırlı olsun

@Kadirhan eksik olmayasın kardeş.p.tesi iş çıkışı eve gelip takımları çıkarıp sorları giyip bisikletçiye gideceğiz.kursunlar bisikletleri ordan eve bi pedallıyalım bakalım tat vetecekmi.hiç sürmedim daha ama ne kadar kotu olabilir.en son mahalle arasında surdugumuz bisikletleri kullanmıstım.guzel gelir herhalde.bi aksilik olmazsa p.tesi izlenimlerimi paylaşırım.dileyen olursa kurulum asamasından eve soktugum ana kadar fotograflayacam.onları da gösteririm.kurulumu bile çekecem ki satarsam şayet kanıt olsun.gozum gibi bakacam.bide iş yerinin orda bisikletçi.evle arasında asagi yukarı 10 km var.umarım ordan eve kadar getirebilirim sürerek.yıllardır surmuyorum.

Eğer 2. El düşünürsen ben 2. El ghost se 1175 buldum 800 tlye bi bakmanı öneririm

Arkadaşlar bende yakın zamanda bisiklet alacağım fakat 3 tane arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir?
Salcano NG650 V 27.5
MOSSO WİLDFIRE V 27.5
CARRARO FORCE 310 26

@nilcafe66

Bütçeniz ne kadar ?

(boy kaç cm ? kadro boyu seçimi için bu önemlidir, ayrıca sadece kadro görünüşüne göre bisiklet seçmek yanlış olur.)

Hayırlı akşamlar forum da ve bisiklet kullanma işinde yeni sayılırım pek bi Bilgim yok açıkçası yazıyı da nereye yazacağımı biledim ama umarım ki doğru yerdir. Engin tecrübelerinizden yararlanmak istedim mtb türü bir bisiklet almak istiyorum neden derseniz hali hazırda zaten bir şehir bisikletim var birde mtb bisikletim olsun dağ bayır çamur gezeyim istiyorum. Forumda birçok yazı okudum ama kafam karıştı tabiki birçok soruya da cevap buldum boyum 1.73 57 kiloyum boyuma göre 16 ya da 17" olması gerektiği gibi ancak diğer bisikleti satmak istemediğim için kısıtlı bi bütçem var maksimum 500 550 tl lik bir bisiklet arıyorum ancak bu fiyatlara sıfır bisiklet almak zor ikinci el bisikletlere baktım biraz kron xjc 1000 , xc 150, xc250 modelleri 380tl gibi rakamlarla başlayıp 800tl ye kadar var ama okadar yükseğe çıkamam maksimum 550 tl ayrıca xc nin zaten sıfır fiyatı 850 tl. Bunların haricinde birde salcano ng 650 ve 750 ü bulabildim uygun fiyatlı sizce bu modellerin hangisini almalıyım daha önce ikinci el bisiklet almadım alırken nelere dikkat etmeliyim fiyat olarak çok yukarı çıkmakta istemiyorum bu işin birde kargo fiyatı falan olacak haliyle alacağım bisikletin iyi kötü masrafı olacak farklı ekipmanlar edinmem gerekecek bunlardan dolayı bütçe mecburen küçük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bence Ghost se 2000 modeline bir bak araştır.

Alacağınız ikinci el bisiklette sorun yoksa onu almak mantıklı geliyor. Fakat sıfır her zaman daha iyidir.

Hocam selam, boy: 1.67 dün izmirde bi abimizle baya sohbet ettim, 46 kadro small (Gaint da) denedim. Jant 26 dıydı.
Bana uygun olanın da bu olduğunu söyledi, 26 Jant mtb small beden ne önerirsiniz? V fren, 24 vites, amortisörlü ayarlabilir) 1000-1500 TL arası bir MTB ?

Arkadaşlar merhaba yarın kısmetse Decathlondan ya RR500 yada RR520 alacağım. Hangisini tavsiye edersiniz? Parçaları hakkından pek bir bilgim yok malesef.

Güncel?

Güncel

Merhaba arkadaşlar, benzer konular olmasına rağmen yeni başlık açmamın sebebi bütçe olarak geniş bir aralık düşündüğüm için farklı görüşlere göre hareket edeceğim.

Öncelikle bisikleti şimdilik 500 metre mesafede asfalt yolda işe gitmek için kullanıcam. Ama küçük küçük spor amaçlı da kullanmayı düşünüyorum bu anlarda da toprak Vs yolda da kullanacağım için Mtb almayı düşünüyorum. Bu şekilde tahmini 4 5 saatlik turlarda sorun çıkarmayacak bir bisiklet arıyorum. tabıkı profesyonel bir şey aramıyorum ama belirttiğim bütçe aralığında, şu kadar fazla verirsin şu model yerine ama şu özelliğinden dolayı değer, derseniz daha kolay tercih yapabilirim.

Son olarak piyasanın şu anki durumuna göre ikinci el önerileri de yapabilirsiniz. Öneri ve fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

Artan döviz kuru fiyatları nedeniyle şu an için bisikletler "gereksiz" derecede pahalı . Bu nedenle 2.ellere bir bakmanız yararınıza olur

Sedona 420 öneririm.

Carraro force 330'a da bakabilirsiniz.

Geri