Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

Selam herkese,

Geçen sene çaldırdığız dahon vybe c7a ve giant rock'ın ardından daha yeni alabildiğiz mariner 2015 mariner 2016 ile aranızdayız.

Kalp ritmi, hız ölçeri ve kalorimetresi olan giyilebilir cihaz tavsiyenizi almak istiyoruz. Teşekkürler.

Herkese keyifli bir yaz diliyorum.

Dosyalar

• Dosya_000.jpeg
    Dosya_000.jpeg
    189,3 KB · Okunma: 81
Scudo
Arkasaslar disa katlanan gidonlarda bagaja koyarken gidon kisminimi asagi getiriyorsunz yoksa diger tarafimi. Birde bagajda hareket etmemesi icin nasil bir yol izliyorsunuz

SM-G530H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar. Bende aranıza katılacağım en yakın zamanda.sormak istediğim bir şey var.bir tanıdık geçen yıl yunanistandan almış bisikleti 350 euro civarı bir fiyata.Türkiye den 300 lira falan daha uygundu dedi. Fotoğrafları koyuyorum nasıldır bu modeli tavsiye alabilir miyim?

Dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    172 KB · Okunma: 96
  • image.jpeg
    image.jpeg
    191,7 KB · Okunma: 93
  • Beğen
Tepkiler: Hamunpatra
@dsyn91
Katlama mandalına bakılırsa geçen yılın modeli değil.3-5 yıllık bir model.

• Beğen
Tepkiler: dsyn91
@Glownshow
Tebrikler takipteyiz gün sonunu :)

Huawei P8 mobil cihazından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Glownshow
Kollar, fren ayakları, pabuç satın alıp taktık mağazada, çok fark etti orjinal frenlere göre.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

300 - 325 TL diye aklımda kaldı, ilk aldığım hafta değiştirdim hemen.

@Tolga Uşaklı bu seti 7 vites dahona taksak 8 vites yapbilirmiyiz? [emoji4]

Set sadece fren sistemi ile ilgili vitesler ile ilgili değil.

• Beğen
Tepkiler: ismqil
Peki ben 8 vites yapmak istesem mümkün mü ve mümkünse ne kadar tutar bilen arkadaş var mı?

@ismqil
Bildiğim kadarıyla vybe yi 8 vitese geçirmek için jant ya da jant göbeği değişimi gerekebiliyor. Arka dişli göbeğe vidalı bağlantı olduğundan. Sonra aktarıcı ve vites kolu değişecek. Bende vybe varken biraz araştırıp vazgeçmiştim 8 vitesten. Daha detaylı bilgi verebilecek arkadaşlar var forumda. Sormaya devam edin.

• Beğen
@Yusufclp
Çok değiştirme takıntısına degilim ama uygun fiyatlı ise neden olmasın dedim bi an :)

@ismqil 8li isteyen direk d 8 almalı 7 li sistemi 8 li yapmak çok maliyetli

@ismqil 8 li yapmak yerine 30 TL maliyet ile bunu takabilirsin. 14-34 ruble bisiklete çok şey katıyor.
1457545074468-127552425.jpg

• Beğen
@Yusuf'san
hocam bu mega range bisiklet ne açıdan performans katıyor?bilmediğim için soruyorum

Geri