Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dahon Kullanıcıları Kulübü

@mahsuni kendin yapabilirsin zaten pek kurulumluk bir durumu yok, garantisini bozmaz, güle güle kullanın.

Scudo
Teşekkür ederim cevap için, bazı markalarda servis kurmadan garanti geçerli olmuyormuş bu yüzden merak ettim. İyi günler.

Yetkili serviste ucretsiz olarak yaptirabilirsin. Garantiyi de kaselettirirsin. Avrupa yakasi konusunda bilenler yardimci olacaktir ben anadolu yakasindayim. Hayirli olsun.

Teşekkürler Uğur bey sağ olun.

@mahsuni Kurulum falan yok katlı halde geliyor bisiklet sadece. Açıp direk sürebileceğin şekilde hazırdır bisiklet.

Teşekkürler Bahadır bey sağ olun.

@mahsuni
Ben de denizdükkanı.com`dan 2014 temmuz ayında vybe almıştım. 2 günde elimde olmuştu. Kurulumu kolay. Lastiklere hava basıp kitapçıkta yazan en yakın servise gidip kaşelettim garanti belgesini, 1 ay sonrada 2 bakım kuponunu kaşelettim. Sorunsuz kullandım.

Bugün Vitesse D8 alarak katlanir arayışımı noktaladım.

Dosyalar

• CAM00248.jpg
    CAM00248.jpg
    140,9 KB · Okunma: 68
Hadi hayirli olsun iyi kullanmalar.

D8 en çok satan katlanır olma yolunda.Hayırlı olsun

@Yusufclp kardeşim, adaşım hayırlı olsun Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin. Ne iyi ettin :)

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp
@ugurbahadir forumda d8 kulübü de kurarsınız biz de çaya geliriz. :D

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp
@Yusuf'san
Çok teşekkür ederim. Kafamdaki katlanır konularnı kapattım. Artık katlama zamanı.

Artik buyuk capli bir dahon bulusmasi yapmaliyiz. Sayica cok fazlayiz ve de bunu organize etmeliyiz.

@ugurbahadir
Evet olursa beni de yazın listeye.

@ugurbahadir
Tern d8 ciler de dahil olabilir mi?[emoji1]
@Yusuf'san

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ugurbahadir

Selamlar,
Dahon buluşmasına Vitesse D8'le katılmak isterim.

Bir öneri; 7 veya 8 Mayıs günü Anadolu Yakası Maltepe - Fenerbahçe Bisiklet Yolu turu yapabiliriz. Saat esnek olabilir. 9:00 - 13:00 veya 14:00 - 18:00.

Gelebilecek arkadaşların önerilerini bekliyorum.
Sevgilerimle...

• Beğen
Tepkiler: ugurbahadir
@@rif

@@rif farkında mısın burası Dahoncuların çöplüğü :):):)
Arkadaşlar Ternciler de dahil olmak istiyor ne yapsak bilet mi kessek bu katlanırcı arkadaşlara :D

Geri