Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Salcanonun kötülenmesinin sebebi, servisinin 0 olması. 1.5 ay parça beklettikleri oluyor. Bisikletçilerle de alakalı bu durum. Hidrolik yağı doldurmayı bilmeyen bisikletçiye götürürsen sıkıntı oluyor. Adam söküp gönderiyor. Bekle ki salcano yenisini göndersin.

Scudo
1.98 boyum var, o zaman ki bütçem dolasıyla v fren 29" bianchi aldım tam modeli Bianchi rcx229. Bisikletimin her şeyinden memnunum 29" 2.25 lastik var orjinal üzerinde gelen şuana kadar hiç bir teknik arız ile karşılamadım üzerinde disk fren yerleri de mevcut ben aldıktan 1 ay sonra disk frenli modeli de çıktı. V fren olmasının tek sevmediğim tarafı orman yollarında dağdan aşağıya pek hızlı salamıyorum :) Ama gayet güzel boyuma da uygun bir bisiklet genelde çıktığımızda 30km yol gidiyorsak 8-9u asfalt oluyor ve yorulmuyorum. Tabi bütçen varsa daha iyi modellere bakmanda fayda var geçen ay bir arkadaşım ghost kato 3 aldı 27.5" gerçekten harika bir bisiklet.

@murat_ist
2 sene olmus hala alamamisin be abisi :) 2018 yilindada guncellemen ruhumda derin yaralar acabilir uzme bizi :)

Merida = Taiwan (Alman mühendisliği yazısı kelime oyunu insanların aklında alman malı iyidir gibi izlenim bıraksın diye ama almanyada tasarım ofisi vardır o ayrı sonuçta mal taiwan) ama iyidir ona lafımız yok zaten scott - specialized dahil birçok kadro taiwanda üretiliyor.. Giant yine Taiwan markası ama yüksek kalitelidir.

(link)

@starscream evet discovery channel de giant fabrikasını göstermişti. Hatta Giant 4 farklı markaya daha kadro üretiyor demişti.İnsanlarda genelde uzak doğu ürünü kötüdür algısı var ama ceplerindeki telefondan evdeki eşyalarına kadar bir çok mal buralarda üretiliyor.

Merhaba arkadaşlar. Bende bir mtb almayı düşünüyorum yardım edebilirmisiniz.

Bisikleti ağırlıklı olarak patika yol ve asfaltta kullanırım azda olsa dağa çıkabilirim. Bulunduğum yerde bisiklet sürebileceğim ormanlık alan pek yok fakat yinede tepelerdede olsa sürerim. Forumda arastirdim biraz 27'5 inç düşünüyorum. Kron xc 500 kadrosu hosuma gitti. Fiyat aralığım 1000_1500 tl arasında. Kron xc 500 önerirmisiniz. İlerleyen zamanlarda ozelliklerini geliştire bileceğim bir kadro istiyorum.

Sizlerin de 1000 ile 1500 tl arasinda önerebileceğiniz bir mtb varsa onlarida değerlendirmek isterim.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Bu arada boyum 1 72 kg 83. Bisiklet sayesinde biraz daha zayiflamayi düşünüyorum. Kadro boyu kac olmali. 4 5 ay kadar btwin triban3 kullandim 48 kadroydu . yol sıkıntısından sattim onu.

@Angel
pardon arkadaşlar, mt15; v fren uyumlu olmadığı için o linkteki bisikletlere takamazsınız. nasıl gözden kaçırmışım bende bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: yollarbenibekler
@starscream peki hocam kron xc 500 hd mi yoksa sizin önerdiğiniz bisikletmi. bisikletin hiç bir aksamından anlamıyorum sadece biniyorum. şu anda benim ilk baktıgım kadro güzelliği ?

Merhabalar.
600-900 TL arası mtb bisiklet almak istiyorum.Limiti zorlarsak 1000 TL de olabilir.Birçok mtb türüne baktım ancak hepsi kafamı karıştırıyor.Eğer kullandığınız bu fiyatlarda bisikletiniz varsa lütfen yazın.
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: erenbayrak52
@Hakan Acar
Bu şekilde biraz zor sonuca ulaşırsınız. Nokta atışı yapmak zor. Cevaplar gelsede en iyi bisiklet sahip olduğun sözünden yola çıkarak herkes kendi kullandığına her zaman iyi diyecektir. Bence sizin madem salcano yol bisikleti kullanıyorsunuz ve bir takım konularda yol (aynı zamanda yol bisikleti :) ) almışsınız demek ki bazı konulara hakimsiniz. Bence siz yine eleme yapıp, fiyat performans anlamında alınıp alınmayacağı konusunda bilgi talep edin. Mesela, Mosso legarda, kron xc 150, salcano, whisttle gibi modellerin başlangıçlarına bakabilirsiniz. Ayırdığınız bütçe az.

salcano astro nokta atış olur..

B'twin Rockrider 500 sahibiyim, tavsiye ederim.

Salcano NG 650 nasıl olur? Hem arkadaşın yerine hem de kendi yerime sormuş olayım.

Mosso wildfire, kron xc150, carraro crs600

@Kadirhan
Hocam NG 650 için bir yorumunuz var mı? Kron xc150 ile arasında kaldım.

Salcano ön yargılıyım. Kadrosuna su borusu diyen gördüm forumda. Bu fiyat aralığında Kron alınabilir. Salcano ya pek bulaşmamak lazım.

Geri